10 EYLÜL 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında bu gruptan daha sert sayılabilecek bir grupta düzlük üzerinde sürekli kapanan yüzde yüz kazanabileceği koşudan dördüncülükle ayrılmak zorunda kalan 2-GÜMÜŞKESEN bankom.

2.AYAK: İlk yarışında güzel bir ikincilik yapan, orijin yönünden baktığımda bana göre çimde daha iyi koşabilecek bir imajı bulunan 8-SAMATYALI önde istediği avansı alırsa bitirebilir tek rakip grup yarışlarda bile kendini gösterebilen 3-FIREY ATES.

3.AYAK: 1-HOSLI ve 3-BAYBAŞKAN ikilisini rakiplerinin bir adım önünde görsemde idmanlarında farklılaşan 5-CİHANIM koşunun sürprizini gerçekleştirebilir.

4.AYAK: Sürprize açık gördüğüm bu yarışta tercihim HEPSİ.

5.AYAK: 1-BARCELONA’yı geçen yarış tek oynamıştım kazanamamıştı ama kendisinden ümidi kesmedim ilk şans verdiğim isim. Rakip olarak gördüğüm isimler; son kötü yarışlarına rağmen 3-AZAT KUŞU, mesafe soru işareti olsa da 5-GÜRGÜR BABA, hafif kilo avantajına sahip 7-MAKBER GÜLÜ, 8-AHMİN ve 9-ALEMİN KRALI.

6.AYAK: Üç isimin şanslarını eşit gördüğüm koşuda sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2

2.AYAK: 8-3

3.AYAK: 1-3-5

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: 1-3-5-7-8-9

6.AYAK: 4-5-6

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Bombaci
Üye
Bombaci

Hoş geldin bol şans :)

koray
Ziyaretçi
koray

alemin kralı 2000 m kumda koştuğu yarışların hepsini kazanmış. barcelona son yarışında düzlük dönüldükten sonraki atakları ile boş at olmadığını gösterdi. makbergülü 9,5 kg azalan sikleti var.2 koşu önce storm girl ü geçmişliği var. daha gerçek koşularını yapamayan gürgürbaba var. ayak karışık 4 lü ganyanın tevzi miktarını arttırabilir. bugun zor program . bol şanslar

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Oyuna bak ders al biraz bay uzman oyuncu burda bak kafada 2 tek😊 Tebrikler 👏 Bol bol şans kardeşim☺