10 HAZİRAN 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Öncelikle herkese bol şanslar. Bugün birinci altılı ganyanda takip ettiğim isimlerin olması ve ikinci altılıya göre şansımızın daha yüksek olduğunu öngördüğümden birinci altılı tahminim olacak. Şimdiden herkese bol şanslar.

ROYAL SUN; Pedigri olarak potansiyeli çok yüksek bir isim. Ülkesinde birçok kez grup koşu kazanamış bir safkanın yavrusu. Uluslararası İstanbul Koşusunu kazanmış bir safkanla babadan kardeş. Yani işin özü gruptan bir tık üstte. Haliyle kazanması normal sonuç olur ancak pisti yadırgaması ihtimalini göz önüne alarak grupta gözüme çarpan bir kaç isme daha şans vermek istiyorum.

HÜMA SULTAN; Son koşusunda start çıkışının hemen ardında arkasında bulunan atla çarpışarak devrilme riski atlatıp temposu bozulmasına rağmen 1200 metre gibi bir mesafede hemen toparlanıp sonlarda etkili ataklarla kazanması her tayın yapabileceği bir iş değil. Üstelik jokeyi safkanı en içten dış kulvara almak için diğer safkanlardan daha fazla koşturmasına rağmen hiçte zorlanmadan kazanması dikkati çekti. Ben bugün temponunda lehine olacağını düşündüğümden yine sonlarda yapacağı etkili ataklarıyla fotoyu önde geçeceğine inanıyorum.

WAR TO DEFEAT; Grup içerisinde gerek idman görüntüsü gerekse orjin olarak dikkatimi çeken ilk safkan. Yine dikkatimi çeken bir diğer isimse SPEEDY WOLF gerek orjini
herekse mensubu olduğu eküriyle kesinlikle dikkate alınması gereken isim.

FERONİA; Normal şartlarda bu grupta bu safkana rakip olabilecek pek bir safkan yok hatta başlamadan bitmiş bir koşu. Ancakson yarışında binicisi atı okadar çok kantarmada boğdu ki açıkcası kazanmaması için elinden geleni yaptı. Onca zorlanmaya rağmen safkan kendi çabasıyla koşuyu ikinci olarak tamamladı. Tekrar üzerinde Ahmet Çelik olması beni bi safkanın yanına at yazmaya zorluyor. Ya at sahipleri o koşunun oyleb bitmesine razıydı ya da Ahmet Çelik’e karşı bir zaafları var şayet ben olsam bindirmezdim. Neyse konu uzamadan ben öncelikle Hadioğlu ekürisi 11numaralı AWESOME LADY ekleyerek diğer rakipleri şablonumda sıralıyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 10.8.6.5.4
2.AYAK : 4
3.AYAK : 3.2.5
4.AYAK : 6.5.8.4.10.1.9
5.AYAK : 4.9.12.7
6.AYAK : 8.11.3.6.7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Leventturka

2. altılı ganyanın 2. ayağında 9 numara geçilmez…

muammer

kardes neye gore gecilmez??

admin

Bol şanslar Ramazan

admin

ALTINCI HİS hakkında da yorum isteriz :)

admin

Paragrafı okumamışım. 2. Altılıda Altıncı His tek sandım.

admin

1-5-6-7-9-10 //
4 //
6-7-8-9 //
4 //
4-7 //
H //

Herkese bol şanslar

admin

Sağol da 2.de gümledik :)

admin

Tek değildi de son ayağa yükleneyim dedim, gelirse benimdir :)

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x