1 MAYIS 2015 ISTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COCO)

1.Ayak : Günün ilk ayağında artık geçeceğini düşündüğüm bir grupta koşan 2-GRAND SHINING Gökhan Gökçe ile en şanslı isim olup küçük kuponlarda risk edilebilir.  Fakat bu gün ilk yarışından beri takip ettiğim ve hep üzerine koyarak koşan 5-NASİPLİ bugün maiden’a veda edebilir. 

2.Ayak: Uzun zamandır takibimde olan bir atı ön plana çıkaracağım bugün son yarışlarında bir türlü bekleneni veremesede, hatta son yarışında jokeyi biraz daha sabırlı olabilse yarışı kazanacak bir görüntü sergileyen 10-SUMLE favorim. Yanına at yazmak isteyenlere, ara sonrası nefes toplayan 4-KUTI favorinin en ciddi rakibi olup bu iki safkanla bu ayak geçilebilir.  6-MISS TURKEY  2-MI VIDA ve Fuat Ağa arkasındaki ikinciliği dikkatimi çeken 3-CRASSUS bu ayakta çok at yazacakların tercih edeceği diğer safkanlar olabilir.

3.Ayak : Uzun süredir yarş kazanamayan bir safkanla başlıyorum 2-PHOSPHOROS zira bu safkan genel itibariyle hep kendinden güçlü atlarla koştu ben bir süpriz bekliyorum bugün için.Rakiplerinden ilki bu mesafeyi çıktığı gibi bitirebilecek olan  10-LIFE IS LIVE daha sonra 9-RADIKAL STAR,8-UNCLE ve 6-HEIWA IWA şansı olabilecek isimler.

4.Ayak : 7-TORNACI Bence bugün en şanslı isim. Ara sonrası iki yarış birden gören klas safkan, geçen sene koştuğu başarılı yarışlara geri dönebilir ve bugün tatlı bir sürpriz gerçekleştirebilir 6-MERCANLI Müthiş formu ile ilk rakibi olur. Hep bir kıpırdama beklediğim 4- CAPPADOCİA bir diğer sürpriz adayım olup 3- BİLGEKURT da ihmale gelmez. Bütçesi olanlar bu ayağı kapatıp rahat bir yarış izleyebilirler.

5.Ayak : Ahmet Çelik idaresindeki 9-ASPURCE bence günün en sağlam bankosu olur. Bu pist ve mesafede çok iyi yarışlar koşan safkan’dan güzel bir birincilik bekliyorum

6.Ayak : günün son ayağında seri safkan 13-GÜNALHAN ve 10- ATLI OĞLUM arasında bir liderlik mücadelesinin olmasını bekliyorum. Bu safkanlardan ATLI OĞLUM ısrarcı olmazsa GÜNALHAN çıktığı gibi yarışı bitirebilir. Bu iki atın birbirini yıpratması halinde ise 7- YİĞİTSOY ve 2-TURBO JET devreye girecektir.

1.AYAK : 2 — 5

2.AYAK : 10,4 — 6,2,3

3.AYAK : 2,10,9,8,6

4.AYAK : 7,6,4,3

5.AYAK : 9 TEK

6.AYAK : 13,10,7,2

KÜÇÜK KUPON : 9,60 TL

KUPON TUTARI : 48 TL

Herkese bol şanslar diliyorum. Tüm safkanların ayağının düz basması dileğiyle.

İSTANBUL AGF TABLOSU 16:00

istanbul-agf-tablosu-1-mayis

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Coco

Avatar
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Okan

Tekinize helal olsun şans ve nasip her daim Yanınızda olsun

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x