1 ARALIK 2015 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİM (ErtanBEY)

1.AYAK : Günün ilk ayağında bir süredir takibimde olan ve bir kenara not ettiğim tayların başında gelen son çalışmalarını K.Kurt ile 800ü 56 yapan (3)BIRAKBENİ favorimdir.Yine son yarışlarında kıpırdanmalar içinde olan ve çalışmalarda fena olmayan (8)İBOKAYA ile start aldığı hem kum hemde çim pistlerde buradaki rakiplerinin çoğundan iyi dereceler yapan (10)NURHABER favoriden sonra gelen şanslı safkanlardır.(4)BİLDENBEY, (6)GRİKURT ve (1)BAYSAL ZAFERİ ilk ayağı sağlama almak isteyenler için önerilerimdir.

2.AYAK : grupta öne çıkan 3 safkanında ayrımsız yazılması taraftarıyım bunlar grubu uygunluğu ile (1)KEMPES, (3)ÇELEBİ MAHMUT ve (2)FİRE PİECE’dir. Sürprizi ise (7)LEGENDARY QUENN’den bekliyorum.bir süredir start almasa da iyi kumaşı ile (5)BABA ADEM bomba.

3.AYAK : Start aldığı iki dikkat çekici yarışı ile ön planda olan (1)HIZ DELİSİ son şampiyon jokeyiyle ve son yaptığı 1200’ü 1,16 rahat galobuyla bir aksilik olmazsa kazanacaktır.Bir süredir takibimde olan (2)ALAVYA’ya dikkat etmenizde fayda var derim.(5)LADİN sürpriz yapabilecek kapasitede ve hazırlıklarda dikkat!!

4.AYAK : Artık kazanacak kadar iyi durumda olduğunu gördüğüm (5)KÜÇÜK DAYIM ile bir süredir takibimde olan ve son yaptığı galobuyla (800ü 56) gözüme iyice batan SAMET’in iyi bineceğini duyduğum (3)DİVANBEYİ arasndaki çetinceviz mücadeleye son iki yarışında 12 liralık ganyanlarla koşarken net favorilerimden olan bugün yarışın favorisi olunca hevesimi kaçıran ama yazılması gereken (10)ZORBELA‘da katılabilir..(4)KARABURAK sürpriz..

5.AYAK : Son yarışında bu yarışı için sinyal verdiğini düşündüğüm galoplarında iyi dereceler yapan ve çok uygun sikletiyle sevdiği uzun mesafede koşacak olan (10)GÖKÇEER’in kazanmasını bekiyorum, BANKOMDUR.. Tek hakkını baka ayakta kullananlar ve at yazacaklar için 5,3,2,4,6 sıralamasını önerebilirim

6.AYAK : Bir önceki yarışında kazanan kadar başarılı koştuğunu düşündüğüm ve takibime aldığım (12)KUBATOĞLU ilk planda olmakla birlikte bu mesafede en iyi dereceye sahip olan ve çalışmaları çok iyi olan (5)SALİHİNOĞLU, (4)SANCARBEY ve Ömer Kaya’nın çok güvendiği (6)ATOMBOMBASI benim son ayak için ön gördüklerimdir. (11)AŞEMEZ ve akabinde yeri olanlara Hepsini öneririm gerçekten en zor ayaklardan biri bugün için..

Altılım

3,8,10,4  /6,1

1,3,2

1, / 2,5

5,3,10

10 tek / 5,3,2,4,6

12,5,4,6,11

Küçük şablon 10,80 tl yapıyor,diğerlerini bütçeniz ölçüsünde takdirinize bırakıyorum..Ben Gökçeer teki ile tamamını oynadım,herkese bol şanslar diliyorum

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Başarılar ERTANBEY

Kaptan ahmet

Ertan bey bir süredir sizi takip ediyorum.verdiğiniz çok bomba olup ama sizin favoriniz olan atlar genelde çok az farkla kaybediyor.bir gün büyük para yakalanacağınızdan şüphem yok.tabi bizde bundan faydalanabilirsek ne mutlu :) bol şanslar herkese

George Thomas

Bol şanslar ertan. Yine güzel atların var yazdığın gibi gelsin.

Kaptan ahmet

Gökçeer e çok güveniyorsunuz oraya at yazsak nereyi tek atalım sizce?

George Thomas

Tek tek saydıracaksın yani kim 5 yarış biniyor diye :) bi müsait vakitte sayıcam :) benimde takibimde olan bazı atları yazmışsın daha da cesaretlendim şimdi.

Kaptan

Anladım teşekkür ederim.bide öyle deneyelim o zaman :) bol şanslar bu arada tekrardan

HAFİYE.48

ADANA ALTILI TAHMİNİM BOL ŞANSLAR

1. AYAK. 10./.4.7.6.1.8.

2. AYAK. 8./ 4.3.7.12.2.1.

3. AYAK. 4. TEK./ 6.3.1.

4. AYAK. 5. TEK./ 4.3.9.10.

5. AYAK. 7./ 1.3.10.5.

6. AYAK. 2.7.3.1.4.9.10.14.11.5.12.6.

HAFİYE.48.

selam ertan bey bol şanslar güzel altılı
Kurmuşsunuz rast gelsin talihiniz ve bahtınız
Açık olsun çok bolşanslar herkese

George Thomas

Samet erkuş mu samet? :))

George Thomas

Ertan saydırdın bana gece gece :) takıntılı adamım born yapma bana böyle şeyler :) samet erkuş değilse söyle.

16
0
Tahmin paylaş.x
()
x