Loading...

1 OCAK 2020 ÇARŞAMBA SOUTHWELL ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

Yeni Yılın Hepimize Sağlık, Başarı ve Mutluluk getirmesini temenni ederim.

2. Koşu : Oldukça uygun grupta koşacak olan XIAN EXPRESS (4) kazanması beklenen isimdir.

3. Koşu : Formda binicisi ile MOONRAKER (2) yine kazanabilir ama son yarışını 3 gün önce koştu ve kazandı, ben o yüzden çok at yazdım.

4. Koşu : Class 2'den Class 3 gruba gelen RAYDIANCE (2) ALTERNATİF tekimdir.  POWER LINK (1) en sert rakibidir. Yıkılmasını bekleyenler CAPTAIN JAMESON (3) ve/veya SIX STRINGS (5) ekleyebilir.

5. Koşu : Buradaki safkanlar birbirine çok denk gözüküyor. Son 2.liği beğenilen TAGUR (3) favorim. Sevdiği mesafede koşacak olan BREAK THE SILENCE (5) ilk rakibidir. Takısı değişen FIRST EXCEL (1), son 2.liği ile MR STRUTTER (4), AMBER ROCK (9) ve OBLATE (2) sert rakip olabilir. Diğerleri de kendine şans yaratabilir.

6. Koşu : Bence uygun rakipleri yanında koşacak olan CRIMSON KING (7) bu yarışı kazanmalı. Güvenemeyenler yanına ANGEL LANE (4) eklesin.

7. Koşu : Bu yarışa iyi hazırlandığı söylenen ZAPPER CASS (1) favorim. GRISONS (2) sert rakibidir. Dileyen diğerlerini de eklesin.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 4
2.Ayak : 2-3-7-6-1-5
3.Ayak : 2  // 1        // 3-5
4.Ayak : 3-5  / 1-4-9-2  // 6-7-8
5.Ayak : 7     /// 4 
6.Ayak : 1-2     // (7/6)-4-5-3

 

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

İyi seneler abi, şans, sağlık ve huzur dilerim.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.