Ana Sayfa / Tahminler / 1 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

1 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Son yarışında oldukça dikkatimi çeken safkan form durumu itibari ile pırıl pırıl. Eğer bir aksilik olmaz safkan canım koşmak istemiyor demez ise uzayan mesafe ile birlikte bu yarışta rakipsiz gördüğüm (3) numaralı AĞRI DAĞI FIRTINASI BANKOMDUR.

2.AYAK: Sonra ki ayaklarda tek atılabilecek çok safkan var. Peki ya birinci ayaktan sonra burayı da oldukça supriz bir safkanla tek yakalarsak ne olur ? Sanırım tadından yenmez :) 24 ganyana koştuğu son yarışında yanlış hatırlamıyorsam 5 at da 5. at olarak yazdım zaten safkan da sinyali çaktı. Yarışı 4-5 de kabullenip son düzlüğe de oldukça diri dönen safkan güzel bir bekleme yarışı ile üçüncülüğü aldı. Safkanın da Hişman nın da huyunu suyunu iyi bildiğimden bu yarışta bu kadar bekleyeceklerini düşünmüyorum. Mesafenin uzaması ile  son düzlüğe lider gireceğini düşündüğüm safkan geriden gelecek ataklara direnecektir diyorum. Bu yarışta beyaz bayrak ayna yarışına gideceğini düşündüğüm (14) numaralı SADO BY SADO çok risklide olsa BANKOM dur.

3.AYAK: İki tekle giriş yaptığım program da bu ayakta supriz arayışında olacağım. Açıkçası çokta inceleme gereği duymadım. Tercihim HEPSİ. 

4.AYAK: Bu yarış için söyleyecek çok fazla söz yok. (2) EDERLEZİ alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. Ancak yüksek ikramiye hedeflediğim program da rakip olarak gördüğüm isimler (1) DEPOSITORY ve (5) ATEŞİN RÜZGARI dır.

5.AYAK: Mesafenin uzaması ile birlikte durum oldukça karışık. Kalabalık tutmakta fayda var diye düşünüyorum. Yapmış oldukları kısa mesafeli yarışları bu mesafeye taşıdıkları taktirde şanslı gördüğüm ilk isim (6) numaralı LUCKY IRISH dır. Devamı şablonumda olacaktır.

6.AYAK: (5) FARKİN ATEŞİ ve (7) YARAMAZ ÇOCUĞA eşit şans verdiğim yarışta sıralamam şablonda olacaktır. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 3 TEK

2.AYAK: 14 TEK

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 2 /// 1-5

5.AYAK: 6-2-1-3-4

6.AYAK: 5-7-2-9-4

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

9 yorum

 1. BUDA BENİM UFAK KUPONUM..
  VALLA BOMBACİ 2.AYAK BENDE 9 NUMARA AKBORU TEKTİ ,BİRDE SENİN KUPONA BAKAYİM DEDİM VE TİRSTİM 14 SADO BEY SADO YUDA EKLEDİM ,KURGUMU DWGİSTİRDİM , BAKALİM İPTAL ETTİGİM KUPON MU YOKSA BU KUPON MU HAYİRLİ😎 VARDİR SENİN BİR BİLDİGİN BOMBACİ, ATİ TUTMASAM YAZMİCAKTİM AMA BENDE COK TUTTUGUM İCİN YAZDİM.

 2. Bombaci

  Allahım ya giden atı darmadağın etti. Ya arkadaş karizmayı çizdirdin Furkan. Çok kötüydü

 3. can33

  Selamlar ufak bir tuyo paylasmak isterim sizinle. 3 ayakta 12 numara bankomdur :)

 4. Yaa bombacı bu drejan nereden çıktı anlamadım , nasıl oluyorda burda bu at geliyor,çok büyük oyunlar dönüyor bence ,bu at nasıl gelir hala aklım almıyor..Bizim mı gözümüzden kaçtı yoksa bu işi biz hiç bilmiyoruz MU?

  • Bombaci

   Yok abi herkes aynı şeyi söylüyor. İstanbul da yeni kum çalışması oturana kadar bu tarz şeylere alışın diyorlar. Diğer iller için ise sabahları don olduğu için hem kum çok kabaymış hemde atlar idman yapamıyormuş. Özellikle ilk kez koşacak 2 yaş safkanlar da çok dikkatli olmamız söylendi.

 5. Eyvallah bombacı sağolasın…..

  BURGAZLI 1903

 6. BOMBACI burdamısın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir