Ana Sayfa / Tahminler / 1 EKİM 2013 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1 EKİM 2013 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1.EKİM ANKARA
1.ayak: Altılının ilk ayağında aslında bu aralar form durumu guruba baktığımda MEMPHIS icin  uygun olsada ilk ayaktan yatmamak icin dört atla geciyorum..
2.AYAK: Son 1400 çim pist yarışında 2 ci olan ve  A.kurşunun ısrarla bindiği SABIKAKIZ bu kadar formda ve istikrasiz safkanların arasından sıyrılır bankom..
3.AYAK: Bu tip mesafeli kum yarışlarında favori verilen safkanın ğelme şansı az oluyor ve genellikle ikinci safkanı ön plan cıkıyor bende beş atla kapatıyorum..
4.AYAK: TRANSITION bu safkan gerek çim gerek kumda geldi geliyor derken bir türlü birinci  olamıyor çalışmalarında süper dereceler sergileyen safkan kücük  kupon yapanlar tek atabilir at yazmak isteyenler kendi tuttukları safkanları yazabilir...
5.AYAK: Koştuğu çim yarışlarında  şu ana kadar üç kere tek  atmama rağmen hale birincilikle tanışamayan hatta eküri  koşma avantajıyla DOĞAN MAHMUT acaba gelecekmi bugun tutmuyorum ..bana beşli ganyan bulduran o yarışta Ankarada 1400 çim pisitnde  en gerlerden gelerek yarışı kazanan TURKISH ATTACK etkili sprinter  bir safkan ben şansımı bu safkandan yana  kullanacagım..
6.AYAK: Son ayakta acık favori gözüken ŞANSKAYA ö.kaya ile şansı cok yüksek ama maiden olması  her  zaman dile  getirmişimdir farklı bir safkanın gelmesi altılıyı ucurur bend eucurmak icin beş safkana yer verdim ama kücük kupon yapanlar ŞANSKAYAYI tek atabilir.
1.AYAK: 1.4.5.2
 
2.AYAK: 9
 
3.AYAK: 5.4.1.6.2
 
4.AYAK: 5.3.6.1.2.4.8
 
5.AYAK: 5
 
6.AYAK: 9.1.3.4.7.6

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.