10 EYLÜL İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1-AYAK: Formda isimlerin bir araya geldiği H-17 mücadelesinde birbirine yakın handikapları ve kilo dağılımı sonrası birinciyi kestirmek güç İlk ayaktan bir süpriz ile karşılaşmamak için bu ayağı
kapatmak mantıklı sonuç olacaktır sıralamam şablonda.

2-AYAK: 4 ve Yukarı yaşlı arapların SATIŞ-3 koşusunda BAYHAN gibi kalite bir isme geçilip elde ettiği ikinciliği ile 6-KOBRA SEL favorim.Beş yarıştır apranti ile koşan bu sefer G.YILDIZ idaresinde koşacak 3-FARUKİ ‘den farklı bir yarış bekliyorum.Uzun bir aradan sonra dinçlikle 1-BAYDARŞAH ihmale gelmeyecek isimdir.Başarısız koşularına rağmen kalitesiyle 11-BABÜR süpriz için uğraş verecek.İZMİR’den gelen 2-DÖNMEZBEY ve zaman zaman etkili koşabilen 4-GUTİ çok süprizde önereceğim isimler.

3-AYAK: Uzun bir aranın ardından fazla sıkıştırılmadan yarış gösterilen kalite isim 5-BACHELOR SON klas jokeyi H.KARATAŞ idaresinde kazanmasını normal sonuç olacaktır ilk BANKOM.

4-AYAK: Start aldığı yarışlarda sadece NİLDA’ya geçilen ve elde ettiği birincilikleri bu grup için yeterli olan 1-FAUSTİNO uyumlu jokeyi T.YILDIZ ile ikinci BANKOM.

5-AYAK: İyi koşmasına rağmen sprint mesafesini bir türlü ayarlayamayan 3-THE MENTALIST koşudaki favorim.Son yarışını kazanmasına rağmen RİBELLA gibi ŞAMPİYON bir ismin temsilcisi olması nedeniyle çok daha iyi yarışlar koşmasını beklediğim 11-BALASAGUN en sert rakibi durumunda.1500m mesafeli yarışını 1.31 gibi iyi bir derece ile kazanıp kısa bir süre geri alınan 12-GIFTED SULTAN ihmale gelmeyecek isimlerin başında.Kısa mesafeli son yarışını kazanan 5-VELO CITY S.KAYA ile unutulmamalı.Uygun grupta start alan 4-UNCLE ve son ikinciliği sonrası dikkat çeken 13-NEOTRIC zorlu koşu için önereceğim son isim.

6-AYAK: Uzun mesafei handikap yarışta önemli ölçüdeki kilo avantajını iyi değerlendirirse 10-FARUKHAN koşuyu kazanabilir.Eksik koşması durumunda zaman zaman etkili koşabilen 7-AKKURT
devreye girmesini beklediğim isimdir.İki yarıştır 3. olan 4-FÜZE bugun potoyu önde geçebilir.Kazandığı son yarışı ve devam eden formuyla 6-DELİCİHAN ve uzunu iyi koşabilen 3-TUMBUL SABURUM şans verdiğim son isim.

ŞANSINIZ BOL OLSUN

1-AYAK: 1-3-5-8-2-6-7

2-AYAK: 6-3-1-2-11-4

3-AYAK: 5

4-AYAK: 1

5-AYAK: 3-11-12-5-4-13

6-AYAK: 10-7-4-6-3 KUPON BEDELİ: 76 LİRA

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: NICOMEDIA

Avatar