Ana Sayfa / Tahminler / 1 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Verdiği kısa ara sonrası 2 yarış gören (10) VIGASCOGNE favorimdir. Daha sert gruplarda mücadele etmiş olan (4) AL NERİ, son yarışıyla kıpırdayan (5) BEYAZ BULUR, DB ile iyi koşan (7) TEARRA, önde ki tempoya ayak uydurabilirse (1) PHOSPHOROS ve son olarak etkili sprintini aprantisi ayarlayabilirse (2) GÖÇMENHAN.

2. Ayak Karışık bulduğum bu koşuda favorim (9) ZU HAT'tır. Son 2 yarışını mükemmel bulduğum çim pistte daha iyi koştuğunu düşündüğüm (2) STAR OF ROCK, ara sonrası yarış gören kalite safkan (7) TAMGA, kalitesine inandığım (10) DIAMOND FLAME, çim pistte daha iyi koşacak olan (6) SHE IS MINE, geçen sezon bu pistte iyi yarışlar çıkartan (8) AKFIRAT, bu pistte ilk defa koşacak olan ama ters bir yarış beklediğim (5) İZMİRŞAHI, son yarışını önemsemediğim (1) PRINCESS FIONA ve son olarak stilini çok beğendiğim (3) TÜRÜTCAN yazıp burayı kapatıyorum.

3. Ayak Çok iyi bir form tutmuş olan BESSEY bu sefer istediği tempoyu kuramayacağı kesin. Çünkü grupta KANLITAY gibi ayağına seri bir safkan var. Yarışın başlamasıyla birlikte KANLITAY öne düşüp liderliği alacaktır. BESSEY hemen arkasında onu izleyecektir ve stili gereği ona ayak uyduracaktır. BESSEYİN kaba kuma göre sentetikte eksik olduğunu düşünüyorum ki öyle. Bu şartlara baktığımda ise kendisine göre çok uygun rakipler bulmuş kalite safkan sentetik pisti de çok iyi koşan (5) NİLDA BANKOMDUR.

4. Ayak Bu koşuda BUZKAYA olmasa tartışmasız bankom (3) BABA MEVLÜT olurdu. Lakin BUZKAYA neler yapar bilemiyorum. Önde ki tempoyu dağıtacağı kesin. Hemen arkasında yer alacak olan BABA MEVLÜT düzlük dönülür dönülmez liderliği BUZKAYA'dan alıp geriden kuvvetli gelecek olan rakiplerine direnecektir. Aam gene de (1) GÜMBÜRGÜMBÜR gerçeğini görmezden gelmeyeceğim.

5. Ayak İstenilen forma kavuştuğunu gördüğüm kalite safkan (6) MAGIC SLIPPER favorimdir. Son yarışlarına aldırış etmediğim bu grubun üzerinde olan (1) BEYAZ GÖLGE, ara sonrası yarış gören son yarışında gözümde büyüyen (2) I AM THAT CHICK, yarış gören (5) MAYA KISKA ve bu mesafeyi iyi koşacağına inandığım (7) DECOLTE.

6. Ayak Gruba baktığımda gerçekten çok vasat safkanların olduğu bir yarış. Sanırım en formsuz safkanları biraraya koymak için epey uğraşmışlar. Ama bu grupta içlerinden gerçekten çok ciddi derecede sıyrılan bir safkan var. 5.lik ve 6.lıkları bile bu gruba göre iyi olan (10) KIZILTUĞLUM BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 10,4,5,7,1,2

2. Ayak : 9,2,7,10,6,8,5,1,3

3. Ayak : 5 TEK

4. Ayak : 1,3

5. Ayak : 6,1,2,5,7

6. Ayak : 10 TEK

ŞABLON TUTARI : 32,40 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Creed

Adrian
Üye

Bol şanslar Creed

Selim
Ziyaretçi
Selim

Yorumları n için ve emeğine tesekkurler. .

tasasız
Ziyaretçi
tasasız

Hiç tutturdularmi ben yeni takio etmeye başladm

xcanerx01
Ziyaretçi
xcanerx01

Selam bolsansslar dilerim
1,2,3,5,7,10,8
1,7,6,2,9.12
1
1
4,6
13,9,10
Bolsanslar dilerim

Yazar: Bycreed

Bycreed