1 AĞUSTOS 2019 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK: Nasıl koşacağından emin olunması zor isim 4 KARAÇELİK ve mesafenin etkili ismi 3 MONTEGO favorilerim. Ankara pistini seven 1 AKARNEJAT ve çim pistte pek sık koşmasa da 2 BOZTEPEBEYİ favorilere rakip isimler.

2.AYAK: Son koşusunda kg’dan etkilendiğini düşündüğüm 4 LAPREGRINA, 2400m lik bu koşuda bu sefer uygun kg ve etkili sprint yeteneği ile favorim. 5 TEKDALIN İZİ iyi durumu ile rakibidir. Start sorununa rağmen iyi yarışlar çıkarmaya başlayan 6 LUCID uygun kg’su ile şanslı başka bir isim.

3.AYAK: İlk koşusunda büyk favori çıkan 4 HASANET, startta 3 boy kaldıktan sonra koşuya sürekli dışarılardan katılmaya çalıştı fakat jokeyi istediği idareyi sağlayamadı ve tutarak 4. bitirdi. Kazandığı tecrübe ile beklenen koşusunu çıkarabilir. Sürekli startta kalmasına rağmen maiden da fazla durmayacağını düşündüğüm 3 DEMİRKURT rakibidir. 7 MAGICIAN GOSHA, 6 WOUND HURF FULL, 5 KANEKONUN OĞLU, 8 MEZGUAŞE ve 10 SMILEY ROSE sonraki ihtimaller.

4.AYAK: Birbirine yakın dereceler ve güzel işleriyle zorlu bir koşu bekliyorum, hepsi tercihim olup sıralamam şablondadır.

5.AYAK: Sürekli teşvik almasına rağmen büyük favorisi olduğu yarışta 5.likten öteye geçemeyen 2 TANCAN BEY, nispeten uygun grupta favorim. Son koşusunda 12 boy startta kalınca derece yapamayan 3 GLEN rakibidir.

6.AYAK: Rahat kazandığı yarışlar sonrasında 4 TUMBUL ÇİÇEĞİ bankom.

KUPON

4 // 3-1-2
4 // 5-6
4-3-7-6-5-8-10
1-3-4-5-2
2-3
4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
51 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
thesakal

Bol şanslar

3
4,6,5,9
10,3,4,8-6,9,2,7
1,2,3
1,3-5
4-5

SEDO

ANKARA
========
Öncelikle admin ve banko tahminler takipçilerine şansınızın yanınızda olması dileklerimle .Ankara ile ilgili nacizane görüşlerimi aktarayım.

1)KARAÇELİK(((KAİZBERT//MANGAN))) Orjinli tayımız.bugünkü pilotu akın sözen ile 11 haziran tarihinde 62;5 kg siklet ile hand koşu kazanmış daha sonra 6 temmuz da pilot değişikliği ile ahmet çelik idaresinde 61 kilo ile GÖKYÜZÜNE başla kaybetmiş. Akabinde istanbul geçip kv koşuda 3. Lük çıkarmış. Ve birz dinlenerek tekrar ankaraya ve 3/2 yaptığı akın sözene dönmüş rakipler hem yakın ara koşacak olması hemde çoğu apranti tercihlemesi ile uygun sikleti ve pilotu ile koşuyu lehine çevirmesini umuyorum.
[KARAÇELİK]
*****************************************************************************************
2) LA PRAGRINA(((MİRAMİS///UYSAL)))Baba miramis 3 adet grup 1 galibi olup bunun bir tanesi GAZİ koşusu yani baba ŞAMPİYON kazandığı tüm grup 1 ler 2400metre olup. Babasından aldığı genle uzun mesafelerde oldukça başarılı. Annesinin ilk tayı heniz anne kardeşi bulunmuyor. Son koştuğu 3 uzun mesafeli koşuların 2 tanesini kazanıp 3. sünde ağır sikletini rakiplerine verememiş. En ciddi rakipi olan LUCID i 58 kg sikleti ile geride bırakırken bugünkü pilotu ali kaçmaz idaresinde henüz koşu kaybetmemiş (2/2) Bugünkü pilotu ali kaçmaz ve 50 kg sikleti ile formunun zirvesinde olan miramis tayı sonlarda kopup koşuyu lehine çevirmesini umuyorum
[LA PREGRİNA]
*****************************************************************************************
3) SÜPRİZ ARAYACAĞIM
[4,5,3,6,7,9,2]
*****************************************************************************************
4) DÜELLO nun kaçacağı HOPEFUL gardını alacağı koşuda kaliteli pedigrileri ile tekrar pistlere KIZIM NİLAY ve VİOLİN SONATA düelloya uygulacağı pres koşuyu şekillendirecek.
[1,2,5,4]
*****************************************************************************************
5)SÜPRİZ ARAYACAĞIM
[1,3,2,7,5,4,6]
*****************************************************************************************
6)TUMBUL ÇİÇEĞİ(((KAİZBERT///TUMBUL FATOŞ)))Orjinli kaizbert kızı ilk koşusunu 5 ikinci koşusunu 8 boy ile kazanmış.2 koşuda kazandığı handikap ile zaten handikap puanı veren tjk ilgilileri atın potansiyelinin farkına varmış olup. 2 koşusunu kazandığı mislüm baydan ile uygun grubta kapanışı yapacağını umuyorum.
[TUMBUL ÇİÇEĞİ]
****************************************************************************************
ANKARA ALTILIM
===============
4…..KARAÇELİK…..
4…..LA PREGRİNA…..
4,5,3,6,7,9,2
1,2…./////…..5,4
1,3,2,7,5,4,6
4…..TUMBUL ÇİÇEĞİ…..
====================

