10 EKİM 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ ( BOMBACI)

Selamlar herkese birinci altılının ⏰ 13:30 da başlayacağı 9 koşulu İstanbul programında tahminlerim şu şekilde.

1.koşu: (3) JACK SPARROW un ağır favori çıkacağını tahmin ediyorum. Dileyen tek olarak beklemekte haklı. Gelebilir de ancak ben kolay olmayacağını düşünüyorum. Daha doğrusu yarış kafam da o şekilde koşuyor. Çünkü çok sayıda siprenter safkan var. Sonlar da kafa burun kendisini yırtacağına inandığım ilk safkan (2) numaralı AKINCI. Her ne kadar ilk yarışında 10 ganyana koşmuş olsa da startla birlikte deparlanma problemini çözebilirse Akın bu safkanı araba kullanır gibi kullanır bu safkan Maiden da çok oyalanmaz. Bir diğer şans vereceğim isim (1) numaralı AGERA olacak. Ben bazı şeylere kafayı taktığım zaman amma takıntılısın diyorlar. Gelde şimdi takma. Her türlü takıya alıştık tamam eywallah şimdi de BURUN BANDI diye birşey çıkardılar. Hani tv lerde uyku ve nefes problemi olanlar için reklamları çıkan zava-zingo nun safkanlara uyarlanmış hali. Neymiş performans artırıyormuş. Yahu hadi bir insan kullanıyorsa neden kullanır? Sorunu vardır da kullanır peki daha yeni piste çıkan sıfır km safkana burun bandı takmak ta neyin nesidir? Yemin ediyorum deneme tahtasına çevirdiler safkana taktılar son yarışında sıfır çektiler. Tebrik ederim çok iyi artırdınız performansını. Şimdi baktım çıkartmışlar. Vallahi bu yarışta taksalar yazmayacaktım. Dördüncü şans vereceğim isim yine sonlar da etkili gelme potansiyeli olan (4) KARA PANTER olacak. Bu yarışta son şans vereceğim ise ilk yarışında bende hayal kırıklığı yaratan (5) numaralı SATRAP olacak. İlk yarışında startta girmeyen, girdikten sonra çıkmayan, çıktıktan sonra koşmayan bir safkana neden şans veriyorsun dendiğini duyar gibiyim. Bu safkan için kafamda ilk defa gördüğü çimden tedirgin oldu bence ondan bu kadar huysuzdu gibi bir iyi düşünce uydurdum. Orjin sağlam ısrara devam.

2.koşu: Bu yarışı koşturmak sorun değil de sanki sonucu kestirmek biraz sorun gibi. Kısraklar içinde en iyi kumaş (1) SANAY olduğu kesin. Yarış ne kadar süratli giderse bu safkanın lehine işler. (2) OĞUL CANIM ve (5) AL TURBO nun ilk ikiyi alıp forse edeceği yarışında biraz süratli gideceği belli. Başlar da olmasa da 1400 direğinden sonra artarak devam edecektir.  Diğer safkanların bu ikilinin temposuna uyabileceklerini düşünmüyorum. Eğer zaten bu üç safkan da eksik koşarsa burasının hakkı hepsi olur. Ben bu üç safkanla geçmeye çalışacağım.

3.koşu: Safkanın son yarışı gerçekten çok etkiliydi tekrarlarsa zor geçilir (3) SZIGETVAR ilk safkanım. Safkanı ısrarla İstanbul için zorlamaya, arenada koşturmaya devam ediyorlar. Belli ki safkan için Ankara’nın dar geleceğine inanıyorlar. Bakalım bu yarışta neler yapacak (5) KARMA FELSEFESİ rakip gördüğüm isim.

4.koşu: Her iki altılıyı birden tek olarak riske edeceğim yarış burası olacak. Geçilmiş olduğu bazı rakipleri REMEZAN ABİ, RAMPAGE, CANOĞLUM gibi safkanlar. Benim için sentetiği yadırgamadığı taktirde kazanması normal sonuçtur (6) numaralı THE POWER BANKOMDUR.

5.koşu: Vallahi “erkek gibi kız” diye bir tabir var ya (4) QUEEN LEONESSA tam da öyle birşey. Ben safkanı beğeniyorum ilk şans vereceğim isim olacak. Düşündüğüm rakipleri şablonumdadır.

