ankara altili tahminleri bombaci

1 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir

1.AYAK: İlk defa liste çıkacak olan 3 yaş Arap safkanlar arasında (9) ÖZALAK, (10) TURBOKADİR ve (11) ÜNSALMIŞ eşit şans verdiğim safkanlardır. Rakip gördüğüm ilk isim (4) ERBOĞA olup yarışın sürprizini ise (3) BOZBEY den bekliyorum.

2.AYAK: İstanbulda ki son yarışında oldukça sert rakiplerle H17 de mücadele eden safkanın form durumun devam ettiğini düşünüyorum. Uzayan mesafe ile birlikte (9) OLGUN BABA ilk safkanım. Adana da ki son yarışında ağır çimden etkilendiğini düşündüğüm ve yine uzayan mesafeyi lehine çevirmesi muhtamel (3) HAYATI CEDID ve uygun rakipler arasında (5) VİCDANSIZ rakip gördüğüm isim olup bomboş kilosu ile (8) NATUNAY ve (10) TURBOCU supriz bekledigim isimlerdir.

3.AYAK: Her ne kadar kağıt üzerinde (2) HEYAMOLA bu rakiplerini yer görünse de (3) ONURKAN da beklenti ve söylenti çok yüksek. Bu safkanı tek yakalarız onu çok net biliyorum da o yarış bu yarış mı onu bilmiyorum. Bundan önce ki yarışında da sürdirek MANTICORE önünde şans verdiğim safkana bu defa da şans vereceğim bakalım nasıl koşacak bu yarışı bu iki safkana riske edeceğim.

4.AYAK: Yarışlarını oldukça rahat kazanan (1) ARMANDO yarışın haklı ve net favorisidir ancak yüzde 70 midir şüpheliyim. Birbirine yakın rakipler olduğunu düşündüğüm mücadele de bu safkanın 30 saniselik kötü performansı rakiplerinin ise sadece 30 saniselik daha iyi performansı ile aralarında uçurum görünen yüzde 70 lik bu safkan günün en büyük hayal kırıklığına imza atabilir. Zorlu görünen mücadele de tüm Türkiye nin net olarak tek atacağı safkanı ilk defa çime çıkacak olan (3) MONTANA ve (5) DIYADİN ile yıkacağım.

5.AYAK: Son metrelerin büyük heyecana sahne olacağını düşündüğüm yarışta (5) I SOW THE SUN ve (6) KUPA ASI arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

6.AYAK: Uygun kulvarı ile birlikte startla liderligi alacağını düşündüğüm (3) CANAHMEDİM in beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyorum. BANKOM dur. Herkese bol şanslar…

ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK: 9-10-11-4-3

2.AYAK: 9-3-5-8-10

3.AYAK: 2-3

4.AYAK: 1-3-5

5.AYAK: 5-6

6.AYAK: 3 TEK 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x