Ana Sayfa / Tahminler / 10 EKİM CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

10 EKİM CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.ALTILI

1.AYAK: Yarış yaşantısının ilk koşusunda özellikle sonlarda rakiplerine üstünlük kurup farkı her metre açarak rahat bir birincilik kazanan 3 SEDDIFI yeniden kendisini tercihleyen klas jokeyi ile iddialıdır. En ciddi rakibi kendisi gibi ilk startında güzel bir derece ile kazanan 4 TAY BİKE olacaktır.

2.AYAK: Bir nevi maiden den çıkma mücadelesi izleyeceğimiz Satış koşusunda son yarışında startta yaşadığı talihsizlik ile geride kalarak kötü koşu çıkarsa da Ahmet Çelik in ısrarla tercihlediği 2 SHE NAZAR ı tek olarak öneriyorum.

3.AYAK: Birbirine denk güçlerin mücadelesinde 2 AYKAL , ekürili 3 SUHARRY , 6 TORNADO STRIKE , 5 SHERE KHAN ve 1 KARABEKMEZ eşit şansa sahipler.

4.AYAK: Handikap mücadele de formunu günden güne geliştiren 1 KEYİF ve sıklet avantajı ile 8 VAROLTAY ilk şans verdiğim isimlerdir. hazırlıkları ile 5 MERT Mehmet Kaya idaresinde üst sıralarda yer alır. Bursa dan gelen 3 KALABALI da birincilik mücadelesine katılmaya çalışacaktır.

5.AYAK: Kalabalık maiden mücadele de bir süredir koşmuyor olsa da formunu beğendiğim 1 AŞKARBEY kazanmaya en yakın isim olacaktır. Bu sefer nasıl bir stil ile koşacağını kestiremediğim 3 CANA KIR a bir kez daha şans vermek istiyorum. Kapalı gözlük ile ilk kez koşacak olan 5 KÜÇÜKPRENS , 6 MATAH ve form durumunu beğendiğim 8 ZAMAN YOLCUSU nu sürprizde değerlendireceğim.

6.AYAK: Pist ayırt etmeden başarılı koşuyor olsa da çim piste daha yatkın olan 6 ŞAHİN TEPESİ İstanbul pistinde elde ettiği iki çim pist birinciliğine bir yenisini ekleyebilir. Rakip ararsak eğer ; Ekürili 4 İLGİLGE , uygun grupta 2 DEMİRCİ , 1 BERTUĞ , 3 HASAN ABİ ve çim pistte ilk kez koşacak olacağı için ne yapacağını kestiremediğim 9 YILMABAŞAR yazılabilir.

1.ALTILI

1.AYAK: 3-4

2.AYAK: 2 SHE NAZAR

3.AYAK: 2-3-6-5-1

4.AYAK: 1-8-5-3

5.AYAK: 1-3-5-6-8

6.AYAK: 6/4-2-1-3-9

2.ALTILI

1.AYAK: Handikap mücadele de formunu günden güne geliştiren 1 KEYİF ve sıklet avantajı ile 8 VAROLTAY ilk şans verdiğim isimlerdir. hazırlıkları ile 5 MERT Mehmet Kaya idaresinde üst sıralarda yer alır. Bursa dan gelen 3 KALABALI da birincilik mücadelesine katılmaya çalışacaktır.Birinci altılımızın aksine bu isimler dışında 9 ĞLUM MERT , 7 SEYFUN , 4 AYGÖK , 6 SARIKAMIŞ , 2 KALAYCI ve 10 DALGIÇ isimlerini de ekleyip ilk ayağı kapatacağım.

2.AYAK: Kalabalık maiden mücadele de bir süredir koşmuyor olsa da formunu beğendiğim 1 AŞKARBEY kazanmaya en yakın isim olacaktır. Bu sefer nasıl bir stil ile koşacağını kestiremediğim 3 CANA KIR a bir kez daha şans vermek istiyorum. Kapalı gözlük ile ilk kez koşacak olan 5 KÜÇÜKPRENS , 6 MATAH ve form durumunu beğendiğim 8 ZAMAN YOLCUSU nu sürprizde değerlendireceğim.

3.AYAK: Pist ayırt etmeden başarılı koşuyor olsa da çim piste daha yatkın olan 6 ŞAHİN TEPESİ İstanbul pistinde elde ettiği iki çim pist birinciliğine bir yenisini ekleyebilir.İkinci altılımızın ilk bankosu olacaktır.

4.AYAK: Bu pist ve mesafede 54.5 kilo ile koşup 1.10.23 gibi güzel bir derece ile kazanan 3 LADY BEAUTY bu kez 50 kg ile koşacak olmasının avantajı ile kazanabilir. Favorinin en ciddi rakibi bir süre aradan sonra koşarak nefes açan eküri destekli 2 HASTY ORPHAN olacaktır. Sürprizde ise 1 ZENCİRBEY ve 4 SABRET değerlendirilir.

5.AYAK: Bölünen maiden in son, ikinci altılının beşinci ayağında 1300 çim koşusunda çok iyi bir ikincilik çıkaran 13 MELİSİNKIZI aynı koşuyu gerçekleştirirse rahat kazanır. Form durumlarını beğendiğim 3 BRAYMIN , 4 ISSIZ ADAM ve  2 AZELHAN ın yanına son olarak 9 UĞUR BÖCEĞİ ni ekleyeceğim.

6.AYAK: Günün son ayağında ağır kilosuna rağmen başarılı bir yarış çıkaracağına inandığım, inatçı karakteri ile yarışı bırakmayacak olan 1 USAGARA bankomdur.

2.ALTILI

1.AYAK: 1-8-5-3-9-7-4-6-2-10

2.AYAK: 1-3-5-6-8

3.AYAK: 6 ŞAHİN TEPESİ

4.AYAK: 3-2-1-4

5.AYAK: 13-3-4-2-9

6.AYAK: 1 USAGARA

BOL ŞANSLAR....

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar