Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 1 KASIM 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
kocaeli altili tahminleri bombaci

1 KASIM 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Mesafe uzamaya devam ediyor. Mevcut safkanlar ilk defa bu mesafede sahne alacak. Aslında bir çok safkanın mesafe uzadıkça lehine olacağını düşünüyorum. Orjin itibari ile de safkanların orta ve uzun mesafeye daha yatkın olduğunu düşünüyorum. Ben kendimce riskli bir giriş yapacağım ve ilk ayagi dört safkanla atlatmaya çalışacağım. Bunlardan ilki (2) BURGUNDY BLUE olacak. Safkanın iyi bir bekleme ile uzayan mesafede sonuca ulaşma ihtimalini yüksek görüyorum. Bir diğer safkan ise yine sonlarda bekleme yarışı yapacağını düşündüğüm (5) AD HOC olacaktır. Bunların yanına kalite (4) YENİLMEZ ve suprizde ise yarışı bariyer dibinden 2-3 te takip edip avlamaya çalışacağını tahmin ettiğim (8) APACHE KHAN dördüncü şans verdiğim isim olacaktır.

2.AYAK: Hepsi mi kötü koşar bilmiyorum. Ama biri kötü koşsa diğeri photalar diye bekliyorum. Üstün form durumları ile (4) ALTIN ADIM ve (7) PENGUEN ilk iki safkanım olup supriz hazırlığında olan (1) DECOLTE ve (2) KOMSHU sonra ki ihtimallerimdir.

3.AYAK: Burası benim tek ayağım olacaktır. Yarışın iki safkan arasında geçmesini bekliyorum. Bunlar sırası ile  (2) GÜLFEM ve (3) GÜLERANA olacaktır. Tercihimi ise son yarışını 63 kilo ile kazanan ve benim siklet dezavantajı ile şans vermediğim, sadece izlemekle yetinmek zorunda kaldığım bugün ise 9 kilo birden veren (2) GÜLFEM den yana kullanacağım. Her sonuca açık programda sığınacağım liman risklide olsa (2) GÜLFEM olacaktır. BANKOM.

4.AYAK: Burada bahsedeceğim isim birçok kişi için fantazi gelecektir. Ancak ben bunu çok gördüm ve değerlendirdiğim zamanlarda da ikramiye ciddi boyutlara ulaştı. O yüzden bahsetmek istedim. Safkan daha pistlerde yerini almadan arızalandığı ve geri çekildiği haberleri geldi tabi ondan sonrası için baya bir süre seyretmekle yetindim ancak son yarışında almış olduğu üçüncülük ile artık söz etmek zamanı geldiğini düşünüyorum. Mehmet KAYA deklaresi ile de beklentilerin arttığı belli olan (7) AYSEDEF ilk safkanımdır. Rakip gördüğüm isimler ise (4) ALL ACCOUNTHED FOR ve (8) DARK CHOCOLATE tır. 

5.AYAK: (8) ALDERAMİN gerçekten son derece kalite bir safkan bundan  hiç şüphem yok. Elde ettiği başarının diyebilirim ki yüzde sekseni de ilgililerinin İzmir, İstanbul, Ankara ve simdi de Kocaeli demeden tercih etmiş olduğu doğru yarışlar. Acele etmeden sabırla doğru tercihler ile kısa sürede safkanların handikap puanlarını ve kazançlarını adım adım nasıl artacağının dersini verdiler desem yeridir. Burada yine pusudalar :) ilk safkanım. Bu ayağın pis tarafı rakip yazılırsa bu safkana alternatif 4 safkanı ayırmak çok zor. Zaten işimiz şans işi de birde rakibini ayırmaya kalkıştıgımız zaman riski daha da artıracağımız anlamına geliyor. Bu safkan ya tek olur ya da (1) ÜNAL AMCA, (7) YEŞİ MASKE, (4) CERMI KHAN, (2) BABA ESKİ ile birlikte olur kanaatindeyim.

6.AYAK: Önce sentetik sonrasında ise çim yarışları ile varlık gösteremeyen ancak sevdiği pistte sahne alınca birinci gelen (11) KIZILHAN ilk safkanım olup rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır. Şimdiden herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2-5-4-8

2.AYAK: 4-7-1-2

3.AYAK: 2 TEK

4.AYAK: 7-4-8

5.AYAK: 8-4-7-1-2

6.AYAK: 11-4-7-3-6

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Kasım ayı hayırlı uğurlu olsun. Bol şanslar

ERTANBEY
Üye
ERTANBEY

Bol şanslar Bombacı seninde uyku tutmamış demek :)) güzel program güzel Şablon.emeğine sağlık..bol kazançlı bir gün olsun ama önce Diyarbakır’dan başlayalım 😎

