bursa altili tahminleri bombaci

9 ARALIK 2016 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) B52

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: (1) İNDİAN RADJA ve (2) PERFECT YILDIZ ın yarışın yükünü çekeceği yarışta çıktığı gibi gelir diğerleri de rakip olamaz diyorsanız bence iki safkan yeterlidir. Demiyor isek işler biraz karışık gibi. Devamı şablonumda olacaktır.

2.AYAK: (2) OĞLUM KAYRA ve (6) DEMIR COCUK u ön planda tuttuğum yarışta (1) FIRATIN ÖFKESİ ve (3) ÖZ BİLGİN ilk rakip gördüğüm isimlerdir. Yarışın suprizini ise (4) ASARCIKLI dan bekliyorum.

3.AYAK: Grup uygun ve zamanında çok ekmeğini yediğim (3) ÇALIK ın 2016 yılını sadece bir birincilikle kapatması içime çok fazla sinmiyor. Rakip gördüğüm isim ise (7) BURAK ŞAH tır. Ancak hemen belirtmek isterim ki yarışın en genç safkanı olan BURAK ŞAH diğer yaşlı kurtların yanında çok çömez. Bir çoğunun eski derece ve yarışlarını bildiğim için ufak bir form sıçraması ile bu safkanı çiğ çiğ yerler BURAK ŞAH bu yarışta tabela yapamasa bile şaşırmam. Bu anlamda bu ayağı kalabalık tutmak isteyenleride haklı gördüğümü belirtmek isterim.

4.AYAK: Son yarışında beni fena cezalandıran (6) SELLY  beni daha fazla seyretmeye gerek yok dedi bende tamam dedim ilk safkanım. Rakip gördüğüm isimler (3) GOLD FOOT ve (7) SİNKIZI dır.

5.AYAK: Gelelim fasulyenin faydalarına :) Birçok kişi bu programa tahmin verdiğimi gördüğünde tek hakkı mı bu ayakta kullanacağımı ve kimi tercih edeceğimi içinden söylediğine eminim. Çok önceleri çok güçlü gruplarda şans verdiğim ve her ne hikmetse start problemi baş gösteren safkanı bir türlü içeri atamayınca açıkçası baya bir küstüm. Dolayısı ile  agf çıkacağı bu yarışta bu defa da ben es geçeceğim. Bahsedeceğim safkan İlk defa 6 Ekim deki yarışında rahat halleri ile dikkatimi çekti ve sonrasinda ilk defa inceden üçüncü safkan olarak 29 Ekim de bahsettim. Sonra ki yarışlarında da takip ettiğim safkanın yeterli kondisyon ve nefese ulaştığını düşünüyorum. Bu yarışta bir çok safkanın zaten sorunlu olduğunu düşündüğümde olmayacak diye birşey yok. Burak Averbak tercihi ile bu yarışta sağlam dayak yiyecek olan safkana Allah güç versin çok risklide olsa en az 20 ganyana koşmasını beklediğim (2) numaralı AĞVA BANKOMDUR.

6.AYAK: Yarışın ağır abisi (2) ILDIR BEYİ tabi ki benimde alternatif BANKOM dur. Ancak ikramiye ağırlıklı oynayacağım bu programda rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır. Şimdiden herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-2 /// 3-6-9-10-7

2.AYAK: 2-6 /// 1-3-4

3.AYAK: 3-7

4.AYAK: 6-3-7

5.AYAK: 2 TEK

6.AYAK: 2 /// 1-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

bursa son ayak 3 kobathan koşmaz ama büük ihtimalle 5.ayak 3 bay dragoda çıkacak

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

bay dragon yarıştan çıktı duyumlar dogruymuş…..ilk ayakta bomba geldi günün ganyanı olan yrde bir haftadır bomba geliyor

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

1.ayak 10 apalba dan güzel yarış beklemekle günün ganyanı olan yerlerde nedense bomba gliyor ve hepsi yapıp süpriz bekleyecegim
2.ayak 2 ve 6 ayıramadım
3.ayak5 frigyalı 6.7.3.4
4.ayak3 goldfoot
5.ayak10 WHO IS THAT CHICKS
6.ayak5 WINTER GALLOP çıktıgı gibi bitirebilir/2 ıldır beyi ve 1 contyou yakalarmı görecegiz

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar B52 :)

Murat aslan
Ziyaretçi
Murat aslan

Slm bombaci

sehzadeyns
Ziyaretçi
sehzadeyns

Uzun zamandır takibimde olan LONDON EYE tek olur bence

Ugurtk
Ziyaretçi
Ugurtk

Ilk ayak cok ama cok guvendihim archman tek, 5. Ayak agva tek. Geri kalanlari doldurdum, bu kupon tutarsa hipodromda yemekler benden:)

silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar olsun

Onbasi
Üye
Onbasi

buda benden olsun

Onbasi
Üye
Onbasi

4 sawyer e 10 tl ganyan basıl dı :))

Murat aslan
Ziyaretçi
Murat aslan

8 geldi temiz herkez

Yusuf
Ziyaretçi
Yusuf

Arkadaslar ilk ayakta 8 tek tutyodum ama yanina yinede uc at yazdim paylasamadim sizinle isimden dolayi

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

kocaeli
1.ayak bu 3 numara aga bakırbaş ne olduda böyle tutmuyorlar afgde 3.at çıkmış anlamadım bence favori olmayı hakediyor benim bankom 3
2.ayak3 LONGLIVE bunlara geçilmez ikinci bankom
3.ayak 12 tumbulzele 3.bankom
4.ayak ilk 3 ayak tek yazınca buralarda süpriz aradım ama 1.2.3.4.5 başka bulamadım
5.ayak6.(7.13)3.8.11.
6.ayak1.2.3.4.5.8.9
bol şans

Ugurtk
Ziyaretçi
Ugurtk

2 numara agvaya guveneerek misli 3 lu yaptim, hadi bombaci:)

Ugurtk
Ziyaretçi
Ugurtk

Bu da alternatif altilim, gold foot a silivrili guvendigi icin, agvayi da senden oturu yazdim. Hadi hayirlisi:)