Ana Sayfa / Tahminler / 1 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

Muhasebeci olunca aysonları ilgilenmek zor oluyor, fakat bugün program güzel akşamdan birşeyler çıkardım. Herkese bol şanslar.

1.AYAK: 4.YİĞİTER ve 7.WINTER GALLOP dışına çıkarsa kimin geleceğini kestirmek gerçekten güç. At elemenin zor olduğu bir ayak, at yazmaya kalkılırsa Hepsi'ne gider; ben risk alıp iki atla geçmeye çalışacağım.

2.AYAK: TOMS herkes gibi benim de favorim. Çok ilginç ve gücünün sınırını kestiremediğim bir at. Son yarışında sürat koşusu 1000 metrede DAYIM BENİM gibi sınıf bir safkanın arkasından ikinci kalırken yine gayet iyiydi. Bugün biraz daha uzayan mesafede daha şanslı olacaktır diye düşnüyorum, alternatif tek adayım. Yıkmak isteyenler 4.DONG SOCIETY, 5.NEWCASTLE, 6.BÜYÜK BEYAZ ve 7.VOLİ öneririm.

3.AYAK: 63 kilo koştugu son yarışında FANTASTIC LERO ya geçilen 2.KRAL AMED bu kez şeytanın bacağını kırabilir. Mesafedeki en iyi dereceye sahip 3.FANTASTIC LERO, önde boş kalırsa sonlarda direnebilecek 4.ARTIC MAN, ve Karataş'ın tercihiyle 5.CİHANIM yeterli görünüyor.

4.AYAK: Aradan sonra gördüğü koşuda 1400 metre mesafede MY DEAR SON arkası ikinci kalan şampiyon safkan YILDIRIMBEY, 1600 mesafede sonlardaki sprintiyle hakim olacaktır diye düşünüyorum. Bankom.

5.AYAK: Son yarışını yaparsa NALAN SULTAN çok şanslı ve alternatif tek. Fakat çalışmalarında uçan 1.POYRAZ BU, ilk kez koşacak olmasına rağmen orjiniyle dikkat çeken 2.RAPIDAMENTE,  ve ilk yarışı ağır çimde olan 5.SANTA PEKAN ile geçmeye çalışacağım.

6.AYAK: Dişi araplara ait handikap koşuda ya favori güle oynaya kazanır, ya da çok ters bir at gelir diye düşünüyorum. 1.SELUŞKA, 2.ŞANSKÜPÜ, 4.AHUBALASI, 5.HAYALDÜNYASI, 3.MURTECİZCAN, 6.NURLUTAÇ, 8.ARATSOYLU, 9.BOMBA, 12.PAMUK PRENSES, 14.ŞELALE, 15. YALI GÜZELİ yazacağım.

4,7

3 / 4,5,6,7

2,3,4,5

7

3,1,2,5

1,2,4,5,3,6,8,9,12,14,15

Çatı: 21,12 TL

Adrian
Üye

Başarılar Gufre

admin
Yönetici

Bol şanslar

Ozer
Ziyaretçi
Ozer

Ba Bs bildirimleri bitti çalışmalar başladı.
Bu taslak üzerinde biraz genişletip oynayalım.

admin
Yönetici

Güzel giriş.

Bombaci
Üye

Kardeşim tebrikler

admin
Yönetici

Tebrikler Gufre, son ayak sürpriz bekledik ama gelmedi.

Barışçı
Üye

Adaş tebrik ederim kurgu çok iyiydi

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.