1 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Yüksek ikramiyeye gebe program oldukça zevkli ve heyecan verici duruyor. İmkan dahilinde bu programa şans verilmeli diye düşünüyorum. Programa baştan sona bakarsanız bir çok ara vermiş safkan göreceksiniz. Uzun araları olmasına rağmen kalite isimler hazır ise yarışlarda çok tatlı sürprizlere sahne olabilir. Benim ilk şans vereceğim isim (9) numaralı KING OF GREY olacak. Karataş ile birlikte ilk iki startını alan safkan hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Bu yarışta söz sahibi olacağını düşünüyorum. Daha sonra rakip düşündüğüm iki isim ise (5) LUNA PIENA ve (12) numaralı DURU KIZIM olacak. Devamı şablonumdadır.

2.ayak: Uzun arası olmasına rağmen (11) numaralı GINA MONTANA süpriz isteyen oyuncular için oldukça cazip duruyor. Bu safkanın bu yarışta plasede yer alması halinde bir daha bu ganyanlarda ve agf sıralamasında bulamayacağız. Ben ilk sırada şans vereceğim. İlk rakip görünen isim ise yine iki aydan fazla arası olan (3) numaralı PROXY olarak görüyorum. İmkan dahilinde ki sıralamam şablonumda olacak.

3.ayak: Ağır favori çıkmasına rağmen bu safkana sığınmak durumundayım (6) INVINCIBLE BABY BANKOMDUR.

4.ayak: (2) numaralı HOLİGAN farklı duruyor. Bu safkan tek olarak riske edilip. İkramiyeye gidilebilir. Ancak iki tane safkan var ve oldukça sürpriz konumda. Dolayısı ile ben yanına rakip yazacağım isimle şablonumda olacak.

5.ayak: (6) numaralı MALIBUNUN OĞLU ilk safkanım olup rakip düşündüğüm isimler şablonumda olacak.

6.ayak: (9) numaralı TULPAR son yarışına istinaden uzayan mesafe ile birlikte daha da şanslı olacak gibi duruyor. İlk safkanım olup rakipleri şablonumda olacak.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 9-5-12-8-1-2

2.ayak: 11-3-7-8-10-12

3.ayak: 6 tek

4.ayak: 2-6-4

5.ayak: 6-10

6.ayak: 9-5-8-4

Yazar: Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x