1 MAYIS 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ 1.ALTILI (BİNBA STAR)

1.ayak: Kum performansını bu grup için yeterli bulduğum AFTER MARKET  temsilcisi BURULHAN-3- için kazanma zamanının geldiğini düşünüyorum.Zorlu program üzerindeki birinci bankom

2.ayak: Günün sürprize oldukça müsait ve ikramiyeyi yukarıya taşıyabilecek ayağında kuponlarda mümkün olduğunca fazla ata şans verilmesi taraftarıyım.Form durumlarını beğendiğim UÇANBİLGİN-3- ve SON SÜRAT-7- favorilerim.MİRACIM-5- kumaşının hakkını tam olarak veremeyenlerden, TEK MUTLU-6- istikrarlı bir isim olmasına karşın zor kazanabilen bir yapıya sahip yine de uygun grupta ihmale gelmez.Yine ağır kilosuna rağmen uygun rakipler yanında REŞİTBEY-1- ve her an ters bir koşu çıkartabilecek DEMİRKURT-10- çatı için öncelikle önereceğim safkanlar.

3.ayak: SANTA RUA-2- pist, mesafe ve binici puanları yönünden öne çıkan isim.Ayrıca Cuvee yavrularının yaşıtlarına göre çok daha erken gelişim gösterdikleri de unutulmamalı.Safkanın bu koşullarda mevcut riski karşıladığını düşünüyorum.Bankom!

4.ayak: LASSIE-10- ve OVER ALL-11- performans olarak grubun şu andaki en etkili isimleri. Fakat her iki safkanda dişi ve özellikle taylarda erkek safkanların dişi rakiplerine karşı bariz bir üstünlük kurabildiğini de unutmamak gerekir.Güçlü orijinleri ile iki BOSPORUS temsilcisine dişilerin ardından şans tanıdığım koşuda(ROYAL BOSPORUS -6- STORM HORSE-7-)yine taylar için en ideal orijinlerden olan CUVEE ile HOLA CHICAS-3-, ve henüz oturmamış grupta kazanırlarsa sürpriz olmayacak olan ERKAN ABİ-2-,DAREYN-1-,KIZIL KARTAL-4- ve NEW EPOCH-5- daha sonra.

5.ayak: Performans olarak birbirlerine oldukça yakın isimlerin yer aldığı koşuda pist performansını rakiplerinden bir adım önde bulduğum CAPTAIN PITT-6-,CORITIBA-7-, CLARK KENT-4- ve OCIUS-10- dörtlüsü ayrımsız blok halinde yazılmalı.Uyumlu binicisi ile VELİAHT-1- ve tatminkar performansı ile JUNIOR ZAPPA-5- hata affetmeyecek kdar iyi durumları ile daha sonra.

6.ayak: CUKKA-13- gününde olduğunda çok etkili koşular çıkartıyor.TUTARLI-7-’nın form durumunu beğeniyorum,öncelikli rakip konumunda.KRALIN ADAMI-3- ve ÖZGÜRÜNOĞLU-10- bu grupta her zaman iş yapabilecek isimler. Ağır kilosuna rağmen ZİRVETAY-1- ve zor kazanabilen bir isim olmasına karşın etkili olabileceği grupta ZAMAN YOLCUSU-5- daha sonra şans verdiğim isimler.

 

1.ayak: 3 BURULHAN

2.ayak: 3-7-5-6-1-10

3.ayak: 2 SANTA RUA

4.ayak:  10-11-6-7-3-2-1-4-5

5.ayak: 6-7-4-10//1-5

6.ayak: 13-7-3-10//1-5

Tutar:60,48 //136,08 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Ganyancı

Selincan ın koşusu incelenmeli Tokaçoğlu yarışı satmıştır Sayın devlet büyüklerimiz bi el atın artık Tjk ya

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x