1 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara ALTILI tahminlerim şu şekildedir.

1.koşu: 1400 metrelik yarış her sonuca açık görünüyor. Birbirine yakın isimlerin mücadelesi süratli geçecek gibi duruyor. Böylesi bir mücadelede son birinciliği oldukça etkili olan (6) CANBEŞİRCAN ilk safkanım olacak. Gelmeyecek safkanın olmadığı mücadele de favorimin yanına iki tane at seçip bırakacağım. Bu defa sevdiği mesafeye çıkacak olan (2) OKTAYINOĞLU ve (1) GİZMO rakip düşündüğüm isimdir.

2.koşu: Ara sonrası nefes açan safkan sevdiği pist ve mesafede bu defa yarışa ağırlığını koyacaktır. (8) ÖZBİLDEN bulunacak. Son yarışında ilk defa uzun mesafe de start alan safkan adeta koşmak için kendisini yırttı desem herhalde hata etmiş olmam. Startla birlikte deparlanmak isteyince Pilotu istediği tempoyu vermeyince yer tutmakta sıkıntı çektiği gibi bu yarış sonuna kadar da devam etti. Ancak ilgilileri ışığı görmüş olacak ki bir kez daha safkanı uzuna sürüyorlar. Safkanı iyi tanıyan pilotu için son mücadeleyi seyretmesi yeterli olacaktır diye düşünüyorum (5) ASTEROİD rakip düşündüğüm isimdir. Bu iki isimle yetinmek istemeyen bana göre hepsi demeli.

3.koşu: (4) MISS ELENI ve (5) ONEANDONLY arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir diye düşünüyorum.

4.koşu: Artık herkesin malumu Kurtel’ler isime bakmaksızın safkanları kime uyum sağlıyor ise apranti dahi olsa ona şans veriyor. Anladığım o ki Halis  safkanın namını duymuş olacak ki binmek istedi. Safkanın çalışmaları oldukça güzel. Açıkçası ikinci altılının da ilk ayağını oluşturması ayrı bir risk. Bu safkana kadar programda tek denenecek bir çuval safkan var. Ancak ben bu ismi deneyeceğim (6) ÖVÜNÇ riskli olacak ve eksik koşarsa şu olur diyemediğim için de kazansın diyorum. BANKOMDUR.

5.koşu: (8) SİYAH İNCİ için yine dişine göre mesafe be rakipler. Son yarışında ki performansına baktığımız zaman da sanki burada yine Show yapar görünüyor. Dolayısı ile alternatif tek olarak önerebilirim. İlk rakip İse son yarışında başarısız olsa da uzun mesafeler de daha başarılı olacağı çok bariz ortada olan (2) GO WING düşünüyorum. Bu safkan bende olsa 1900 altına sürmem :). (6) PİTANE ve (9) WIND daha sonra.

6.koşu: Herhalde Halis reis bir yarışta bu kadar çok kapanmak zorunda kalmamıştır. Yarışın başından sonuna kadar atı bıraktı rakipleri ile uğraştı. Bu yarışta Halisin intikamı olacak gibi duruyor (1) AMADİS ilk safkanım olup yine alternatif banko olarak önerebilirim. (3) GÜLÜM OSMAN ve (4) PRAISE rakip düşündüğüm ismler.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-2-1

2.ayak: 5-8

3.ayak: 4-5

4.ayak: 6 tek

5.ayak: 8 /// 2-6-9

6.ayak: 1 /// 3-4

tutar: 0.84,- TL /// tamamı: 10.08.-TL

7.koşu: Son yarışlarına istinaden mücadele (2) AYBARS ve (1) UÇAN FİL dışına zor çıkar gibi duruyor. Son yarışı etkili olan (5) EYÜP ŞAH gününü sürprizini gerçekleştirebilir son şans vereceğim isim olacak.

8.koşu: Artık safkanla bütünleşen Hişman (4) KINGSMAN’in son yarışına istinaden rakiplerini geçer duruyor ilk atım olacak. (7) UPPER CUT rakibi olur. Kısa geçmek isteyenler bu iki safkanla riske edebilir.

9.koşu: Tercihim HEPSİ olacak. Herkese bol şans

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6 tek

2.ayak: 8 /// 2-6-9

3.ayak: 1 /// 3-4

4.ayak: 2-1-5

5.ayak: 4-7 /// 1-5-3

6.ayak: hepsi

tutar: 4.62,- TL /// tamamı: 138.60,- TL

Yazar: Bombaci

Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı

admin

Farkındayım, hızlandın :) Nazar değmesin özlemişiz sürekli yorumlarını.

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x