10 EYLÜL 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Son yarışında bu gruptan daha sert sayılabilecek bir grupta düzlük üzerinde sürekli kapanan yüzde yüz kazanabileceği koşudan dördüncülükle ayrılmak zorunda kalan 2-GÜMÜŞKESEN bankom.

2.AYAK: İlk yarışında güzel bir ikincilik yapan, orijin yönünden baktığımda bana göre çimde daha iyi koşabilecek bir imajı bulunan 8-SAMATYALI önde istediği avansı alırsa bitirebilir tek rakip grup yarışlarda bile kendini gösterebilen 3-FIREY ATES.

3.AYAK: 1-HOSLI ve 3-BAYBAŞKAN ikilisini rakiplerinin bir adım önünde görsemde idmanlarında farklılaşan 5-CİHANIM koşunun sürprizini gerçekleştirebilir.

4.AYAK: Sürprize açık gördüğüm bu yarışta tercihim HEPSİ.

5.AYAK: 1-BARCELONA’yı geçen yarış tek oynamıştım kazanamamıştı ama kendisinden ümidi kesmedim ilk şans verdiğim isim. Rakip olarak gördüğüm isimler; son kötü yarışlarına rağmen 3-AZAT KUŞU, mesafe soru işareti olsa da 5-GÜRGÜR BABA, hafif kilo avantajına sahip 7-MAKBER GÜLÜ, 8-AHMİN ve 9-ALEMİN KRALI.

6.AYAK: Üç isimin şanslarını eşit gördüğüm koşuda sıralamam şablondadır.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2

2.AYAK: 8-3

3.AYAK: 1-3-5

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: 1-3-5-7-8-9

6.AYAK: 4-5-6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Bombaci

Hoş geldin bol şans :)

koray

alemin kralı 2000 m kumda koştuğu yarışların hepsini kazanmış. barcelona son yarışında düzlük dönüldükten sonraki atakları ile boş at olmadığını gösterdi. makbergülü 9,5 kg azalan sikleti var.2 koşu önce storm girl ü geçmişliği var. daha gerçek koşularını yapamayan gürgürbaba var. ayak karışık 4 lü ganyanın tevzi miktarını arttırabilir. bugun zor program . bol şanslar

06Cengo06

Oyuna bak ders al biraz bay uzman oyuncu burda bak kafada 2 tek😊 Tebrikler 👏 Bol bol şans kardeşim☺

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x