Ana Sayfa / Tahminler / 10 HAZİRAN 2015 İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

10 HAZİRAN 2015 İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Süratli gitmesini beklediğim koşuda sonlarda çok etkili ataklarıyla gelmesini beklediğim (2) MY GRAND BOY favorim. Önde çok boş kalması durumunda etkili olacak olan (10) HEIWA IWA, son yarışıyla toparlanan (8) UNCLE, sürprizde ise (3) CAZİP ve (4) BEYAZ BULUT yazacağım.

2. Ayak Son çim yarışlarını kesinlikle dikkate almadığım sevdiği sentetik piste tekrar geri dönen (15) DURMAK YOK favorim. Sürpriz bir sonuç beklediğim mücadele de birçok safkana şans vereceğim : (9) VICTORY SUN, (10) ALWAYS REMEMBER, (11) AYNUR, (18) WILD HEART, (5) KOREK, (16) İREMSULTAN sonrasında ise (4) HEARTHROB ve (6) LOVELY PRENS yazacağım.

3. Ayak Son yarışlarının çoğunda düzlüğe çok rahat tempoda dönüp birtürlü arttıramayan (4) ÇİSİL tekrar favorim. Bu safkana rakip olarak (2) BERRAGÜL, (1) TAHİRE, (3) ÖZÇETİN, (6) COŞKUNKIZ yazacağım.

4. Ayak İlk başta bu safkanı banko önermek için tereddütte kalmıştım lakin bu tereddütümden caydım. NATIONAL önde çok boş kalır diye düşünürken grupta FLYING BLACK'i gördüm bu safkanın NATIONAL'a tam bir baş belası olmasını bekliyorum. Bu iki safkanın inatlaşması sonucu temponun üst seviyelere çıkması şuan banko önereceğim safkana çok yarayacak. KEJO BABA'nın bu tür süratli koşularda iş yapamaması beni sonlarda çok etkili gelecek olan (9) VICTORY RIVER'ı banko önermeme itti. Nedense bu safkanın geçileceğine pek inanamadım bakalım nasıl koşacak.

5. Ayak Son yarışını bu gruptan daha üst grupla koşup bana göre güzel 5.liğiyle bu gruptan daha fazlası olan (1) GELİBOLU'nun bir önce ki yarışında ise daha formda rakipleriyle mücadelesinde 62 kg sikletiyle kazanması bu gruba baktığımda ise kendisine kafa tutabilecek bir safkan göremediğimden GELİBOLUNU emekliliğinin son günlerinde sizlere sikletine rağmen favori öneriyorum. Bu safkana  rakip yazacağım o da bu yarış kendisinden çok farklı performans beklediğim (2) KURTÇABEY ve çim pistte çok etkili yarışlar sergileyen (4) BAŞSEKLAVİ yazacağım.

6. Ayak Yarış hayatına büyük beklentilerde başlayan sonrasında ise sert grupların kurbanı olan (3) EL PASO son yarışında ki sprintini samimi söylüyorum ağzım açık izledim. Gruba baktığım zaman önde süratli gitmeyi seven birçok safkan var. Sonlarda tam stilinde ki jokeyiyle kazanamaması sanırım benim için facia olur.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2,10,8,3,4

2. Ayak : 15,9,10,11,18,5,16,4,6

3. Ayak : 4,2,1,3,6

4. Ayak : 9 TEK

5. Ayak : 1,2,4

6. Ayak : 3 TEK

ŞABLON TUTARI : 40,50 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Okan
Ziyaretçi
Okan

El paso nun tek sıkıntısı şimdiye kadar hiç sprint mesafesini ayarlayamamış olmasıdır. Hep biten yarışlara saldırdı. Bir başka değişle öndeki rakibi farkı açıp birinciliği garantiledikten sonra ataklarına hız veriyor. Bugünde sprintinde gecikirse yine iyi koşup ama kazanamadan tabelada yer bularak koşudan ayrılabilir.lakin simdi karatas farki var bakalim ne olacak ayricaviktory river için bir dip not vereyim. T.ÖZTÜRK ekürisi tarafından satın alınmıştır. Ücreti sır gibi saklanıyor ama sözüne güvendiğimiz bir ekipten aldığım duyuma göre 750.000TL bedelle el değiştirdi. Bu ücretin yanında, bugünkü koşuda kazanılacak ikramiyenin %100ü SEYOK ekürisine, bir sonraki koşusu olan GAZİ koşusunda ise T.ÖZTÜRK ekürisinin forması altında koşup, kazanılacak ikramiyenin %50si SEYOK ekürisinin olacak şekilde bir anlaşma ile el değiştirmiştir. Tabi bunların resmiyeti yok, kaldı ki resmi bir belge ele geçirmek de mümkün değil. Ancak dediğim gibi sözünün doğruluğu neredeyse hiç tersi olmayan bir ekipten aldığım bir bilgidir ücret konusu.)

admin
Yönetici

Victory River Hürriyet’e haber olmuş. http://www.hurriyet.com.tr/spor/diger/29243245.asp

HAKAN MURATLI
Ziyaretçi
HAKAN MURATLI

İlk ayak H-17 koşuda sürpriz bekliyorum o da burhanettin ağabeyin çalıştırdığı phosphoros(6) sonrasında 10 numarali heıwa ıwa.sonra 2 numaralı my grand boy.En son olarak grubun en ağır kilolu ve en yüksek handikapşı atı ki bir yarış gördüğü aradan sonra 1 numaralı civanhan..
2.ayakta 6 numaralı Lovely prens tek olur.
3.ayakta pedikrisi mesafeye yatkın 6 numaralı coşkun kız uğur polat’la bankom.
4.ayakta Sert gruplarda koşup etkisiz kalmış ancak bu grup için yeterli tecrübeye sahip 2 numaralı Kejo baba,super step(8) vıctory rıver(9) ve nasıonal(6).
5.ayakta baş seklavi(4) ve akarçay(3) yeterli diyorum.
6.ayakta ise karataş tercihli el paso (3),kepez storm(14),on eylül(17) waldorf(18)…bol şanslar

herif58
Ziyaretçi
herif58

Usta Elazığ koşularına iskelwtin veya tuttuğun atların varsa seviniriz. Selamlar saygılar ve bol şanslar.

Ozan Bogurcu
Ziyaretçi
Ozan Bogurcu

CARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMINLERIM…

1.AYAK=1,2,37,8,10
2.AYAK=11,15,18,6,4,2,1,12,10
3.AYAK=1,2,3,4,5,9
4.AYAK=9
5.AYAK=4
6.AYAK=3

BOL ŞANSLAR…

Ahmet Ziya
Ziyaretçi
Ahmet Ziya

Herkese bol şans

Yağmur yağmazsa eğer
bugün yarış gören AKARÇAY’I
bekliyorum.

El paso
Paso’yu gösterip geçebilir!
Ancak, çok erken başlaması lazım sprinte viraj dönülür dönülmez Jokey atı hızlandırmak zorunda yoksa çok geç hız alıyor. Dizel olsa gerek :)
Aksi taktirde
herkese soğuk bir MAXİMUS iyi gelecektir

Yazar: Bycreed

Bycreed