Ana Sayfa / Tahminler / 1 Mayıs 2015 Cuma Bursa Altılı Tahminleri

1 Mayıs 2015 Cuma Bursa Altılı Tahminleri

Bursa yarışlarında çok zor bir program bizleri bekliyor.

1.AYAK: Dişilere ait Maiden koşuda son koştuğu yarışında 2 boy startta kalıp yarış içinde aksiyon bulamayan ve binicisinin çabaları ile 4. olan 2 - DIVINE LOVE'ın uygun grupta kazanmasını bekliyorum.

2.AYAK: İzmir pistinde 1600m ile 1900m kum pistte kazandığı yarışları bu grup için oldukça tatminkar olan ve çalışmalarında da ilerleme gözüken 3 - KASAP FARİZ favorim. Rakip arayanlara iyi işleri ile 2 - LEYDİ İNTO, uygun kilosu ve güzel hazırlıkları ile 4 - LADY JAY JAY, mesafesinde koşacak olan ve yarışın favorisi durumundaki 1 - LITTLE BIRD, 6 - APALBA, iyi işleri ile 7 - ESPANYOL ve son kazandığı yarış ile formunu bulduğunu gösteren 11 - BLACK IRON öneririm.

3.AYAK: Mesafesinde koşacak olan 1 - ŞENGEZER devam eden formu ile kazanması normal sonuç, bankom. Rakip olarak 5 - UĞUR BÖCEĞİ öneririm.

4.AYAK: Son galoplarında toparlanma gözüken 6 - KIRIMKIZ favorim. 5 - RANA SULTAN ve 2 - DRAMATİK favorinin sert rakipleridir.

5.AYAK: 8 - RABIOSA, 7 - PRENSES YAĞMUR ve 13 - VANILLA SKY göze çarpan ilk isimler. 2 ay aradan sonra yaptığı 4.lük ile 5 - MY FIRST LADY için orijin itibariyle mesafe uzun gözükse de yazmayanların takibe almasını öneririm. İzmir pistindeki tabelada bitirdiği çim yarışları ile 1 - ANAVARZA ve gördüğü koşu sonrası son sprintinde güzel gözüken 3 - LA SOLİSTA çok atta eklenecek isimler.

6.AYAK: 6 - DIVINE RACER sevdiği Bursa çimine 6 ay aradan sonra çıkıyor. Güzel hazırlıkları ile uygun bir handikap yarışı bulmuş, küçük kupon yaparak riskli bir banko seçimim olacak. Rakipleri ise 2 - NARKOZ, 4 - IMPATIEND ve 5 - DANCO.

Bol şanslar

Altılı Kuponum

2
3-2-4-1-6-7-11
1
6-5-2
8-7-13-5-1-3
6

7.56 TL

BURSA AGF TABLOSU

bursa-agf-tablosu

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Bycreed
Üye

Bol şanslar.

karakuleeee
Ziyaretçi
karakuleeee

Bolsanss lar dilerimmm ankara ve izmirden sonra insallh sanssizligimizi bursadada altili bulamasakta 5 te kalip altiliyi burun farkinlaa kacirip saclarimizzzi yolariz….
Ruhmuz:fovari safkanlardan yatan adam….
ankarada son ayakta ekurilerden….izmirde 3 ayakta ekurulerden ankarada son ayakta 16 .18 vardi …izmirde 3 ayakta baba bora dene 10 numarali esek oglu esek yetistirmedi hel

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.