Ana Sayfa / Tahminler / 1 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

1 OCAK 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

Yeni yılınızı kutlar, ailenizle ve sevdiklerinizle huzurlu, bereketli ve mutlu bir yıl geçirmenizi diler, 1 Ocak 2018 Pazartesi BURSA tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir hafta dilerim..

1.AYAK: 18 Aralık tarihli son BURSA 1200 KUM sınavında Onur ÖZTÜRK idaresinde elde ettiği liderlik bir yana, BURSA 1200 KUM pistte 1.15.60 bitiriş süresiyle bu mesafede grubunun en iyisini elde eden SERABIM baş tercihim olup, STILL DREAMING, RABİA HANIM ile birlikte üçlü tamamlanabilir.

2.AYAK: 10 Kasım tarihli BURSA 1800 KUM koşusunda Murat GÜNDÜZELİ idaresinde startta 2,5 boy kaybetmesine rağmen MORE THAN A GAME’in az farkla gerisinde ikincilik elde eden ANGEL HORSE başta olmak üzere düşünülmeli, FRENKLİ RÜZGARI ihmal edilmemelidir.

3.AYAK: 27 Kasım tarihli BURSA 1400 KUM koşusundan liderlikle ayrılmasını bilen ve bu defa KOCAKAYA idaresinde izleyeceğimiz MARISSA baş tercihim olup, ŞÜKRÜ en belirgin rakibidir. Son koşusunu ölçü almadığım BURAKŞAH da tercihlerde düşünülmelidir.

4.AYAK: İdarecisine alışık stiliyle performansını takdir ettiğim FRATELLI yine GÜNDÜZELİ idaresinde bankomdur.

5.AYAK: BURSA 1800 KUM pistteki son sınavını Mehmet KAYA idaresinde kazanan BABAESKİ ile 6 Aralık tarihli BURSA 2000 KUM koşusunda kalite rakiplerin az farkla gerisinde kalmasına rağmen tabelanın 4.sırasında kendine yer bulan DESTİÇAĞ uzun süre sonra katıldığı bu koşuda yavaş yavaş toparlanma sinyalleri vermiştir. Değerlendirilmelidir.

6.AYAK: YILDIZ’ların idaresinde koşacak olan son günlerin formda isimleri AYÇANAZ ve MALAKKA arasında geçeceğini düşündüğüm mücadelede koşunun galibini göreceğimize inanıyorum.

BURSA

1.AYAK: 2 – 5 – 6
(Rabia Hanım – Serabım – Still Dreaming)

2.AYAK: 1 – 4
(Angel Horse – Frenkli Rüzgarı)

3.AYAK: 1 – 6 – 7
(Burakşah – Şükrü – Marissa)

4.AYAK: 2
(Fratelli)

5.AYAK: 2 – 6
(Babaeski – Destiçağ)

6.AYAK: 5 – 9
(Ayçanaz – Malakka)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.