1 TEMMUZ 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

3. Koşu : Pist 3,3 normal gözüküyor, KARATAŞ yine her önemli atın tepesine binmiş durumda. Burada BATMANASLANI(1) ile geçenki gibi U.Polat’ın oyununa gelmez ise kazanır, ilk ayaktan Karataş yazıp kurtulacaz inşallah.

4. Koşu : Bu sefer Halis’e teslim edilmesi iyi mi olacak bilmiyorum ama A.ÇELİK’ten alınması yarışı riskli hale getirebilir. Korkarak burayı VALENCIA(17) tek geçebilirsiniz ama ben güvenemedim, kızların mücadelesinde süpriz yaşanabilir o yüzden favorinin yanına A.ÇELİK tercihi ile ROCKET GIRL(11), QUEEN LUOENSSA(10), MISS PLANET(8), SPREAD THE JOY(12), HAFO(5), ŞEKER HANIM(13), GÜLDÜR YÜZÜMÜ(4) ve MADE IN FOÇA(7) da ekliyorum.

5. Koşu : Uzayan mesafe SELKUT iyi koşacaktır ama ben ekürinin planını KARAYAMA(10/13/5) üzerine yaptığını düşünüyorum, herkes SELKUT’un üzerine gideceği için aradan KARAYAMA ile çıkmaya çalışacaklar, böylece Halis kendini GAZİ’ye daha çok vermek isteyecektir. Mesafede SERDÜMEN(13), BUDUNALP(6), TALİPHAN(14), ARTUKLU(4), DÜŞLEM(16) ve YETİM AHMET(15) rakipleridir.

6. Koşu : ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK adına düzenlenen bu önemli koşuda, bugün kazanacak attan daha çok binicisine çok güvendiğimi belirtmek isterim. Yarışa çok farklı duygularla katılacak olan binicisi bugün yarış sonunda tahmin ettiğim gibi kazanırsa uzun süre yakın zamanda kaybettikleri anısına ağlayacağını düşünüyorum. Evet bugün dediğim gibi attan daha çok binicisine güvenerek bir kuponumda SHARPA(15) benim duygusal olarak GAZİ KOŞUSU’nu kazanmasını beklediğim veya ümit ettiğim isimdir. Rakiplerine gelince son yarışlarında (özellikle 2200 metre yarışlarının sonlarında) gerçekten çok ama çok güçlü ataklar yapan buna rakipleri dayanabilecek mi bilmiyorum ama KEREMITO(9) hepsini ezip rahat bir yarış bile kazanabilir, duygusal favorimin en büyük rakibi ve olarak görüyorum. Güvenemeyenler favorileri ekleyebilir.

7. Koşu : Bu ayağını sonucunu her zamanki gibi GAZİ koşusu etkiliyecek Selim yada Özcan kazanır ise burada sonuç süpriz bile olabilir en iyisini ikisini birlikte yazmak. MISS HELİN(5) ve TATVAN İNCİSİ(6) yazıp geçebiliriz ya da CHERI CHERI LADY(1) i de ekleyip sigortalamış olalım.

8. Koşu : Kumda da çok koşacak olan EL NINO(7) kazanmaya yakın. Hedeflenen BAYEZID(2) süpriz yapabilir.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 2
2.Ayak : 17-11-10-8-12-5-13-4-7
3.Ayak : 10-13-6-14-4-16-15
4.Ayak : 15     ///    9   
5.Ayak : 5-6-1
6.Ayak : 7-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.