scarface3434

bol şanslar admin

scarface3434

yine bugünkü istanbul gibi az atlı ve öne çıkan safkanların olduğu bir ankara
ben ilk ayaklarda süpriz arayına yöneleceğim

1) Ya AKARNEJATI TEK Atacağım yada mesafeden dolayı
H
2) 4.2.7.9.6
3) 10.4
4) H
5) 7
6) 4

Hasan kesim

Slm admin..Ankara yarisi icin sitedeki ilk tahminim..umarim buluruz hepbirlikte..ilk ayakta 4,5,7,8yeterli..ikinci ayak.1,2,4,5,6,8,10 ucuncu ayak.1,3,4,5,7 dorduncu ayak.1,5 besinci ayak.2 banko.son ayak2,3,4,6,8..bol sanslar herkese..

bypatron

Öncelikle Admin ve diğer arkadaşların emeklerine sağlık şansımız bol olsun..

1.Ayak : Hepsi
2.Ayak : 4,6
3.Ayak : 3,4,5,6,7,2
4.Ayak : 1,2,4
5.Ayak : 1,7,5,2,3
6.Ayak : 4-Tumbulçiçeği

Biratakan1907

Merhaba admin,
Tahminlerinde samimi başarı dileklerimle Ankara yarışları için düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.

