Ana Sayfa / Tahminler / 1 KASIM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BİNBA STAR )
istanbul altili tahminleri

1 KASIM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BİNBA STAR )

1.ayak: Yarışlarını etkili bulduğum RUSGELİN-4- favorim.BAWEPIR-3- son dönem biraz istikrarsız ancak bugün daha etkili koşacak.İdmanları etkili ARTİSEMRE-1- ve SANAY-2- ihmal edilmemesi gereken isimler olup, eküri avantajlı DURMUŞKARDEŞ-6- ,son koşuları olumlu GÜNEŞ IŞIĞI-7-  ve son müthiş işi ile GENÇTAHA-5- daha sonra.

2.ayak: İstikrarlı koşularını yeterli bulduğum EL HAMAME-4-uygun grupta maidenden çıkmaya yakın gördüğüm isimdir.Safkanın aygır babası, pek çok sembol isme babalık yapmış  meşhur şampiyon VOLGA -2- olup,kısrak babası olan yine bir diğer efsane, unutulmaz arap  atı ALBATUR ise CAŞ,HALİD gibi hem pistlere hem gönüllere imza atmış isimlerin babasıdır ki ben safkanın çimde zorlanmayacağını düşünenlerdenim.Yani safkan hem anne hem de baba hattından çok güçlü ve çimi rahatlıkla kavrayabilecek kökenden geliyor.BANKOM!

3.ayak: JETTAY-3- sert tempo verdiği koşularda dahi sonlarda kesmedi, sürat faktörünün yanısıra dayanıklılık ve süreklilik kriterleri bir yarış atı için oldukça değerli nicelikler, bu anlamda favori olmayı hak ediyor. Son koşusunda beklediğimin çok altında koşan IN THE NAVY-2- sonları güçlü bir isim, ihmal edilmesin.HUNZACH DANCER-1-, REKOR-4- ve BELEKİ-5- burayı kapatırlar görüşündeyim.

4.ayak: Ağır kilolarına karşın rakiplerinden önde bulduğum isimler arasında geçmesini beklediğim bir koşu DUKE OF KENT-1—SINCLAR-2—YALPAGAN-3- ayrımsız yazılmalı.

5.ayak: Son koşusunu güzel derece ile kazanan , kazandığı jokeyi ve uygun kilosu ile WHISPER-6- öncelikle beni yaz diye fısıldıyor.DIAMOND DASH-8- son sprintinde Veliefendi üzerinden Afrika’ya göç eden göçmen kuş sürüleri ile kapışmış, ihmal edilmesin.AMERICAN BILLION-3- son koşusunda bekleneni veremedi ancak bugün daha etkili koşacaktır.YAĞMURUN FISILTISI-2-,HARD GOLD-1-, GÜLAN BİNDA-5- yeri olanlara.

6.ayak: Son çalışmasını oldukça beğendiğim TEMEL REİS-3- ıspanağın gücü adına diyerek starttan çıkacak.BLANE GIRL-12- bitiriş derecesi olarak çok iyi.Kazanarak gelenlerden REACH THE TOP-4- ve FREEDOM FLIGHT-5- sigortalar.

Kupon

4-3-1-2//6-7-5

4

3-2-1-4-5

1-2-3

6-8-3//2-1-5

3-12-4-5

43//150

 

Hakkında binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.

7 yorum

  1. toprak_tan

    Bol Şanslar

  2. Herkese bol şanslar yazdığınız gibi gelsin İstanbul ikinci altılı (1).2.1.3.6.4.9 (2).4.(3)2.5.3.1.4.6.(4)6.1.(5)1.6.2.8.3.(6)5.4.12.2.

  3. bol şanslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir