Ana Sayfa / Tahminler / 10 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİM (COMMANDANTE)
istanbul altili tahminleri

10 AĞUSTOS 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİM (COMMANDANTE)

1.AYAK: 6 aylık bir aranın ardından iki tane yarış gören gördüğü son yarış ise anlamsız bir GRUP3 yarış olan 6-GOLDEN OK artık kıvama gelmiştir topladığı kondisyon ile favorim. Son yarışında tek önerdiğim beni mahçup etmeyen 3-DRY CLEANER mesafenin 200 metre kısalması dezavantaj olsa da sprintini ayarlayabilirse kazanabilir. Uzundan kısaya dönecek olsa da müthiş formuyla 1-BÖRTE, son yarışını önemsemediğim 7-HIZ DELİSİ, kalitesiyle 5-BUTTERFLY DREAMS, son tabelasıyla 8-PERHANE ve sık koşsa da 2-MISS NILAY sırasıyla favorime rakip gördüğüm isimler.

2.AYAK: İlk yarışlarını dip dibe 3. Ve 4. bitiren 8-LOVE SONG ve 3-POYRAZ başta şans verdiğim isimler. İlk yarışlarında çim pistte hiç işlemeyen bugün ters bir yarış koşabileceklerini düşündüğüm 7-TİMSAL ve 1-BIG SHOW daha sonra ise sırasıyla 4-PROXIMO, 6-SINEPS ve 9-MISS GIRL.

3.AYAK: Aradan sonra koştuğu yarışında çok güzel bir yarış koşan binicisinin iç kulvardan dışarıya almasıyla zaman kaybeden sonlarda kuvvetli gelen 5-TORNACI favorim. Son koştuğu yarışlara göre daha uygun rakipler bulan 1-KAFADAR ilk rakibi. Daha sonra ise 4-BUDAKHAN, 7-ASLANPARÇASI, önde fazla pres yemez, boş kalırsa 6-RÜZGARIN RUHU ve bomboş kilosuyla 8-VELİAHTIM. 

4.AYAK: Müthiş formuyla 2-PAYİTAHT ve son yarışlarında geri gitse de bugün temposunu kendisinin belirleyeceğini düşündüğüm yarışta 1-GÜNGÖR BABA başta düşündüğüm isimler. Daha sonra son yarışını kazanırken çok beğendiğim 4-SUN BURN, bu tip yarışlara yatkın 3-HOSLİ ve son yarışını kolay kazanan 8-PAN AMORE.

5.AYAK: Son yarışındaki sprintini çok beğendiğim mesafenin 200 metre uzaması ve yarışın süratli gidecek olması kendisi için avantaj olan 4-ZEALOUS LINE eğer aşırı beklemezse sonlarda gruba hakim olacaktır. BANKOM.

6.AYAK: Son yarışında bariyer dibinden müthiş bir sprint atan fotoya kazanan attan daha diri giren 5-İMHAN bugün sprint mesafesini ayarlaması halinde bu koşuyu lehine çevirecekir. BANKOM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6.3.1.7.5.8.2

2.AYAK: 8.3.7.1.4.6.9

3.AYAK: 5.1.4.7.6.8

4.AYAK: 2.1.4.3.8

5.AYAK: 4

6.AYAK: 5

Kupon Tutarı: 88,20 TL

Herkese bol şanslar.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Azor Ahai
Üye

son ayak için sanki ilk adım daha iyi tercih olucak yinede şansın bol olsun şimdiden

admin
Yönetici

Tekler güzel. Bol şanslar Arda.

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar COMMANDANTE 5.Ayak Tekim… 3 – İLKAAN

silivrili
Üye

Bol şans arda çok iddialı olmuş valla
Senden sonra İstanbul’a yazı vermedim düşün artık:)
Şaka bir yana rast gelsin kardeşim.
Benimde favorilerim
İlkaan ve payitaht

simitci76
Üye
simitci76

ilk ayak 1 numara ttek olur bol şanşlar

Bombaci
Üye

Bol şanslar

Barışçı
Üye

bol şans

Sahosaho
Üye
Sahosaho

Bol sanslar ..son ayakta ilk adim karatas fazla beklemese bence sonlarda bu grubu toplar..yinede yazdigin gibi gelsin commandante :)))

Barutselim
Üye
Barutselim

Selam arkadaşlar. Bende artık yardımcı olmak amacıyla yorum atmaya çalışacağım. Herkese bol şanslar

Stefano
Üye
Stefano

Son ayakta eğer Fatma gelin furkan yükseli kaçırmaz ,kontrol altına alınabilirse bu grubu rahat geçer.Ama at zor at orası kesin

Azor Ahai
Üye

Özcan rapor aldı haberiniz olsun muhtemelen cezada alcak hafta sonu nerden baksan 10 gün tatile gider

Barutselim
Üye
Barutselim

Iyi ikramiye li bir programa benziyor. Bana göre zor ayakla başlıyor program. Sıralama m 1.7.2.3.8.5 2.ayak sineps (6)alternatif tek bana göre riskli rakipleri 2.3.4 olur.3.ayak 7.2.1./3. Yeterli olur. 4.Ayak 2 tek atılabilir. Rakipleri 1 ve 8 5.Ayak 3 alternatif tek adayımdır. Rakipler 5.4.6/8 6.Ayak bana göre günün bombası burda olabilir. Tuttukların 5.3.4….yeri olan çok at yazsın. Herkese bol şanslar dilerim.

ozgun1
Üye

Bol şanslar yazdığınız ganyan olsun insallah 🙂 yakın zamandan beri takip ediyorum sizleri ve ekibi.yoğun uğraşlar sonucu bugün kaydımı gerçekleştirdim ve aranızda olmaktan dolayı mutlu olacağımı hissediyorum arasıra tahminlerimle sayfanızı kirletebilirim :)) simdiden kusura bakmayın 🙂 tekrardan bol şanslar..

admin
Yönetici

Hoş geldiniz, tahminlerinizi eksik etmeyin 🙂

ozgun1
Üye

Tesekkür ederim commandante ve sayın admin.. Eksik olmayın 😀 ozaman bugün bi tahminle başlayım buraya.. Saygılarimla..

1.AYAK: Vermis olduğu 86 günlük araya rağmen idmanlarında fit durumda olduğunu gösteren, koştuğu rakiplerin bugün start alacaği rakiplerden bir tık üstte olduğunu düsündügüm ve sihirbazın tercihlemesiyle 5 numaralı Butterfly Dreams benim bankom..
2.AYAK: Son koşusunu tekrarlaması halinde 4 no.lu Proximo’nun kazanması icten bile degil. Alternatif tek adayım. Ancak burada sürpriz kokusu var gibi.. ilk rakibi ağır kilolarla idmanlarını yapmıs ve sentetikte bir tık fazla koşacagini düsündügüm 3 no.lu Poyraz. Daha sonra 6 Sineps,7 Timsal, 2 Bozburunla burayı rahat geceriz diyorum.
3.AYAK: 7-1-4 bu ayaği kapatır düsüncesindeyim.
4.AYAK: öncelik sentetikte cok daha etkili kosan ve idmanlarında fit duruma geldiği gözlemlenen 1 Güngör Baba Alternatif Tek adayımdir. İlk ve tek rakibi çok formda olan 2 no.lu Payitaht’dır..
5.AYAK: Son yarısını kesinlikle ölçü almadığım çalışma ve derece olarak gruptan hicbir eksiği olmayan 7 no.lu Gravesend ilk atım.. Rakipleri sırasıyla 3 nolu Ilkkaan, 8 forget me not, 4 Zealous Line..
6.AYAK: Son koştuğu yarısta bariyer dibinde sıkışıp kalan ve yolu açıldıgı anda çok etkili akınlarla gelip kazanacağı yarıştan 2. olarak ayrılan 5 İmhan ilk atım. Hatta alternatif tek adayımdır… Tabiki rakipleri fazla.. öncelik 10 no.lu ilkadım. Daha sonra 6 Kınalı Kuzu, eküri destekli 3 Atılım, 1 Seyyah Kızı, 7 Kolaçan..

Tekrar bol sans.. Yazdığımız ganyan olsun :))

M. Kaya
Ziyaretçi
M. Kaya

Hala Mehmet kaya yı son ayakta tek veriyosunuz anlamak mümkün değil boşuna agf yi yükseltmeyin

ercan H.
Üye
ercan H.

1.2.3.5.7.8.
4
1.2.4..7.8.
1.2.4.8.
3
1.2.3.4.5.6.10

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.