istanbul altili tahminleri

1 KASIM 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Altılı ganyan 4. koşudan başlar.

3 – KOŞU: Yedili ganyanın ilk ayağında 2 – THOR ve 1 – İLGİLGE çekişmesine 3 – ERBABAM’da katılabilir. 5 – SAVAŞ ATI sürpriz.

4 – KOŞU: Handikap yarışta kilolar denk, bu sebeple sürpriz beklemiyorum. 2 – SANAY, 4 – RUSGELİN ve 3 – BAWEPİR sıralamam.

5- KOŞU: 4 – EL HAMAME çim pisti yadırgamazsa kazanır. Rakipler ise 7 – NESROŞ, 3 – DRAGUNA ve 8 – ÖZHABER SULTAN. Sürprize müsait gözüken bu koşu çatıya göre hepsi olacak.

6 – KOŞU: 3 – JETTAY mükemmel formuyla bankom.

7 – KOŞU: 2 ay aradan sonra gördüğü koşuda güzel bir performans sergileyen 6 – SEYYAH Halis Karataş’ın yeniden tercihi olmuş durumda. Ankara’da umduğunu bulamayan 5 – SUHARRY rakibidir. Bütçeye göre rakipler eklenebilir.

8 – KOŞU: Hızlı geçecek yarışta 1 – HARD GOLD ve 2 – YAĞMURUN FISILTISI ikilisinden güzel son 200 çıkacak.

9 – KOŞU: 4 – REACH THE TOP kazandığı ilk yarış gibi son yarışında da güzel bir profil çizdi. Umarım aynısı olmaz ve seri olarak devam eder. Güzel aksiyonlu bu safkanı daha üst gruplarda görmeyi bekliyorum, bankomdur.

Herkese bol şanslar.

Altılı

2-4-3
4-7-3-8 / H
3
6-5-1-3-2-4
1-2
4

Yedili

2-1-5
4-7-3-8
3
6-5
1-2
4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

ETC
Üye
ETC

Evveliyatta Admin dostuma isabetli tahminletiyle bol şans diliyorum.

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla, huzurunuza bol şans sunmalarını temenni ediyorum.

1.AYAK: Yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran ve 27 Eylül tarihli İstanbul 1400 KUM sınavında birbiriyle çekişen DOĞUŞAN ve SÖKMEN BEY başta olmak üzere, ilk defa 1400 KUM pistte izleyeceğimiz, geçmiş koşularıyla ilgili olumlu izlenimler bırakan SANAY ve RUSGELİN ikilisi ile toplamda bu dörtlü birlikte yazılabilir. Kareasımdır.

2.AYAK: Grubunun uygunluğu ile geçmiş yarışlarında diğerlerinden daha iyi işler çıkaran EL HAMAME bankomdur.

3.AYAK: Mesafe ayırt etmeksizin son 2 İstanbul koşusunda ÇİMde iyi işler çıkaran JETTAY grubunun üstünde bir tay olup tek başına düşünülmesi gerekir. İkinci bankomdur.

4.AYAK: Son koşuda KARATAŞ idaresindeki ULUDAZ’ın sprintlerine dayanamayan ve 2.likle yetinen SEYYAH bu defa KARATAŞ idaresinde liderliğe oynayacaktır. Ankara’daki son koşusunu ölçü almadığım, 22 Eylül tarihli koşuda 1.23.50’lik dereceyle ZU HAT’ın az farkla gerisinde kalan ama buna rağmen etkili bir koşu çıkartan SUHARRY, Ahmet ÇELİK idaresinde ve yine ortalama sıklette SEYYAH’ın tek rakibidir.

5.AYAK: F.YÜKSEL ile katıldığı ilk yarışta etkili sprintiyle liderliğe oturan HARD GOLD da gruba oranla üstün bir niteliğe sahip olduğundan ilk atımdır. M.ÇİÇEK’in stiline alışkın tarzıyla bilinen YAĞMURUN FISILTISI ve aynı şekilde Hışman ÇİZİK ile katıldığı 1 Ekim tarihli koşuda deyim yerindeyse uçan ve grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden WHISPER da unutulmamalıdır.

6.AYAK: Bu mesafede grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulundurması bir yana KARATAŞ idaresinde strart alacak olan BLANEGIRL, Akın SÖZEN idaresinde son uzun mesafe koşusunda sert grubun içinde finişi zirvede tamamlayan REACH THE TOP ve özellikle Jokeyini önplanda tuttuğum, son koşusunda parlak bir liderlik elde eden FREEDOM FLIGHT bu koşuda şans verdiğim safkanlardır.

ALTILI GANYAN

1.AYAK: 2 – 4 – 8 – 9
2.AYAK: 4
3.AYAK: 3
4.AYAK: 5 – 6
5.AYAK: 1 – 2 – 6
6.AYAK: 4 – 5 – 12

TUTAR: 4.32 TL

Şans sizinle olsun

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar adminim dinlenme sürecinde izlemedeyim :)

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

İzliyorum takip etmeden olmuyor bu atlar oynamasan da mecbur izleyeceksin . :)

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Yok o konuda iradem güçlü dinlenme sürecine kadar sadece izliyorum ah keşke bugün oynasaydım düşündüğüm isimler geldi kesin alırdım bugün dediğim olsa da sabrediyorum güzel yorumlamışın adminim yazdığın gibi gelir bu arada inşaallah .

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Adminim seyrederken yenik düştüm hislerime altılı yaptım yine birinci altılıya belki sayfan şans getirir paylaşayım dedim burdan :)

1,3,4,6
1,4,11,12
1,2,6,9
1,2,3,4,5,6,10
4
1,2,3,6,7

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

diyrbakır son ayak 12 hard khan banko

toprak_tan
Üye
toprak_tan

Bol Şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

Kuafor
Ziyaretçi
Kuafor

Bay uzman tam uzman sınıf seni hergün takip.ediyoruz istanbul için güruslerinizi bekliyoruz veya bir banko. Saygılar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar adminim

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bu fotofınısh olayı gerçekten çok saçma her yerde jettay öndeyken nasıl oluyorda kaybeden oluyor çok ilginç..