Ana Sayfa / Tahminler / 10 AĞUSTOS 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

10 AĞUSTOS 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.koşu: Son koşusunda aralardan bir türlü sıyrılamayan ancak hazır olduğu her halinden belli olan safkanın gelmemesinin faturası belli ki Özcan Yıldırım'a kesilmiş. Yarış her ne kadar kumda olsa da bu yarışta Özcan Yıldırım'ın bindiği safkanın kendisinin tercihlediğini düşünmüyorum. Böyle bir durumda Özcan gibi bir pilot ısrkartaya çekiliyor ise ben bu yarışta (4) PUZZLE a ilk şansı veriyor çıktığı ilk çim koşusunda da tek yapıştırırım diyorum. Rakip olarak düşündüğüm isim (5) numaralı ANATOLIAN dır. E.Sincan ile güzel bir birincilikle Maiden'a veda eden safkan formda bir Ayhan Kurşun ile neler yapmaz ?

2.koşu: Büyük ihtimal ile (2) LITTlE KING maidena veda eden isim olacaktır. Ancak Aslan Birdal'ın antre ettiği ve Sadettin Boyraz'ın bindiği (6) FLADOR böyle bir ikilinin hatırına bence bulundurulmalıdır. Ben bu yarışı sadece iki safkan ile geçmeye çalışacak olsamda yine yeri olanların olabildiğince tuttuğu safkanları yazmasını tavsiye ederim.

3.koşu: Günün en kalite ve anlamlı koşusu olan Mehmetçik Koşusunda artık birçok okurun bildiği gibi benim için hiçbiri (1) GÜRSU değil. Bu takıntı hastalığım ne olacak bilmiyorum. Bu safkana herhalde gördüğüm her yerde ilk şansı vermeye yarış hayatının sonuna kadar devam edecek gibi duruyorum. Rakip gördüğüm isimler (2) ADINI SEN KOY ve (5) BİR KASIM dır.

4.koşu: Adana'da ki başarılı yarışlarından sonra 6 ay ara veren safkan Ankara'da çıktığı ilk KV yarışında tabela da yer buldu. Safkana ilgililerinin ne kadar önem verdiğini de gösteren bu başarı sayılabilecek sonuç ile bu yarışta tek olarak denenmeye hakkı olduğunu düşünüyorum. AGF oranlarını bilmiyorum ancak ilerleyen yarışlarda pek kıymetinin kalacağını düşünmediğim safkan için umarım bir adım önceden karar vermiyorumdur. Uzun lafın kısası (5) NEW DAY BANKOM dur.

5.koşu: Evet artık Ankara da hemen hemen tüm hipodromun bildiği kalite bir safkan var. Başarıları her ne kadar çim de olsa da idmanlarda ilgililerinin ağzı kulaklarında olmaya devam ediyor. Safkan o kadar çok dillerde ki her oyuncu da en az bir tane bu safkan tekli oyun yapmalarını tavsiye ederim (5) numaralı YIRTLAZ ilk safkanım olup devamı şablonumda olacaktır.

6.koşu: (2) AMANKAYA ve (4) GÜZELKAYA arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğini düşünüyorum. Yani bu iki safkanın da kötü koşması durumunda (3) ELANİLİM devreye girer diye düşünüyorum.

7.koşu: Bence günün tahmin yürütmesi en zor yarışı. Koşmuş oldukları yarışlara istinaden bende çok farklı bir isim var. Son yarışında Uğur ile bir türlü uyum yakalayamayan safkan bir müddet geri çekildi. Son yarışında diyebilirim ki 1200 metrenin 1200 metresinde neredeyse durup durup defalarca siprint attı. Sonlarda yine diri geldi 6. Oldu. Ben iddia ediyorum bu yarış olmaz başka bir yarış olur bilemem ama o yarışta ki altıncılığı bile bu safkanda birşeyler olduğunun ispatı. (4) NEVER LAND ilk safkanım. İlk yarışında şartlı 1 koşturulduktan hemen sonra yangından mal kaçırır gibi G3 yarışa kayıt olan ve o yarışta da sür direk sonuncu olan (6) ADALYN için her halde nasıl hayaller kurulduğunu ayrıca belirtmeme gerek yok. Gökhan ile sahne alacak olan (5) WILDEST INDOCHINA ile pencereyi kapatıyorum.

