1 EYLÜL 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  8 – TEKELİHAN ekürisi 6 – KEYİF ile beraber favorim. 1 – BEŞİRYILDIZ son koşusunda kendisini kimse rakip görmeyince bombayı patlattı. Favorilerin ataklarına karşılık verirkende iyi gözüktü, burada da şansı yüksek. 2 – ASİNEHİR’den farklı bir yarış bekliyorum. 4 – TEK ZULUT’da ekürileri zorlayacak isimlerden. 5 – BALANSKAYA plase, 10 – BAŞYAZAR bomba tahminimdir.

 • 2. AYAK

  4 – SU PARTİZAN mesafesinde bankom.

 • 3. AYAK

  1000M mesafedeki koşunun matematiği zor gözüksede 1 – STEEL CAT bütün hesapları bozuyor. Son 800’ü 43 civarında geçerse bu grubu rahat dağıtacağını düşünüyorum. Bankomdur.

 • 4. AYAK

  4 – KULOĞLU bu senenin flaş taylarından. Arka arkaya 5 açık yarış kazandı. Bütün yarışlarında üstünde ERHAN YAVUZ vardı. Eküri ile anlaşması bozulan ERHAN YAVUZ yerine safkana ÖZCAN YILDIRIM binecek. Aslında ilk teklif KARATAŞ’a gönderildi fakat DEKOR’a sözüm var diyerek reddetti. DEKOR’un koşmayacağı belli olunca eküri bir kez daha teklif götürdü fakat KARATAŞ yine kabul etmedi. Yeni jokeyinda sıkıntı yaşamazsa uygun grupta rahat kazanması gerekir.

 • 5. AYAK

  İyi durumunu yarışlarına yansıtamayan 6 – DAĞLAREFESİ’nde bu sefer kulaklık deneniyor, Selim kaya şansı yüksek. 1 – SEMADA YILDIZ rakibidir. 2 – BÜREBEY ve 3 – BUZKAYA plasede. 5 – AKAN NEHİR çok atta düşünülebilir.

 • 6. AYAK

  5 – SECRED FAIR, 7 – ALFA KIZI, 8 – COFFE BEAN ve 9 – MARES bu grup için yeterli gözüken safkanlar. 3 – LEOPARD TREK ve 4 – ROCA DE LA PAZ palsede.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
6 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
2
4
5
8
10
4
1
4
1
2
3
5
6
5
7
8
9
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.