Ana Sayfa / Tahminler / 10 EKİM CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

10 EKİM CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.ALTILI

1.AYAK: Yarış yaşantısının ilk koşusunda özellikle sonlarda rakiplerine üstünlük kurup farkı her metre açarak rahat bir birincilik kazanan 3 SEDDIFI yeniden kendisini tercihleyen klas jokeyi ile iddialıdır. En ciddi rakibi kendisi gibi ilk startında güzel bir derece ile kazanan 4 TAY BİKE olacaktır.

2.AYAK: Bir nevi maiden den çıkma mücadelesi izleyeceğimiz Satış koşusunda son yarışında startta yaşadığı talihsizlik ile geride kalarak kötü koşu çıkarsa da Ahmet Çelik in ısrarla tercihlediği 2 SHE NAZAR ı tek olarak öneriyorum.

3.AYAK: Birbirine denk güçlerin mücadelesinde 2 AYKAL , ekürili 3 SUHARRY , 6 TORNADO STRIKE , 5 SHERE KHAN ve 1 KARABEKMEZ eşit şansa sahipler.

4.AYAK: Handikap mücadele de formunu günden güne geliştiren 1 KEYİF ve sıklet avantajı ile 8 VAROLTAY ilk şans verdiğim isimlerdir. hazırlıkları ile 5 MERT Mehmet Kaya idaresinde üst sıralarda yer alır. Bursa dan gelen 3 KALABALI da birincilik mücadelesine katılmaya çalışacaktır.

5.AYAK: Kalabalık maiden mücadele de bir süredir koşmuyor olsa da formunu beğendiğim 1 AŞKARBEY kazanmaya en yakın isim olacaktır. Bu sefer nasıl bir stil ile koşacağını kestiremediğim 3 CANA KIR a bir kez daha şans vermek istiyorum. Kapalı gözlük ile ilk kez koşacak olan 5 KÜÇÜKPRENS , 6 MATAH ve form durumunu beğendiğim 8 ZAMAN YOLCUSU nu sürprizde değerlendireceğim.

6.AYAK: Pist ayırt etmeden başarılı koşuyor olsa da çim piste daha yatkın olan 6 ŞAHİN TEPESİ İstanbul pistinde elde ettiği iki çim pist birinciliğine bir yenisini ekleyebilir. Rakip ararsak eğer ; Ekürili 4 İLGİLGE , uygun grupta 2 DEMİRCİ , 1 BERTUĞ , 3 HASAN ABİ ve çim pistte ilk kez koşacak olacağı için ne yapacağını kestiremediğim 9 YILMABAŞAR yazılabilir.

1.ALTILI

1.AYAK: 3-4

2.AYAK: 2 SHE NAZAR

3.AYAK: 2-3-6-5-1

4.AYAK: 1-8-5-3

5.AYAK: 1-3-5-6-8

6.AYAK: 6/4-2-1-3-9

2.ALTILI

1.AYAK: Handikap mücadele de formunu günden güne geliştiren 1 KEYİF ve sıklet avantajı ile 8 VAROLTAY ilk şans verdiğim isimlerdir. hazırlıkları ile 5 MERT Mehmet Kaya idaresinde üst sıralarda yer alır. Bursa dan gelen 3 KALABALI da birincilik mücadelesine katılmaya çalışacaktır.Birinci altılımızın aksine bu isimler dışında 9 ĞLUM MERT , 7 SEYFUN , 4 AYGÖK , 6 SARIKAMIŞ , 2 KALAYCI ve 10 DALGIÇ isimlerini de ekleyip ilk ayağı kapatacağım.

2.AYAK: Kalabalık maiden mücadele de bir süredir koşmuyor olsa da formunu beğendiğim 1 AŞKARBEY kazanmaya en yakın isim olacaktır. Bu sefer nasıl bir stil ile koşacağını kestiremediğim 3 CANA KIR a bir kez daha şans vermek istiyorum. Kapalı gözlük ile ilk kez koşacak olan 5 KÜÇÜKPRENS , 6 MATAH ve form durumunu beğendiğim 8 ZAMAN YOLCUSU nu sürprizde değerlendireceğim.

3.AYAK: Pist ayırt etmeden başarılı koşuyor olsa da çim piste daha yatkın olan 6 ŞAHİN TEPESİ İstanbul pistinde elde ettiği iki çim pist birinciliğine bir yenisini ekleyebilir.İkinci altılımızın ilk bankosu olacaktır.

4.AYAK: Bu pist ve mesafede 54.5 kilo ile koşup 1.10.23 gibi güzel bir derece ile kazanan 3 LADY BEAUTY bu kez 50 kg ile koşacak olmasının avantajı ile kazanabilir. Favorinin en ciddi rakibi bir süre aradan sonra koşarak nefes açan eküri destekli 2 HASTY ORPHAN olacaktır. Sürprizde ise 1 ZENCİRBEY ve 4 SABRET değerlendirilir.

5.AYAK: Bölünen maiden in son, ikinci altılının beşinci ayağında 1300 çim koşusunda çok iyi bir ikincilik çıkaran 13 MELİSİNKIZI aynı koşuyu gerçekleştirirse rahat kazanır. Form durumlarını beğendiğim 3 BRAYMIN , 4 ISSIZ ADAM ve  2 AZELHAN ın yanına son olarak 9 UĞUR BÖCEĞİ ni ekleyeceğim.

6.AYAK: Günün son ayağında ağır kilosuna rağmen başarılı bir yarış çıkaracağına inandığım, inatçı karakteri ile yarışı bırakmayacak olan 1 USAGARA bankomdur.

2.ALTILI

1.AYAK: 1-8-5-3-9-7-4-6-2-10

2.AYAK: 1-3-5-6-8

3.AYAK: 6 ŞAHİN TEPESİ

4.AYAK: 3-2-1-4

5.AYAK: 13-3-4-2-9

6.AYAK: 1 USAGARA

BOL ŞANSLAR....

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: kinggok

Avatar