6.koşu: (3) STALION FALCON, (1) VICTORY IS OURS, (6) CORCOVADO arasındaki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

7.koşu: Kocakaya herhalde son zamanların en büyük aforozuna uğradı. Safkan için zaten düşüncelerim daha öncelerinden hangi yarışlarda bahsederek belli ettim. (2) SAHİPBEY bu yarışta Özcan’a teslim edildi. Bence Özcan’da bir safkanın geliri var ise ne yapar eder içeriye atar diye düşünüyorum. Safkan BANKOMDUR.

8.koşu: Safkanın 17 Ağustos’ta ki H-17 yarışından sonda dedim artık önü açık. Sonrasında enteresan şekilde üst üste H-15 yarışa kayıt olup başarısız oldu. Şimdi de üzerinde Karataş var. Beni bir yaşıma daha sokan (3) numaralı NAÇAL birinci sırada şans vereceğim isim. (2) KOBRA, (5) TİJİWARE, (4) VICTORY FLIGHT rakip.

9.koşu: Bu mücadelenin farklı ismi (1) MAKRIKÖY ilk safkanım olup rakip düşündüğüm rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-2-1-4-5

2.ayak: 2-1-5

3.ayak: 3-5

4.ayak: 6 tek

5.ayak: 4-9-2-1-3-6-8-10

6.ayak: 3-1-6

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6 tek

2.ayak: 4-9-2-1-3-6-8-10

3.ayak: 3-1-6

4.ayak: 2 tek

5.ayak: 3-2-5-4

6.ayak: 1-13-9-3-4-6-11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar bombacı

Uzman34

İstanbul 1
6-7-4-1-3
4-2-5-1
3-1-2
6-1-5-2
1-8-4-10-7
3

Uzman34

Şansınız bol bahtınız ve sağlığınız güzel olsun inşallah 🙏

BAY UZMAN

1.koşu 1.3
2.koşu türkülerle gömün beni sevda türküsü yürü be sana çok güveniyorum
3.koşu herhangi bir şike hile alavere dalevere dönmezse 3 numara SZIGETVAR geçilmez
4.koşu ACAPULCO THE POWER başta hepsi
5.koşu ARROW geçilirse bu at byarışlarını bırakmaz lazım bankoların bankosu
6.koşu CORCOVADO normalde bunlara uzakçekmeli…..

AHMET

BOLŞAN BOMBACI SAYENDE 30 000 Nİ KAPIYORDUM SON AYAKTA 8 ATTA 10 YOKTU 5TE KALDIM KISMET DEĞİLMİŞ BUGÜN 7.KOŞU 1CANKURTBEY 9.KOŞU 2 CESURMİRZA ÇOK GÜVENDİĞİM ATLAR SENDE 7ATTA 2 CESURMİZA YOK IŞIK GÖRMEDİNMİ ACABA

AHMET

TEŞEKKÜRLER BOLŞANS TEKRARDAN YAZDIĞIN GANYAN OLSUN

Ramo

Bombacı abi helal olsun sana takipcinim tahminlerin için çok teşekkürler allah ne muradın varsa versin

Uzman34

Tebrik ederim bombacı

Uzman34

Önünde şapka çıkartıyorum harika oyun 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

admin

Tebrikler :)

Ben

Tbr

Mehmet28

Tebrikler Bombacı, formdasın bu aralar. Şu ayshe gelseydi de öyle tuttursaydın keşke :)
Ayshe ve sahipbey tek 20 liralık oyun çıkardım. Ayshe 7. at olunca kupondan vazgeçtim 15 lira günün ganyanına atarım 5 lirayı da sahipbey/gökkale sıralı yaparım dedim. Öyle de yaptım ama ayshe gelse ikiliyi fazla alırdım

Adanali

Bombaci harikasin🤗🤗🤗

Uzman34

Olsun yinede 👏👏👏 hak ediyorsun elazığ da şansın bol olsun

Mehmet28

Hepsi dememen iyi olmuş, son ayak için yazmadığıma pişman olurdum :)

Legend

Elazığ Yok mu abi

Yuksel

Elazıg tahmin verecekmisiniz

22
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x