1 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese. Sabah sabah gözümü açtım bugün aranıza dahil olmak istedim. Adana ALTILI tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Baktığımız zaman insan yazmalara doymayacak gibi geliyor. Gerçekten de tercihini kalabalık olarak kullanmak isteyen oyuncular haksız sayılmaz. Yarış için söylenebilecek en sağlam tahmin herhalde yarışın süratli geçmesi olacak. Bu tahmin pek fazla zor görünmüyor ama aynı zamanda sarkanlar arasında tercih yapmak oldukça zor. 50kg ile koşacak hafif siklette ki sarkanlar arasında tercih yapacağım isim (10) numaralı ALTINONUR olacak. Üst tarafta ise ilerleyen yaşına rağmen yarış koltukça form tutmaya devam eden ve günün sürprizi için fırsat kolladığına inandığım (3) numaralı MONTEGO ya bu mücadele de şans vereceğim. Bu safkan esasen hiçte küçümsenecek bir isim değil geri planda kalıp takip safkan arayanlar için tavsiye ederim benden söylemesi. Bir diğer isim ise (2) BOZTEPEBEYİ bu safkan gerçekten iyi durumda. Kafayı alıyor kazanıyor, bekliyor yine kazanıyor. İyi durumunun haricinde yetenekli olduğunu da ispat etti diye düşünüyorum. Bu üç safkanın haricinde şans vereceğim son isim (5) numaralı ZÜBEYİR olacak. Bu dört isim de kalmak istiyorum. Bu biraz da hem heyecan olsun hem de bu tarzı sevdiğim için olacak. Ancak garanti oyuncuların daha fazla safkana şans vermesine de hayır demem. Ben bu şekilde riske etmeyi tercih ediyorum.

2.ayak: (13) TUMBUL ÇİÇEĞİ’nin son düzlükte herhangi bir trafik sorununa maruz kalması yada istediği artırmayı yapamaması durumunda ortalık karışır gibi duruyor. Ancak her şeye rağmen safkanın kalitesi ile tek olarak riske edilebilir. Rakip olarak yazacağım isim ise (6) numaralı NAZARNAZ olacak. Bu safkan kısrak babasından dolayı dikkatimi çekti. Eski oyuncuların bildiği üzere bu ismin kısrak babası aynı zamanda şampiyon safkan İZBATUR’un da babası. Yine aynı şekilde geri planda kalıp sürpriz isim arayan oyunculara bu safkanı takip etmelerini tavsiye ederim. Bir arızası yoksa bu kumaş sağlam duruyor benden söylemesi.

3.ayak: Sürekli olarak safkanlardan ve başarılardan bahsettiğimiz gibi yeri geldiğin zaman ilgililerinin de hakkını vermek gerekiyor. Son bir ay içinde ÇALTEPE-YILDIHAN-YILDIZHAN STAR gibi isimlerle zorlu mücadelelerde üst üste beş defa birincilik ile buluşan bu ahır gerçekten çok formda. Rakipleri her ne kadar yine zor olsa da işinin hakkını veren ahıra ait olan (5) numaralı YILDIZHAN şans vereceğim isim olacak. Son birinciliği eğer tesadüf değilse çok rahat olarak safkanın üst derecede form sıçraması yaptığını söyleyebiliriz. Dolayısı ile (2) numaralı MISTER RAIN bir başka şans vereceğim isim olacak. Yarış çok süratli geçecek ve aynı stilde safkan sayısı çok fazla. Aynı stilde ki safkanlar içinde ayrılacak isim ise (8) numaralı SHUTKA gibi duruyor. Bu safkan ön grupta birbirini yiyecek olacan rakiplerini avlamak için piste çıkacak ve ben iyi koşmasını bekliyorum. Bu üç safkan haricinde şans vereceğim son isim ise (4) numaralı DUELLO  olacak.

4.ayak: Sadece üç yarışta aldığı 93 handikap puanı ile gerçek bir kalite olduğunu belli olan safkan verdiği ara sonrasında bir yarış gördü ve her geçen gün daha iyi duruma gelecektir. (6) numaralı REEL QUEEN şans vereceğim isim olacak. Bu safkanı Halis tekrar tercihlemiş olsaydı favori çıkacağı kesindi. Birazda geride kalacağı için süpriz anlamında da şans vermek istiyorum. Diğer şans vereceğim isimler şablonum da olacak.

5.ayak: Mesafenin uzun olması sürpriz aramak için uygun zemin olduğuna işaret ediyor gibi. Son yarışında önlerde yer tutması safkanın güveni olduğunu gösteriyor. Bu yarışta (1) ANKA ilk şans vereceğim isim olup rakipleri şablonumda olacak.

6.ayak: (6) WHİTE SPEAR ve (1) BABAOKTAY şans vereceğim isimler olacak. Herkese iyi hafta sonları dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5-2-10-3

2.ayak: 13 /// 6

3.ayak: 2-5-4-8

4.ayak: 6-2-4-1

5.ayak: 1-2-3-4-5

6.ayak: 6-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kemallll

Adana ve İstanbul güzel para vereceği benziyor
Adana tahminim
İlk ayak sürprize gidecek bende ters başliycam
1 ayak 5 6 7 8
2 ayak 13/12
3 ayak 2 6 3 5 4
4 ayak 2 3 1 4 6
5 ayak 3 2 /1
6 ayak 1
Bol şanslar oynayan ve takip eden dostların kazanması dileğiyle
Hoşça ve dostça kalın

admin

Hoş geldin Bombacı, bol şanslar.

Unal

Herkes degisik oynuyor bazi atlarda hemfikir olmak lazim faydali olmuyorki hangisini dinleyelim zaten herkesin kenfine gore 6 lisi var madem bu idi biliyorsunuz ozaman banko atlarda hemfikir olmak lazim herkes her telden caliyor benden farkiniz ne madem atlari takip ediyorsunuz gelecek olanlari verin.

admin

Herkesin hemfikir olması hem de o atın gelmesi fantezidir. Buna inanıyorsan hemfikir olunan atlar agf de veriliyor.

admin

Gelecek olanları verin talebini de yanıtlayamadım kusura bakma.

erol Namlı

hoş geldin kardeşim seni göremiyorduk yorumlarına hasretiz bol şanslar diliyorum

erol Namlı

benim bugünki adana tahminim birinci ayak. 2.5.9.10.11. İKİNCİ AYAK. 7.8.12.13. ÜÇÜNCÜ AYAK 3.4.7. DÖRDÜNCÜ AYAK 2. TEK. BEŞİNCİ AYAK. 2.3.1. SON AYAK. 1.5.6. BOL ŞANSLAR DİLİYORUM

Kemallll

Bol şanslar cumletten HERKEZ birbirini tanıyor hoş geldin güzel bir aile ortami

stalingrad

Kral yorum yapmış hoşgeldin bolsans

12
0
Tahmin paylaş.x
()
x