1 Nisan Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Ankara sezonu tüm yarışseverlere şanslı ve bol kazançlı geçmesi dileğiyle…

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 3-AYLARA favorim.Ağır sikletine rağmen bana göre gruptan üstün ve kazanması benim için normal sonuç olacaktır.1-LIFES LONG FOR RUN favorinin en yakın takipçisi.Pek tutmasam da 4-MAYA KISKA adminimiz tek vermiş değerlendirmekte fayda var :)

2.AYAK : Yaklaşık iki aylık aranın  ardından katılacağı koşuda 2-AYŞENAZ favorim.1-SHARK ATTACK, 3-TORUN CALLAS diğer şasn verdiğim isimler.7-PİRE ANA ve 5-BALBALLILI sonraki ihtimaller.

3.AYAK : Günün maiden mücadelesinde 2-MAGARSOS favorim.6-GANJ, 4-BIG VIOLET ve 3-ANOTHER DREAM şans verdiğim diğer safkanlar.

4.AYAK : Gruptan çok farklı bir yapıya sahip 4-YOLALAN favorim.Küçük çaplı kuponlarda tek yazılabilir.3-ATİKTAY, 1-GÜVENAY,5-AKINALP, 2-SIRKAYA ve 6-SIRKAYA diğer sıralamam.

5.AYAK : Günün altıncı koşusunda 4-KAYA PINARLI koşunun temposunu ayarlayacak isim.Temposunu sonlarda keybedeceğini düşündüğüm safkanı sonlarda yapacağı ataklarıyla 2-BÜYÜKBAŞ ve 3-TUMBUL ANZELHA ikilisi avlayacaktır.Hal böyle olunca bu iki safkandan mesafe ve zamanı iyi ayarlayan fotoyu önde geçecektir.

6.AYAK : Yarış hayatı boyunca bu pistte sadece üç kez start almış olan ve bu üç koşuda da oldukça etkili performanslar sergileyen 8-VEDO binicisinide bulmuşken uygun rakipleri yanında fotoya uzanan isim olur.

1.AYAK : 3 – 1 – 4

2.AYAK : 2 – 1 – 3 – 7 – 5

3.AYAK : 2 – 6 – 4 – 3

4.AYAK : 4 // HEPSİ

5.AYAK : 2 – 3

6.AYAK : 8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yasar

Merhaba bankotahminler sitesi bugunku ankarayı bulamamanız beni cok sasırttı sizin bi yazar almanızı tercih ederim ben olmasamda baskasını alın mesela xxxx gibi saglam adamlar alabilirsin eger benide alırsanız Yazar olmak isterim bankotahminler takipcilerine güzel tahminler sunabilirim…

Ramazan Yılmaz

Nekadar çok yazar oladar çok kafa karışıklığı yaşar bey

admin

Reklam yapmayalım, özellikle ücretli tahmin sunan yerlerin reklam yapmayalım.

yasar

Beni bi kere deneseniz hicde kotu olmaz

Ramazan YILMAZ

Yaşar bey portalda yayınladığınız altılı kuponlarınız varmı merak ettim

Yasar

Ramazan bey oraya yayınlamıyorum ama istiyorsanız hemen yayınlayayım yarin elazıgdan sonra mesaj yazabilirsiniz Elazıg yazan arkadasdan gene konusuruz ben hemen elazıgıyı yayınlıyayım….

Yasar

Ramazan bey yorumlarımı Yaşar24 adlı kullanıcıyla yaptım ona bakabilirsiniz Elazıgı yaptım birazdanda istanbulu yapıcam onada bakabilirsiniz….Takipçilerinizde bakabilirler elimden geldigi kadar yapmaya calıstım.

yasar

Ama oraya koysam diyelim admin bey hergun bakiyormu ne zaman dusuncesini soler cuma guni olabilirmi…

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x