ankara altili tahminleri adrian

1 EYLÜL 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Uzun mesafeli yarışta KORALAY(1) bir kez daha favorim. Son yarışı ile göze batan ÇALIK(9), bu sefer M.MANAV’a teslim edilen KAÇIN GELİYOR(4), iki yarıştır Ö.YILDIRIM ile kazanan AKGİRAY(7) ve hedef yapan BÜREBEY(2) rakipleridir.

2.) İlk koşusunda LADY DERYA gibi hazır bir taya geçilen ULAN BATOR(5) favori. Dinçlik yarışı yapacak olan AKYILDIRIM(1) ve ilk koşusunda 3 boy geç çıkınca şansını kaybeden EBİTDA(2) rakipleridir.

3.) Bir Ahmet bir Müslüm şimdi yine Ahmet valla korkuyoruz ama THE DAUGHTER SUN(1) bir kez daha tek.

4.) İki yarıştır değişik biniciler ile koşsada fena bir performans göstermemiş olan GOOD HEARTED(3) uyumlu binicisi ile bugün kazanabilir, favorim. Mesafede grubun en iyi derecesine sahip olan İZBATUR(2) iyi durumda bugün binicisi içeri atabilir, son yarışını kazanıp bugün boşalan kilosu ile HÜSEYİNBABA(7), yine binicisi ile etkili olabilecek TREASURE HUNT(5), ağır kilosuna rağmen GAZELLE EYES(1), önde GOOD HEARTED’dan kurtulabilir ise GÖZÜM KALDI(4) ve süprizde SO HELP ME GOD(6) kuponlara eklenebilir.

5.) Bence stiline uygun binicisi ile COŞANMERİÇ(3) öne erken çıkmaz ise formda binicisi ile bu rakiplerine son 100’de burun murun hakim olabilir, favorim. Sonlarda gruba hakim olmaya çalışacak olan BERRAKSU(7), önde gitmeye çalışacak olan DEMİRCENK(8), KALANTOR(6) ve kendi atlarına binece binicisi ile FAKI BEY(1) kuponlara eklenebilir.

6.) İki yarıştır H.Karataş ile kazanamayan DENİZİM(3-7) zorda olsa burada kazanmalı.

7.) Gelişen formu ile FLETA(7) favorim. Son yarışı başarılı olan MY SOUL(4), hedeflenen MISTER ÇEKO(2) ve MY GAIN(3) rakipleridir.

8.) Müsait kilosu ile NERGİSBEY(5) virajı birkaç boy önde dönerse gerisi hapı yutabilir, favorim. Son yarışı ve müsit kilosu ile ÇAĞLARKAN(2), ağır kilosuna rağmen TOMMİKS(1) ve fit durumdaki EGEBEYİ(4) rakipleridir.

9.) Ağır kilosuna rağmen Ankara’ya gelince seriye bağlayan BENGUN(6) yine tekim.


1. ALTILI GANYAN

1.) 1-9-4-7-2

2.) 5-1-2

3.) 1

4.) 3-2-7-5-1-4-6

5.) 3-7-8-6-1

6.) 3

2. ALTILI GANYAN

1.) 3-2-7-5-1-4-6

2.) 3-7-8-6-1

3.) 3

4.) 7-4-2-3

5.) 5-2-1-4

6.) 6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
mustafa33
Üye
mustafa33

the daugther sun ile ilgili fikrimi burayada yazacaktım ama sheva görünce burada da mı zehir verdin der diye korkuyorum onun için susmayı tercih ediyorum tek diyeceğim 3, koşuda Ahmet çelik ikinci veya üçüncü olur ;)

Utk
Üye
Utk

adrian bey merhaba. bu siteyi sizinle takibe başlamıştım ki sizin ara verdiğiniz bir dönrmdi.
aslında at yarışı oynamaya başladığım zamanda çok kısa. bugün aslında bir kupomum vardı ama sizin sayfanızda müsadenizle içimde çok sinen bir kuponum var ki… daha hiç kazanamamış biri olarak:) paylaşmak isterim.

Utk
Üye
Utk

1. altılı ganyan için

7-1-6-5-2-4
5
1
2-3-7-1-5
1-6// 7// 2
1// 3

mustafa33
Üye
mustafa33

bol sanslar diyeyim bugün veya çok kısa zaman içinde yakalarsın bir tane altılı, genelde öyle olur yeni başlayanlar ilk günlerinde küçük te olsa bir ikramiye kazanırlar

Utk
Üye
Utk

aslında 6 aydır yakalayamadım. cokta kısa olmasa gerek. yaptığımaltılı bahsindende anlaşılıyordur belki:) ama teşekkurler iyi dileğiniz için

mustafa33
Üye
mustafa33

o zaman tamamen gazete veya yorumlara göre oynuyorsundur, altılı bilgi olduğu kadar sans oyunudur onun için yeni oynayanlar bazen hiçbir yorumcunun yazmadığı atları ismine bakarak veya başka bir nedenden dolayı yazarlar,, sana da tavsiyem öncelikle gün için kosan atlara bak içinden his olarak geçenleri bir kenara not et sonra yorumlara bültenlere bak ilk 1996 yılında oynadım yani 20 yıl önce, onda da abimin yanına gitmiştim baktım fırındakilerin tamamı ayrı ayrı masalara oturmuşlar ellerinde gazete birseyler yazıyorlar, oturdum yanlarına biri diyor karatas kazanır diğeri erhan yavuz diyor diğer koşuda karatas kazanır diyorlar,, bende içimden dedim bu karatas nasıl bir iyi at ki her koşuda koşuyor ;) sonradan öğrendim jokey olduğunu ve yarışlar başladı fırındaki isçilerin tamamı 4 te 4 devam ediyordu 5, koşuya gelince abim dedi burdan 1 at söyle senin sansına ganyan oynayacağım 20 at koşuyordu ve atların ismine baktım 9 numara Seyithan üstünde erhan yavuz vardı abime dedim Ahmet kayanın biz üç kişiydik isimli sarkısı aklıma geldi ha Bedirhan ha Seyithan ;) hiçbiri yazmamıştı Seyithan geldi

yani güzel kardeşim içindeki hislere güvenerek kurgunu hazırla sonra bülten ve yorumlara bak,,, eger bilmekle yakalanacak olsaydı her koşuda favori gelecek olsaydı hergün herkes yakalardı

Bombaci
Üye
Bombaci

Yine süper bir hikaye :)))) bol şanslar

mustafa33
Üye
mustafa33

;) ne edek yeni başlamış hevesi kırılmasın dedik ilk iki koşuda sans yanımızdaydı meşhur the daugther sun kosusuna geldi sıra bakalım nolacak

Utk
Üye
Utk

hikayeniz gerçekten güzel. benimde hikayem varr ALBEYİNOĞLU vardı startta kalan…

Utk
Üye
Utk

bu arada hikaye babamın hikayesidir…..

Stefano
Üye
Stefano

Jokey kendini belli ediyor ya,aldı baby gaga yı uçurdu mustafa çiçek,ne zamandır yazıyorum atı savuran savuranaydı bugün oynamadım ama olsun en azından ben haklıymışım

admin
Yönetici
admin

Nerelerde bekledik gelmedi burayı aldı sonunda demek.

Stefano
Üye
Stefano

Aynen usta,ben jokeye bağladım ,tanzere fark attığı yarıştan bu yana ilk defa at tam performans yarış çıkardı

Mine
Üye
Mine

Adana paylaşım yapında çok atlarım var paylaşayım bende bir güven bir güven geldi :)))