istanbul altili tahminleri bombaci

10 ARALIK 2016 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir

1.AYAK: Kurtlar sofrasında kuzu gibi kaçacak olan (3) SOLO TÜRK çok standart bir safkan. Üzerine bir türlü koyamadı çıkması da biraz zor görünüyor. Yalnız yarışın kaderi de bu safkana bağlı. Standartları aşar da özellikle  (4) BLACK WASP ı zorlarsa gerilerden gelmeyecek olan safkan yok gibi. Genel anlamda baktığım zaman buraya yüklendiğimde oyun yine ikramiye ye gitmeyecek. O anlamda safkanların performanslarına göre (4) numaralı BLACK WASP bana bir adım önde geldi. Eksik koşması halinde ilk devreye girecek olan safkanlar olarak (5) BEKMEZ, (2) REDENTÖR ve (6) VICTORY SUN görüyorum. Ben bu dört safkanın dışına çıkacağını açıkçası beklemiyorum. Şimdi bu dört safkanla da kafadan bu kadar sağlamcı gitmek istemiyorum. Ben Onur’un fit durumda ki safkanı değerlendirmesini bekliyorum yeter ki eli ayağına dolaşmasın SOLO TÜRK ün arkasında heyecan yapmasın. Lafın özü (4) BLACK WASP kafadan BANKOMDUR.

2.AYAK: (7) POWER LOVE ve (8) ISKRA arasında geçmesini beklenen yarışta ilk rakip gördüğüm isim (2) FLY TİME olup ben suprizi son yarışına inanmadığım (5) MİNT COPY den bekliyorum.

3.AYAK: (7) KONUKSEVER ve (4) CANIM ÇİÇEK arasında gecmesini beklediğim yarışta (3) BUBURÇ bu iki isme rakip gördüğüm safkandır. Devam etmek isteyenlere suprizde (9) SERAP SULTAN ve (8) LİYA önerebileceğim safkanlardır.

4.AYAK: (2) SEYYAH ın günün en ağır agf si çıkacağını düşünüyorum. Rakip olarak elbette (5) NALAN SULTAN. BU iki safkan olmasa bu ayak için hepsi derdim:) Yani rakip bulmak için o şekilde baktım. Bu iki safkan olmasa ilk safkanım kim olurdu? Tercihimi  (4) YENİLMEZ den yana kullandım.

5.AYAK: Enteresan bir yarış. Yani neyi enteresan diyeceksiniz. Şöyle yapalım start verildi (1) BARCELONA 2 boy takıldı, (2) HABİLDEN iç kulvar avantajı ile ilk planda liderliği alsa da bence ısrar etmeyecek. (3) KASMAN BEY in ne yapacağı şüpheli. :) Olay bence (3) KASMAN BEY de kilitlenip kalıyor. Süpermen liğe soyunur ise (1) BARCELONA affetmez, süpermen liğe soyunmaz ise (2) HABİLDEN affetmez. Ben en iyisi üç safkan geçeyim.

6.AYAK: Son yarışında bu yarışın galobunu yapıp Özcan nın atladığı safkanın bu yarışı hedef yapmadığını anlamamak imkansız gibi hedef herşeydir diyor (6) TORNACI ilk safkanım diyorum. Grubun oldukça üzerinde olan (1) BİLGEKURT rakibi olup dileğen bu iki safkanla geçebilir. Ben biraz daha zorlayarak (3) ASLAN SÜTÜ ve çok suprizde olsa (2) KOÇ ALİ ye şans vereceğim. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4 TEK

2.AYAK: 7-8-2-5

3.AYAK: 7-4-3-9-8

4.AYAK: 2-5-4

5.AYAK : 3-1-2

6.AYAK: 6-1-3-2

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 7-6-3-8-9

2.AYAK: 4 TEK

3.AYAK: 7-8-2-5

4.AYAK: 7-4

5.AYAK: 2-5

6.AYAK: 3-1-2

7.AYAK: 6-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Günaydın bolşans😊

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Kardeşim ben ankarada toptan yumurta işi yapıyorum bizim piyasa bu sıralar borsa gibi oldu ortalık karıştı bu yüzden iki gündür bakamadım hiç..Bugün fırsat bulursam bakacam inş..☺

admin
Yönetici
admin

1 liraya yumurta mı olur Cengo bey :)

elegans1324
Ziyaretçi
elegans1324

Usta bolşans ilk ayakta VICTORY SUN na binen D.PALAUR un yanlış bilmiyorsam jokey olmasına 1 yarış kaldı ben ona güvenerek tek atıyorum ingiliz koşusu mesafe 2000 handikap yarılı kilo çok uygun beni cezbedenler bunlar?
2.ayakta ŞOŞOLOZA bence es geçilmez

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Valla adminim bu ara iran ve arap ülkelerinin bazılarında görülen kuş gribi yüzünden tüm yumurtayı onlar çekiyor ülkemizden bir süre daha bu devam eder sonra normale döneriz..

admin
Yönetici
admin

Geçen sene de bizde telef yaşanmış. Telafi etmiştir o inş. Hayırlı işler.

admin
Yönetici
admin

Bombacı anlaştık ilk ayak, rastgelsin.
4 //
1-4-7-11 //
H //
2-3-5 //
3 //
H //

yusuf
Ziyaretçi
yusuf

Herkese bol sanslar son ayak kocali tek olur

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

1.ayak 1 kepezstorm 4 blackshap.5 bekmez 6.victoruy
2.ayak 1.. EL SUENA. bankom
3.ayak9.3.4.1.2.6.7.8
4.ayak5.2.3
5.ayak1.3.2
6.ayak bombacınında teki olan ve yorumdada belirttigi gibi bu yarışı hedef olan tornacı bankom

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Parasıni kurtarir inş😊