Ana Sayfa / Tahminler / 1 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
bursa altili tahminleri barisci

1 ŞUBAT 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Son koşusunu binicisinin hatalarından dolayı kaybettiğini düşündüğüm TARSANAS(10) uzayan mesafede bankomdur.

2.Ayak: Sonunda orjininin hakkını vererek kazanan SERDENGEÇER(1) çok daha iyi yerlere gelmek istiyorsa böyle gruplarda takılmaması gerekiyor, alternatif bankomdur. Tek rakibi son yarışını kazanan ve mesafede iyi koşacağını düşündüğüm ATOM ADAM(2).

3.Ayak: Bu ayakta hiçbir şekilde risk almak istemiyorum, ayırımsız hepsi.

4.Ayak: Kum performansı soru işareti olsa da grubun en kaliteli ismi SEYYAHKIZI(9) favorim. İyi formuyla KOLAÇAN(6) en sert rakibi olur. PAROLA(8) ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan bir isim kuponlarda bulunması iyi olur. HALİME HANIM(1) son koşusunda tam bir hayal kırıklığı yarattı. Şunu anladıkki önde rahat gidemediğinde hiçbir varlık gösteremiyor, bakalım bugün rahat kalacak mı? Son olarak da iyi durumuyla HANIM SULTAN(4) eklenebilir.

5.Ayak: Gruba bakıyorum KORALAY(1)'a bakıyorum bu grupta ne işi var diyorum. En yakın rakibinden 30 puan fazla handikapı bulunan safkan bu ikramı geri çevirmez, bankom.

6.Ayak: Zor bir koşu daha. Kısa mesafede süratli safkanların bulunması işleri iyice zorlaştırıyor. Tercihim hepsi olacak.

Altılı Şablonum

1.ayak:10 tek

2.ayak:1/2

3.ayak:Hepsi

4.ayak:9,6,8,1,4

5.ayak:1 tek

6.ayak:Hepsi

Herkese bol şans...

Hakkında Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...

9 yorum

 1. Bombaci

  Eee Barış usta nasıl. Olacak bu iş? Sende kafa da 10 numarayı tek verdin. Her yer tek görünmeye başladı bana yine :) inceden 5-10 misli birşey mi sallasak:) desene normali bulduk sıra misliyle mi geldi diye 😂😂😂😂 garip nickli Yazar arkadaşa şöyle sağa sola haber salsın buraya da yazsin bugün zehir günü olsun :):)

  • Barışçı

   inceden bi misli atalım bombacı da birkaç ayak zor geldi bana oraları da azaltabilirsek olur bence. Azor Ahai bakalım senin bu çağrına cevap verecek mi :)) onun zehirlerine ihtiyacımız var

 2. COMMANDANTE

  Bol şanslar beyler niye ikinizde son ayağı kapattınız ……… kazandı bile :)

 3. Azor Ahai

  Kestane bu mevsimde iyi gider jettay geçen sefer kazanmış kadar koştu bu sefer niye olmasın.kobater kazanıcak ama yazıom işte diğerlerinide :) hatır için sizin 10 uda eklerim.
  2.ayak serdengeçer kazanmalı ama zülfiye peleninkızından çok ümitli 2sini yazmak lazım.
  3.ayak 50 kg ile yaşlı kurt yer bunları ama at yazan favorilerden önce bu ayağa irlanda kartalını yazmalı dikkat
  4.ayak 1 4 8 dışında hiçbir atı tutmuyorum.
  5.ayak koralay kazanır ama simitçi oluyo tatarbeyi ve irfanla bomba bekler heyecan yaparım.
  6.ayak 3 4 formu daha iyi olan kazansın tek atması gerekenler jokeyle 1 adım öne geçen black sun u atsın.

  • Barışçı

   2. ayaktan yatıracaksın yani beni :) bol şans

  • Azor Ahai

   Gece gölgenin rahatına bak bide dön yazdığın atlara bak.seni üyeler anlayacakta dön şablonun haline bak .aldı millet para çantasını gidiyor bırakmadı bize fazlasını.teki koydun kuponun kafasına.fakirin galoptan haberi yok ama zenginin bombasını koy şablonuna :)))

  • Barışçı

   hahahahahahaahaha

 4. COMMANDANTE

  tebrikler kardeşim devamı gelsin takipçinim bende tek attım allah razı olsun. garip nickli arkadaşa uyup 4 tane at yazıodum nerdeyse :))))

 5. Tebrikler devamını bekliyoruz 👏🏻👏🏻👏🏻

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir