Ana Sayfa / Tahminler / 1 MAYIS 2015 ISTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COCO)

1 MAYIS 2015 ISTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COCO)

1.Ayak : Günün ilk ayağında artık geçeceğini düşündüğüm bir grupta koşan 2-GRAND SHINING Gökhan Gökçe ile en şanslı isim olup küçük kuponlarda risk edilebilir.  Fakat bu gün ilk yarışından beri takip ettiğim ve hep üzerine koyarak koşan 5-NASİPLİ bugün maiden'a veda edebilir. 

2.Ayak: Uzun zamandır takibimde olan bir atı ön plana çıkaracağım bugün son yarışlarında bir türlü bekleneni veremesede, hatta son yarışında jokeyi biraz daha sabırlı olabilse yarışı kazanacak bir görüntü sergileyen 10-SUMLE favorim. Yanına at yazmak isteyenlere, ara sonrası nefes toplayan 4-KUTI favorinin en ciddi rakibi olup bu iki safkanla bu ayak geçilebilir.  6-MISS TURKEY  2-MI VIDA ve Fuat Ağa arkasındaki ikinciliği dikkatimi çeken 3-CRASSUS bu ayakta çok at yazacakların tercih edeceği diğer safkanlar olabilir.

3.Ayak : Uzun süredir yarş kazanamayan bir safkanla başlıyorum 2-PHOSPHOROS zira bu safkan genel itibariyle hep kendinden güçlü atlarla koştu ben bir süpriz bekliyorum bugün için.Rakiplerinden ilki bu mesafeyi çıktığı gibi bitirebilecek olan 10-LIFE IS LIVE daha sonra 9-RADIKAL STAR,8-UNCLE ve 6-HEIWA IWA şansı olabilecek isimler.

4.Ayak : 7-TORNACI Bence bugün en şanslı isim. Ara sonrası iki yarış birden gören klas safkan, geçen sene koştuğu başarılı yarışlara geri dönebilir ve bugün tatlı bir sürpriz gerçekleştirebilir 6-MERCANLI Müthiş formu ile ilk rakibi olur. Hep bir kıpırdama beklediğim 4- CAPPADOCİA bir diğer sürpriz adayım olup 3- BİLGEKURT da ihmale gelmez. Bütçesi olanlar bu ayağı kapatıp rahat bir yarış izleyebilirler.

5.Ayak : Ahmet Çelik idaresindeki 9-ASPURCE bence günün en sağlam bankosu olur. Bu pist ve mesafede çok iyi yarışlar koşan safkan'dan güzel bir birincilik bekliyorum

6.Ayak : günün son ayağında seri safkan 13-GÜNALHAN ve 10- ATLI OĞLUM arasında bir liderlik mücadelesinin olmasını bekliyorum. Bu safkanlardan ATLI OĞLUM ısrarcı olmazsa GÜNALHAN çıktığı gibi yarışı bitirebilir. Bu iki atın birbirini yıpratması halinde ise 7- YİĞİTSOY ve 2-TURBO JET devreye girecektir.

1.AYAK : 2 --- 5

2.AYAK : 10,4 --- 6,2,3

3.AYAK : 2,10,9,8,6

4.AYAK : 7,6,4,3

5.AYAK : 9 TEK

6.AYAK : 13,10,7,2

KÜÇÜK KUPON : 9,60 TL

KUPON TUTARI : 48 TL

Herkese bol şanslar diliyorum. Tüm safkanların ayağının düz basması dileğiyle.

İSTANBUL AGF TABLOSU 16:00

istanbul-agf-tablosu-1-mayis

Okan
Ziyaretçi
Okan

Tekinize helal olsun şans ve nasip her daim Yanınızda olsun

Yazar: Coco

Avatar