1 OCAK 2018 ŞANLIURFA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

Yeni yılınızı kutlar, ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu, bereketli ve mutlu bir yıl geçirmenizi diler, 1 Ocak 2018 Pazartesi ŞANLIURFA tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim..

1.AYAK: 23 Kasım tarihli DİYARBAKIR KUM pistindeki son koşuda Burak BEKTAŞ idaresinde rakiplerini uzak farkla ezen, Şanlıurfa’daki 21 Aralık tarihli ilk koşusunda rakiplerinin az farkla gerisinde elde ettiği 4.lüğü tatmin edici bulduğum, yine Burak BEKTAŞ idaresinde izleyeceğimiz ÇELAKIL, elbette idarecisi Ferit YARDIMCI’ya alışık stiliyle bilinen ve kazanırsa doğal karşılayacağım KAÇAR FEVZİ, 25 Aralık tarihli ŞANLIURFA KUM koşusunda startta 4 boy kaybetmesine rağmen finişe uzak farkla liderlikle giren ABUBAKAR ve son koşusunu beğendiğim TUBAN KAMA bu koşuda sırasıyla tercihleyeceğim isimlerdir. TAKİPETBENİ de ihmal edilmemelidir.

2.AYAK: 21 Aralık tarihli ŞANLIURFA’da katıldığı ilk koşusu olan 1700 KUM koşusunda elde ettiği 3.lükle dikkat çeken PLEIN CIEL, Mesafe ayırt etmeksizin, jokeyi Hikmet SARIDAL’a alışık stiliyle eli kulağında olan HARDY KHAN ve 28 Aralık tarihli koşuda HARDY KHAN’a üstünlük sağlayarak liderlik elde eden OFSAYT yine Sadettin ULITAŞ idaresinde tercihlenmesi gereken isimlerdir. Adana uzun mesafe koşularında tabelanın 4.sırasındaki görünümünü bir sonraki koşulara teminat niteliğinde göstereceğim SMILING BABY de Ferit YARDIMCI idaresinde ihmal edilmemelidir.

3.AYAK:
13 ve 27 Kasım tarihli ŞANLIURFA kum koşularında idarecisi Mehmet Fatin ASLAN’a alışık stiliyle 1.lik ve 2.lik elde eden BOZBEY bankomdur

4.AYAK:
15 Kasım tarihli ŞANLIURFA 1700 KUM koşusunda Özgür ORDU idaresinde elde ettiği 2.liği çok beğendiğim WHITE IRON baş tercihim olup, uzak mesafede katıldığı son koşusunda elde ettiği liderliğe dikkat çekmek istediğim SİVEREK BEYİ yine Burak BEKTAŞ idaresinde tercihlenenler arasında olmalıdır.

5.AYAK:
Özgür ORDU idaresinde Kasım ayında uzak mesafede parlak bitirişleri bulunan AZADAĞA tercihleyeceğim ilk isim olup, VEYSİBABA ihmal edilmemelidir.

6.AYAK:
Şanlıurfada kısa mesafede son 2 koşusunda elde ettiği 2.liklerle eli kulağında sinyaller veren ve İsmail KATI idaresinde izleyeceğimiz BLACK GRAPE bankomdur.

ŞANLIURFA

1.AYAK: 1 – 4 – 6 – 7 – 10
(Takipetbeni – Çelakıl – Kaçar Fevzi – Abubakar – Tuban Kama)

2:AYAK: 8 – 9 – 11 – 14
(Hardy Khan – Smiling Baby – Ofsayt – Plein Ciel)

3.AYAK: 2
(Bozbey)

4.AYAK: 5 – 6
(Siverek Beyi – White Iron)

5.AYAK: 6 – 13
(Azadağa – Veysibaba)

6.AYAK: 2
(Black Grape)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
jozuf

Bol şans üstat.

jozuf

6/4/7/10
11
1/2/6/7/4
1
3
2/4/5/13/11/1

Engin Sözmen

SAYIN ADMİN BU TAHMİNLERİ KİM YAPIYORSA AKLINA BEREKET SÜPERSİNİZ SAYENİZDE BİRÇOK ALTILI BULMAMA YARDIMCI OLDUNUZ HAKKINIZ ÖDENMEZ TEŞEKKÜR EDERİM DEVAMLI TAKİPCİNİZİM BUGÜN BİLE 18 BİNDE 5 TE KALDIM ODA BENİM KAFASIZLIGIMDAN SİZ 4 AYAGI VERDİNİZ HEMMDE SPRİZLERİ BİLE BRAWO BU ARKADAŞA DEVAMINI DİLERİM..SAYGILARIMLA..

Engin Sözmen

tşk ederim ADMİN

Engin Sözmen

ETC Bugün para vermemiş olabilir İzmir ama ADMİN ETC Başarısını kutluyorum SÜPERSİNİZ..Sayenizde çalışma bile yapmıyorum.. TŞK EDERİM

ETC

teşekkür ederim engin sözmen dostum..
yorumlarınız ve dilekleriniz içinse özellikle teşekkür ederim..
bu ortam, açık konuşmak gerekirse -biraz edebi tarzda konuşacağım- ölü bedene can veren dostlukların, birlikteliklerin bulunduğu bir ortam, evveliyatta bu ortamda bizleri buluşturan dostlarımıza bu vesileyle teşekkürü borç biliyorum…
bugün nihayetinde izmirde bulduk.. ama ne yazık ki tutar baabında pek de istediğimiz sonucu alamadık..
olsun dedik ve umudumuzu da bu defa adanaya da sakladık…
sizlerin bu güzel sözleri beni her daim bu mahiyette olumlu ve hevesli düşünmeye yönlendiriyor bilmenizi isterim… varolun dostlarım..

9
0
Tahmin paylaş.x
()
x