Adrian
Üye
Adrian

Başarılar ve Bol şans Bombacı

Mine
Ziyaretçi
Mine

Yine dayanamayıp kılıçları çekeceğim

Mine
Ziyaretçi
Mine

Hatırladım bende . Sende benim gibi hatırlamış olsan veliaht Betül un yanına 80 günde olsa at yazmazdin :)))

Mine
Ziyaretçi
Mine

Ad hoc ilk tekim :)

Barutselim
Üye
Barutselim

KOCAELİ Altılı tahminim.
Son ayakta 11 (KIZILHAN) Banko yazdım. 2.tek için 4.ayakta 4 ve 8 arasında kalsamda son kararımı Jokey faktörü ile 4 (ALLACCOUNTED FOR)e karar kıldım.
1.ayak 4.5.2.1
2.ayak 4.11.1.9.5.7.3.2
3.ayak 2.3.1//4
4.ayak 4 //8
5.Ayak 2.8.5.6//4.3
6.ayak 11
Herkese bol şanslar dilerim. ..

Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans bombacı

Onbasi
Üye
Onbasi

Yardımcı bombacı onbaşı dan kocaeli kuponu 1. ayakda AD HOC tek olmayacaksa orası çok karışır 2.ayakda 50 kilo koşacak 9 nolu BENGUN yazmayan pişman olur 3. ayak da geçen haftanın şanssız safkanı 1 nolu GÖRÜNTÜ size sorun çıkara bilir 4. ayak da özcan yıldırım faktörüyle 4 nolu ALL ACCOUNTED FOR 5. ayak da 9 nolu ZİLLİ ikramiyeyi 20 yle çarpar diyorum.son ayakda bu grupdan bariz üstün gördüğüm müslüm baydan tercihiyle AKGİRAY ın kazanma vaktinin geldiğini düşünüyorum

1. ayak: 5
2. ayak: 1,2,4,6,7,9
3. ayak: 1,2,3
4.ayak: 4,8
5.ayak: 8,9
6. ayak: 3
** 4,32

Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

BI küçük tevziye katkı payida benden

yusuf
Ziyaretçi
yusuf

Ikinci tekinizi bekliyorz mine hanim

usta
Ziyaretçi
usta

selamlar bol şanslar
1.ayak 5.2.4.6.8
2.ayak 5.7.2.1.4.3
3.ayak 2
4,ayak 8.6.7.4
5.ayak 2.1.7.8.4
6.ayak 8

Tolga
Ziyaretçi
Tolga

Merhabalar;
1.Ayak: 1,7,4,2,5
2.Ayak: 7,4
3.Ayak: 2,3,(6 BOMBA )
4.Ayak: 6,7,4,( 2 BOMBA )
5.Ayak: 8 Banko
6.Ayak: 11,3,8

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Biraz sizden biraz benden..Hadi rast gele 😊

Hawk
Üye
Hawk

Zorlu bir program ben şansımı bu şekilde deniyorum Bombacı ve tüm site dostlarına bol şanslar dilerim.

Onbasi
Üye
Onbasi

ADMİN immmmmmmm hep 6lı 6lı accuk da tabela çalışalım

ugur
Ziyaretçi
ugur

yattik ilk ayak 5 tekti

Mine
Ziyaretçi
Mine

Kusura bakma Uğur bende yattim

Aksacli
Üye
Aksacli

Admin.. Helal olsun…AMAZING LOVE için…

admin
Yönetici
admin

Ben yetişemedim, kuponu buraya yazdığım gibi kaldı. Tebrikler bulana :)

Onbasi
Üye
Onbasi

kafadan yatmışım 5 liyi bende oynayamadım ama son ayak tabela çalışmalarım devam ediyor tabela para vermeyecek gibi 5 GUNYUZU 10 SIRKAYA yı tabelaya sokmaya çalışıyorum az da sen çalışsana bombacı üstadım bi tabela patlatak

Onbasi
Üye
Onbasi

kocaeli son ayak tabela çalışmam biraz da paraya gittim diyelim
1. at: 3,5
2. at: 3,5,10
3. at: 5,7,10,11
4. at: 4,6,7,8,10,11
** 7,65 tl

Mine
Ziyaretçi
Mine

Bombacı guldikeni gördünmu geçen önermiştim nurlutaci yazana kadar onu yaz diye

Mine
Ziyaretçi
Mine

Hatırlatırız sorun yok 😎😎😎😎😎

Onbasi
Üye
Onbasi

4.ayak da bütün türkiye ters köşeye yattı onbaşı sadece son ayak da 5 den korkuyor hele bi bakak 100 150 4 lü ganyan ne verecek bence altılı şu haliyle 5000 i devirdi

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.