Ana Sayfa / Tahminler / 10 EKİM İZMİR YARIŞLARI AHMET ÇELİK VE PANTHERA

10 EKİM İZMİR YARIŞLARI AHMET ÇELİK VE PANTHERA

Zor bir izmir programıyla karşı karşıyayız...6 koşu içinde 2 maiden yarış var...Türkiye geneline baktığımda 5 ayaktaki maiden yarışta 9 Skaylander  çok ön planda ve her yerde tek yazılıyor.Ben bu gibi durumlarda her zaman çok at yazılan maiden yarışta tek arayarak banko yazılan maiden atını yıkma tarafında olurum...Edindiğim tecrübe ile bu olayı çok kez yaşadım...Onun için bugünkü bankomu ilk ayaktaki maiden yarıştan seçtim... Usta jokey Ahmet çelik ilk kez start alacak olan  Royal abjar yavrusu  5 PANTERA ile kazanacaktır diyorum ve banko olarak öneriyorum...

Yazdığımız gibi gelmesi dileği ile bol şanslar...

1  ayak....  5  PANTHERA  BANKO

2 ayak....   2,1,7,12,13,3,6

3 ayak....   3,4,2,6,5,7,9

4 ayak....   4,1,5

5 ayak....   9,4,1,2

6 ayak....   14,9,4,1,3,17

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Günter
Ziyaretçi
Günter

Yaşım 41, İzmir’den yazıyorum. At yarışı bahislerine favori yazarım Bukowski’nin tutkusu sebebiyle sempati duyuyordum zaten ama hayatımda ilk altılıyı bu yaz Altınoluk’ta kayınbiraderimin 12 liralık Ankara kuponuna ortak olarak oynadım. O gün bir 500 küsür lira aldık. “İyiymiş” deyip devam ettim, sadece 2-3 aydır kendim kupon yapıyorum. Bu sürede ufak tefek 3-5 ikramiyenin yanı sıra Adana’dan 650 lira, 6 lira veren İstanbul’dan 150 misliyle 900 lira ve epey hora geçen Ankara’nın 9000 lirasını aldım. Yani atla deve değilmiş, atla jokeymiş (diğer etmenleri yadsıyor ve bir takım pislikleri yok sayıyor değilim ama genelde böyle). Tüm bunları neden yazdım? Bugün A.Çelik Panthera’yı getirmeyecek. Bunu görmek için onlarca yıllık tecrübeye, sektör profesyoneli ya da müneccim olmaya gerek yok. Nasıl ve neden getirmeyeceğini yazmak bu sayfayı okuyan arkadaşların zekasına hakaret olur, o bakımdan sadece görüşümü paylaşmakla yetiniyorum. Herkese iyi şanslar, bol kazançlar.

İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN
Üye

Günter bey düşüncenize saygı duyarım ama şu an dediğinizin bir düşünce olmadığını düşünüyorum. Oyunu iyi bilirsiniz,bilmezsiniz o da benim pek sorunum değil ama yarışseverşer,m klasik dediği yazdıkları at gelmeyince hep jokey suçlu ! BU at yarışıdır günter bey at iyi olmayabilir iyi gözükse bile bir yeri sakatlanmış olabilir ! Ayrıca jokeyin de iyi kötü günü olabilir ! Hangi affedersiniz mal veya gerizekalı kendi ekmeğini engellesin ! Burası şike mekanı değil doğuyu bilemem doğu pek at yarışı sayılmaz futbol gibi değğil yani… Orada jokey şike yapsın diye kim hangi arada bir derede yapacaklar ! Belki hatırlarsanız S. KAYA abisinin atını sonlarda CANGIL isimli atla geçti. Yani burada düşündüğünüz gibi bir şey yok. Hep tutmak hiç yok. Artık jokeyleri suçlamayı bırakalım.

SAYGILARIMLA,GERİ CEVAP BEKLİYORUM….

İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN
Üye

İşte gördünüz atın ilk yarışı starttan çıkamadı bu sefer suç kimin !?

Yazar: Özcan

Avatar