10 EYLÜL ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KİNGGOK)

İstanbul da sekiz koşulu güzel bir program var..Yorumlarıma gelince;

1.AYAK: 1200 çim gibi kısa mesafeli bu koşuda şimdiye kadar buradaki rakiplerine oranla çok daha güçlüleri ile koşmuş ve başarılı sonuçlar elde etmiş olan 1 EXPERIMENT i tek atarak başlamayı düşünüyorum..

2.AYAK: Satış koşularında ne olacağını kestirmek zor..Burada son koşuları tatminkar olmasada 7 MERTKAL ı kalitesi ve çalışmaları ile öncelikle öneriyorum. 6 KOBRASEL uzun aradan sonra bir koşu ile nefes açığını giderdi dikkat..1 BAYDARŞAH , 3 FARUKİ ve 11 BABÜR de mücadelede söz sahipleridir..

3.AYAK: Son zamanlardaki form durumları ile bir adım önde olacak olan 2 BARRERA ve 5 BACHELOR SON ikilisi yazılıp geçilebilir..Ancak ben kısa vade altı koşulardaki sürpriz ihtimalinin yüksek olmasından dolayı 9 KİMURA , 10 IPHIGENEIA , 11 TEARRA ve 4 RED ZEYTEEN e de şans vereceğim..

4.AYAK: Dişilere mahsus kısa vade bir başka koşuda sürpriz beklentim 3 ŞULELİ olacaktır.. Harika bir form durumu olan 1 FAUSTINO kolay kazanabilir.. Formu sürekli ileri doğru giden 9 HAYAL PERİSİ ve son koşusunu kazanan 5 YILDIRIMKIZ sonraki ihtimallerdir..

5.AYAK: Son yarışında kazanan 5 VELOCITY aynı başarıyı tekrarlayabilir.4 UNCLE bir buçuk aylık aradan sonra dinç haliyle şanslıdır. 11 BALASAGUN ve 12 GIFTED SULTAN rakipleridir..

6.AYAK: Ağır kilosuna rağmen ilk şansı 1 AYÇIRA ya veriyorum..Bu grubu geçebilecek güce sahip..Rakipleri ise peş peşe iki üçüncülük çıkaran 4 FÜZE , son galibiyeti 2200 m kumda olan 5 TECER ve bu pist ve mesafenin tam anlamıyla piri olan 10 FARUKHAN olacaktır..

1.AYAK: 1 EXPEIMENT

2.AYAK: 7-6-1-3-11

3.AYAK: 2-5/9-10-11-4

4.AYAK: 3-1-9-5

5.AYAK: 5-4-11-12

6.AYAK: 1-4-5-10

BOL ŞANS

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar
Özcan Erdoğan
Ziyaretçi
Özcan Erdoğan

Bol şanslar tekin geldi.