10 Aralık 2013 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

BU PROGRAM YÜKSEK İKRAMİYEYE GEBE !

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayğını oluşturan koşuda oldukça iyi grafik çizen 4-PASTACI form durumuyla kazanabilecek durumda.Programa bakınca sığınabilecek en güvenli liman konumunda fakat ben bu programda son ayağa kadar heyecanı bölmemek adına rakip yazıyorum.6-ASİLANECAN, 9-ÖCALIR, 5-YUNUS, 2-WİN RİVER ve 1-SİRKALE rakip olarak önerdiğim safkanlar.

2.AYAK : Uzun aradan sonra katıldığı iki koşusundada başarılı görünen 2-ROBUSTO kazanacak kıvama geldi.Günün favorileri arasında görülen 2-ROBUSTO gelmez ise altılı ganyanın kaderi çok değişir.Bu nedenle ilk ayakta olduğu gibi bu ayağıda favoriye rakip yazyazarak geçmekte fayda var.Favorinin en güçlü rakibi son şartlı 4 mücadeleden üçüncülükle ayrılan 6-EYMENİM olur.Bazen dengesiz koşular çıkarsada 4-MEHMETCAN şans verilmesi gereken diğer bir safkan.A.KURŞUN’un tercih ettiği 8-MONTANA SKY ihmale gelmez.Şansı çok az olsada zor günler geçiren 16-MERTSOYLU çok atta muhakkak eklenmeli.5-İSMAİL BEY, 3-MERTOL ve 13-İNCİR diper şans verdiğim safkanlar.12-BİLECİKLİ bomba.

3.AYAK : Grubun üzerinde olan 10-KAMERAY son koşuları sebebiyle sürpriz konumda olmasına rağmen kazanması benim için pekte sürpriz bir sonuç olmayacaktır.1-KOŞANGÜZEL ve 9-AMAZONİK bu ayak için yeterli safkanlardır.

4.AYAK : Günün maiden mücadelesinde İstanbul da gördüğü koşlarda mesafenin kısa olması sebebiyle kendini gösteremeyen 3-GRUMPY uzayan mesafede etkili sprintiyle maidene veda eden isim olur.

5.AYAK : Zorlu gözüken fakat 4-SAHA KIRAN ve 3-GÖLCÜK ASLANI arasında geçeceğini düşündüğüm mücadelede bu iki safkan arasında en az hatayı yapan fotoyu önde geçer.Bu ikilinin eksik koşması durumunda 1-ŞUBATINKIZI, 8-ŞANSKAYA, 9-SAĞNAKHAN ve 14-SURHATIN KIZI devreye girecek isimlerdir.

6.AYAK : Dört aylık bir aranın ardında bir koşu gören 6-TOSUNOĞLU bukez fotoyu önde geçecektir.Rakip arayanlara eküri destekli 7-BURJ, 8-KISS OF STEPS, 5-MELODİ ve 9-DAYI.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 4 – 6 – 9 – 5 – 2 – 1

2.AYAK : 2 – 6 – 4 – 8 – 16 – 5 – 3 – 13 – 12

3.AYAK : 10- 1 – 9

4.AYAK : 3

5.AYAK : 4 – 3 – 1 – 8 – 9 – 14

6.AYAK : 6

TUTAR : 48,60 TL

 

ALTERNATİF KUPONUM :

1.AYAK : 4

2.AYAK : 2

3.AYAK : 10 – 1 – 9

4.AYAK : 3 – 8 – 4 – 10

5.AYAK : 4 – 3 – 1 – 8 – 9 – 14 – 2

6.AYAK : 6 – 7 – 8 – 5 – 9 – 4

TUTAR : 25,60 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Muhabir

Selamlar…
Çok güzel bir kupon yapmışsınız… inşallah kazanırsınız….
ben son koşuda geçen hafta olduğu gibi… BANDİERO yu tek koydum.. ona kaldık hadi bakalım….size ve atyarışı severlere sevgiler

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x