Ana Sayfa / Tahminler / 1 MAYIS 2015 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1 MAYIS 2015 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

Haksızlıkların, eşitsizliklerin, adaletsizliklerin ve ezilmenin olmadığı, emeğin sömürülmediği, aydınlık, eşit ve güzel bir dünyayı göreceğimiz günlerin geleceği umuduyla, tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü canı gönülden kutlarım.

Son ayakta bankom olan (8) URAGAN yerine 2. Ayakta (15) SONIC BOOM tercih edilmiştir.

1. Ayak Güne zorlu bir koşuyla başlıyoruz her ne kadar DIVINE LOVE önde dursa da bu safkan startta kaldığında bizi yakar düşüncesindeyim. O yüzden günün başlangıç ayağında sürpriz bir sonuç olması olağan. Henüz kendisinden bekleneni veremeyen kalite safkan (11) ROMANESCA favorimdir. İSTANBUL pistinde bekleneni veremeyen (12) SUGARLY, bu gruptan farklı kumaş olan (1) BRAVE APTE  ve son olarak favori durumunda ki (7) LADY KRUSEVAC.

2. Ayak Son yarışında sonlarda adeta kanatlanan o gün ki yarışını çok rahat kazanabileceği takdirde kazanamayan. Bariyer dibinde safkanı çok yıprattığını düşündüğüm jokeyinin safkanı teşvik yerine sadece dövmesi oldukça şaşırttı. Sprinte kalkmış bir safkana hala kırbaç vurmak ne kadar mantıklı bunu da düşünmek lazım. O gün safkanına aşırı güç kullandığını düşündüğüm için safkan yarışa küstü. Bugün son yarışına göre 8kg siklet avantıjını da elinde bulunduran bu tip süratli koşularda bu tarz safkanları çok iyi idare edebilen jokeyiyle (15) SONIC BOOM BANKOMDUR.

3. Ayak Bugün çok farklı koşmasını beklediğim (4) OĞLUM EMRE BEY favorimdir. Öncelikli rakibi son yarışlarıyla iyi duruma gelen (3) ASİL BAKIŞ, önde boş kalacağını düşündüğüm (2) YAMAK TAY ve son olarak kazandığı yarışının ardından formunu yükselten (1) ŞENGEZER.

4. Ayak Kendisi kadar seri bir isim göremediğim bu grupta (1) BURCUNUR favorimdir. Safkan önde istediği tempoda yarışı götürebilirse beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Rakipleri ise (6) KIRIMKIZ, (7) SEVDA ABLA, (2) DRAMATİK, (3) KORKUT EBRU, (8) KUMRU HATUN, (4) NUREYŞAN, sürprizde ise (10) MİSİ GÜZELİ yazacağım.

5. Ayak Artık maidendan çıkmasını beklediğim böyle bu grup birdaha yarış hayatı boyunca bulamayacağını düşündüğüm (1) ANAVARZA geçilmesi benim için bir at yarışı faciası olur. BANKOMDUR.

 

6. Ayak Son yarışında seri rakiplerine rağmen son düzlüğe kadar sabreden düzlüğe yaklaşılır yaklaşılmaz liderliği alıp önde belli var avans aldıktan sonra gerilerden çok sert gelen rakiplerine direnen (8) URAGAN favorimdir. Son yarışında ufak tefek aksiyon sıkıntıları da yaşayan safkan burunla da olsa yarışı kazanmıştı. Bugün koşuya baktığımda seri isimler mevcut URAGAN'ın aynı taktikle koşup liderliği düzlüğe yaklaşılır yaklaşılmaz alıp geriden gelebilecek güçlü rakiplerine direnmesini bekliyorum. Bu safkana 2 rakip yazacağım. Bunlardan birtanesi son yarışında sprintinde geciken (11) HASAN BABA diğeri ise bu gruptan çok üstün olduğunu düşündüğüm gördüğü yarış sonrası çalışmalarında da iyi gözüken (4) IMPATIEND olacak. Sürprizde ise  (10) NEYMAR ve (13) CAPOLAVORO yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 11,12,1,7

2. Ayak : 15 TEK

3. Ayak : 4,3,2,1

4. Ayak : 1,6,7,2,3,8,4,10

5. Ayak : 1 TEK

6. Ayak : 8,11,10,13

ŞABLON TUTARI : 30,72 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

BURSA AGF TABLOSU

bursa-agf-tablosu

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
emin
Ziyaretçi
emin

meraba BY CREED istanbul tahminleriniz olacakmı??

özkan
Ziyaretçi
özkan

2 ci ayata 15 gelitmi admin

orhan
Ziyaretçi
orhan

İlk ayaktaki yorumundan sonra 2 numarayı altılına ilave etmemişsin bycreed. Divine Love ında geliri yok mu sence ?

Ozan Bogurcu
Ziyaretçi

1 Mayıs Bursa Altılı Kuponum..

1)=1,2,7,9,14
2)=4,6,8,11,13,15,1,2
3)=1 (ŞENGEZER)
4)=1,2,3,7,10,9
5)=1 (ANAVARZA)
6)=17,11,10,8,4,1

KUPON TUTARI=86TL
BOL ŞANSLAR…

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

Creed seni takip ediyorum ve çok başarılı olduğunu düşünüyorum senin kuponlarınla 2kez tutturdum bugünde bursa yarışını tutturacağımızı düşünüyorum başarılarının devamını dilerim..beraber kuponlara devam

Yazar: Bycreed

Bycreed