Ana Sayfa / Tahminler / 1 EYLÜL BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1 EYLÜL BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Yaz mevsimini geride bırakıp sonbaharın ilk gününü yaşadığımız şu anlarda programlarda yapılan değişikliklere de dikkat etmenizi tavsiye ederim..

Pazartesi BURSA/İZMİR

Salı ANKARA/ADANA

Çarşamba ELAZIĞ/İSTANBUL

Perşembe DİYARBAKIR/İZMİR

Cuma BURSA/İZMİR

Cumartesi ANKARA/İSTANBUL

Pazar İSTANBUL/ADANA

Bu arada hafta sonu cumartesi pazar İstanbul Veliefendi hipodromunda Uluslararası yarış festivali olduğunu da hatırlatmak isterim..

BURSA ya gelince.;

1.AYAK: Gündüzeli idaresinde bu sefer Maiden den çıkmaya yakın gördüğüm 1 ASPORÇA favorimdir..Son koşularından ikincilikle ayrılan 3 DUYGUABLA , 4 ERYN takipçileridir..Hafif sıkleti ile 2 DERMANIDILA ve ilk kez koşacak olmasına rağmen çalışmaları göz dolduran 7 SHOPAHOLIC ilk ayak için yeterlidir..

2.AYAK: Açık gr-3 koşuda önde kuracağı tempo ile bitirebileceğine inandığım 4 ENDEREFE bankomdur..

3.AYAK: Bu grubun üzerinde olduğunu düşündüğüm 5 YOLARKADAŞIM son yarışındaki hatalara düşmezse kazanacaktır..

4.AYAK: Eküri avantajlı 3 SONDİPLOMAT riske edecekler tarafından tek atılabilir.. Rakip olarak 6 EXCALIBUR , 7 FRİGYALI ,2 RADARCI , 5 BAŞKAYNAK ve 1 EBABİL yeterlidir..

5.AYAK: 9 BAYINDIRBEY in son koşularını dikkate alarak öncelikli olarak işaretliyorum.. Sevdiği mesafede 1 DİLŞANKIZI son koşusunu kazanan 5 BURUKKIZI başta olmak üzere 8 YİĞİT HORSE , 4 MUHTARINĞLU 10 HİSARGÜL ve 2 PELİKAN rakipleridir..

6.AYAK: Tabela içinde dolaşan 5 CELSIUS ve kum piste yatkınlığı ile 6 GALLOPİNG WISDAM mücadelesine 3 TUNCELİ , 11 FIRKATEYN , 7 LEO , 2 PAN FLUTE , 1 FULL TIME LUCKY , 12 KHALASAR ve 8 BULUTHAN da katılacaktır..

1.AYAK: 1-3-4-2-7

2.AYAK: 4 ENDEREFE

3.AYAK: 5 YOLARKADAŞIM

4.AYAK: 3/ 6-7-2-5-1

5.AYAK: 9-1-5-8-4-10-2

6.AYAK: 5-6-3-11-72-1-12-8

BOL ŞANSLAR...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar