10 Haziran 2018 Pazar İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (EGEBERK BANKOM)

10 Haziran 2018 İstanbul at yarışları ve altılı ganyan tahminleri.

1 – AYAK: Galopları takip edemediğim bu yarışta orijine göre 7 – CAT GIRL ve 2 – DRAKULA favorilerim. Seri isimler olacağını düşünüyorum. Fakat Hepsi yaparak gireceğim.

İstanbul koşuları için bazı galopları aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz.

2 – AYAK: 5 – CANKARDEŞLER uzun zaman sonra Bursa’da kazandı. Bu yarışta da mutlaka yazılır. Sentetik pistte Mart ayında uzak farkla kazandığı yarış sonrası 3 – BATMANASLANI burada da çok şanslı. Bu ikiliden birisinin kazanmasını bekliyorum

3 – AYAK: Apranti koşusunda, başarılı Adana yarışları sonrasında sentetik pistte güzel bir 2. alan 1 – DOWN TOWN favorim. Uzun zamandır beklediğim kum 1.liğini çim pistte alan 2 – YENİLMEZ ilk rakibidir. 3 – SUHARRY bu ikilinin hatasını kollar. 4 – TIGLON sürpriz.

4 – AYAK: Denk isimlerin buluştuğu koşuda 1 – BAYBAŞKAN, 2 – ZAFER ATEŞİ ve 7 – STALLION FALCON favorilerim.

5 – AYAK: Bölünen Şartlı 1 koşusunun diğer ayağında da galoplar sebebi ile tercihim hepsi. Güzel isimler veren TEK YILDIZ’ın TALİPHAN’DAN oğlu 5 – TEKYILDIZ OĞLU favorim. Yine güzel bir eşleşme (BELMONT – TONYA) 3 – NEYZEN diğer bir favorimdir.

6 -AYAK: Maiden koşuları kapadık günün zorlu koşusunda banko çıkararak çatıyı toparlıyorum. Kum pistteki yarışları sonrasında çim pistte rahat bir yarış kazanan 5 – EGEBERK bankom.

Öğlen saatlerinde tay galoplarına göre kupondan at eksiltebilirim.

Herkese bol şanslar

Kupon

7-2 / Hepsi
5-3
1-2-3-4
1-2-7
5-3 / Hepsi
5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yavuzhan41

Bol şanslar adminim.

Dumtak2

10 haziran PAZAR oynayacağız saat 10:30 da tutmasi dilekleri ile

Bombaci

Bol şanslar

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x