kocaeli altili tahminleri

10 EKİM 2017 KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: Zorlu koşuda 1 – ASLAN ADAM, 5 – MC GREGOR, 6 – ÖNEMLİ, 9 – GÜLÜRFER ve 10 – ALESSANDRA favorilerim. Çatıya göre hepsi yapılabilir.

2 – AYAK: Nispeten uygun grupta, uygun kilosu ile 8 – KASMANBEY bankom. 3 – ANILBEY sürpriz de rakibidir.

3 – AYAK: İlk yarışında 3 boy startta kalmasına rağmen güzel doldurup gelen ve 3. olan 9 – SPARTAN İLAYDA favorim. İyi hazırlıkları ile ilk defa koşacak olmasına rağmen 8 – IMPORTANT ve güzel yarışları ile 2 – FALÇATA rakipleridir. İlk yarışında sonuncu olmasına rağmen yarıştan kopmayan 1 – CAPE TOWN sürpriz.

4 – AYAK: 1 – ANTONOV’dan beklentim yüksek olsa da bu ayağı da kapatıyorum.

5 – AYAK: 2 – ÇİKOK DOĞAÇBEY güzel derecesi ile favorim. Bütçeyi aşmazsam 6 – ANFIELD’i rakip olarak eklerim.

6 – AYAK: İlk ayakları yüklü girince burada risk almak zorunda kaldım. Son yarışlarını beğendiğim 9 – KALAYCIKAYA ve 10 – HONG KONG bu rakiplerine üstünlük sağlayabilir.

Kuponum

1-5-6-9-10 / H
8
9-8-2
H
2-6
9-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Gokhan
Ziyaretçi
Gokhan

Tuttu tutacak 🙋‍♀️

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol sanslar adminim