8.koşu: Böyle safkanların bir araya geldiği bir mücadele de heyecan katsayısı hat safhada olacaktır. (3) ARSEN LUPEN favorim olup devamı şablonumda olacaktır.

9.koşu: 4 yaşında yarış hayatına başlayan safkan son yarışında kafayı alınca -ki bilinçli mi değil mi bilmiyorum- çok güzel bir birinciliğe imza attı. Hal böyle olunca da yarışın gidişatı kestirmek zor değil gibi. Taktiksel olarak (6) OZAN ŞAH ın son yarışını tekrarlanacağını düşünür isek aynı tempoyu koyması durumunda önde boş kalacağını düşünüyorum. Son düzlüğe lider dönen (6) OZAN ŞAH her ne kadar dışarıdan (2) BERKUK içeriden de (1) BABA METİN in ataklarına direnmeye çalışa da dış kulvardan gelen ........... :) herkese bol şanslar

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-5

2.ayak: 2-6

3.ayak: 1-2-5

4.ayak: 5 tek

5.ayak: 5 /// 1-2-10-7

6.ayak: 2-4-3

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5 tek

2.ayak: 5 /// 1-2-10-7

3.ayak: 2-4-3

4.ayak: 4-6-5

5.ayak: 3-1-2-5-7

6.ayak: 2-6-1

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-2-5

2.ayak: 5 tek

3.ayak: 5 tek

4.ayak: 2-4-3

5.ayak: 4-6-5

6.ayak: 3-1-2-5-7

7.ayak: 2 tek

not: 1. Altılı ganyan tamamı 10 lira 80 kuruş. 2. Altılı ganyan tamamı 40 lira 50 kuruş. Yedili ganyan   33 lira 75 kuruş.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

ofsayt
Ziyaretçi
ofsayt

Teşekkür ler usta seni gormek güzel 👍

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Bombacı

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

3.koşu 7li ganyan ve 7li plase
bu gurubu rüyasında görse inanmayacak olan ilgilileri hem bir kasıma hem adını sen koya minnettardırlar gürsu daha üstlerden gelip hazırlık maçına çıkacak gibi kısaca GÜRSU bunları çignemeden yutar
4.koşu 9 hoy hoyyyyy 5 newday bitmiş
5.koşu YIRTLAZ bunlarıda geçer saglam bankom
6.koşu şevval abla bu gurubu karıştırır ve sonuç elanilim ve hepsinin şansı var hepsi
7.koşu 6 adalyn başta burasıda hepsi
8.koşu ARSEN LUPEN VE digerleri olacak bankom arsen lupen
9.koşu 6 OZANŞAH ÇIKAR KAÇAR BİTİRİR BANKOM
510… 622…623… CAFCUF ÜST OYNA KORKMA

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

oynadıgım kupon 7li plasedir baştada yazmıştım 7li plasee 2. olanda kazançlı sayılır hoy hoy 2.oldugu için 7li devam

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

H//
H//
2.4.5.8//
2//
2.7//
6
buda benim Ankara herkese bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Son ayakta anlasmisiz :)

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

fazla bakamadım oyle doldurdum gittim aklımda kalan kadar son ayakta bos kalınca trk attım yoksa Ankara’da bukadar favoriyi tek atmak pek isimd gelmezdi :)

admin
Yönetici
admin

Sadece 1 tane at çıkardım. O geldi.

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Hepsi hepsi girdim favori geldi Ankara’da böyle olunca olmuyo

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

sende benden alıştın admin gelecek atı çıkarmayı :)

admin
Yönetici
admin

Kocakaya biniyor diye çıkarttım. Ben binsem yine de gelecekmiş :)

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.