1.Ayak : (3) MONTEGO ve (4) KARAÇELİK başta olsa da, kısa mesafe oluşu ve Mücahit BAYIR idaresindeki (7) TURBOCU , bana göre bu atlardan aşağı kalır yanı olmayan (5) ÖZYEL ve patlamaya hazır el bombası gibi kazanacağı yarış arayan (8) ASİL RÜZGAR ilk ayak için sıraladığım atlar. Boztepebeyi kumcu , Akarnejat ve Yakutiye için ise yarışın kısa geleceğini düşünerek şans vermedim. Arap atı bunlar ne zaman nasıl koşacaklarını kestiremezsiniz , öncelik 3 ve 4 olsa da diğer atları altılı kurgumda bulunduracağım.
2.Ayak : Hiç bir türlü içinden çıkamadım , bir kaç safkanı eleyebilirim aslında ama çok at yazıp atlamak istemediğim için HEPSİ diyerek kapatıyorum. Hepsi desem de bazı isimler için kısa yorum yapmak gerekirse ; kilosuna aldanmayın kalitesiyle (1) AYBARS , Adana dönüşü bir yarış gören takip atlarımdan olan (10) BASRALI , Adana’dan kazanıp dönen moralli (8) İSMİHAN ve Hışman gibi sert jokey isteyen yapıdaki (5) TEKDALINİZİ kuponlarda bulunmalı.
3.Ayak : Bu ayak için yarışı kafamda çok kez koşturdum ve çıkan sonuç ; içeriden sinsice süzüle süzüle gelen , kendi atlarına binen Samet ile (7) MAGICIAN GOSHA bugünkü programda ilk tek yazacağım isim. Şayet bu tek tercihimi başka bir ayakta kullansaydım ; sonlarda sert gelen (3) DEMİRKURT , 2 starttan çıkan ve kendisi gibi seri isim olan Baydemir’in 8 starttan çıkacak olması sebebi ile liderliği rakibine bırakmayacak olan (9) NO CONTROL bugün sonlarda kesmezse günün bombası olabilir. Bir de seri bir safkan olmayan, uzun mesafeye daha yatkın aksiyonları olduğunu düşündüğüm ancak idman pisti çalışmasında kendinden çok emin görünen (4) HASANET bu ayak için yeterli olur. 5 ve 6 nolu tayların , tahmincilerin yönlendirmesi ve jokeylerin isimlerinden dolayı yazılacağını ön görüyorum ama benim altılımda çok at yazsam bile olmayacak. Çok iddia da etmiyorum bu sadece benim fikrim.
4.Ayak : Bu ayak bende kapalı olacak şu yüzden ; (1) HOPEFUL bence eski formundan uzak kazanırsa grubun uygunluğundan kazanır. (2) DÜELLO ilk kez bu kadar sert rakiplerle kapışacak , gücü nereye kadar yeter bugün göreceğiz. (3) KEPHISOS iyi gruplarda iyi atlarla yarıştı , burada aradan sıyrılabilir. (4) VIOLIN SONATA liderliği alıp bitirmeye çalışacak , gücünün ne kadar yeteceği konusunda şüphelerim olsa da Düello başına bela olabilir. (5) KIZIM İREM aslında burada ki en kalite safkan , çalışmaları süper gözüküyor ama işte o vermiş olduğu 242 günlük ara performansını ne kadar etkiler soru işareti. Elemek için uğraştım ama yani öyle bir grup ki hangisini elersem sanki o kazanacakmış gibi , o yüzden kapatıp favorilerin geçilmesini bekleyeceğim.
5.Ayak : Son form durumlarına göre (2) TANCAN BEY ve (3) GLEN öne çıkıyor ancak her geçen gün düzelme yolunda büyük adımlar atan kalite isim (7) MADE İN FOÇA , daha önce Adana çiminde Tancan bey’i geçmiş olan ve bugün çok iyi koşmasını ümit ettiğim (5) TESLA ve gününde olursa (6) MADENCİ yazarak iki isimi dışarıda bırakıyorum. (4) STORM BLACK hazır değil, (1) MISS ELENI ise hangi akla hizmet , bence en kötü at binen yamakların içerisinde ilk 3 de yer alan Enver ŞİMŞEK’e teslim edilmiş ? Nerede sprinte kaldıracağını ve ata teşvik vereceğini bilmeyen bir çocuk , atı ittiremiyor bile işi gücü kamçı kullanmak. Zaten bu kardeşimizin at bindiği yarışlara bakın bu çocuğu hemen fark edersiniz , tabiri caizse KOVBOY gibi. Bu kadar yazdıktan sonra , hiç sanmıyorum ama şayet kazanırsa buradan özür dileyeceğim.
6.Ayak : Son yarışında Kumda gitmez ümidi ile yanına çok at yazdığım fakat yarışını hatta yarışını da demeyelim kenterini paralı yaptığı 1.liği görünce banko yazmaya karar verdim. Alternatif tek bularak ufak meblağlara bu ayağa gelenler , bu isimin kazanamaması halinde altılıyı bir anda tavan yaptıracak isim arayanlar (3) MİHMANLI , (1) & (5) KURUŞ ekürileri ve ilk kum yarışına çıkan , son işinde iyi görünen (6) YAĞMUR GÖZLÜ düşünebilirler.

Biratakan1907

Altılı şablonum
3-4-7-5-8
HEPSİ
(7) MAGICIAN GOSHA
4-5-1-3-2
2-3-7-5-6
(4) TUMBUL ÇİÇEĞİ

96,25 TL

Tüm arkadaşlara bol şans dileklerimle , yazdığınız gibi gelsin.
selamlar…

Serpaco

Benim yazdığımı nasıl sıraladınız anlamış değilim.

4 3
4 3
4 3 7 5
2 5 4
2 3 6 1
4

nal kesen

ANKARA altısında 1.ayak:tabeladan hiç çıkmayan 4 numaralı karaçelik ve turbo lokum gibi ülkemizin en iyi orjinine sahip olan turbocu ilk ayak için yeterlidir.,,diğer ayaklar kısaca şöyle,
2.ayak: 3,4,5,7,8
3.ayak:3,4,5,7
4.ayak:2 banko geniş kuponlarda 5 yazılmalıdır,
5.ayak:6,7
6.ayak:4 bankomdur.
HERKESE BOL ŞANSLAR..

Mahir

Merhaba admin
Ankara Altili şablon
1,5,3,7,8,4
6,4,5,8,1,2
4,6,3,5,7
1 tek
3 tek
4 tek
Herkese bol şans.

AVCI

Ankara

7 TEK
1.4.6.7.8.9
4.7
1.2.4.5
2.5.7
4 TEK

BOL ŞANSLAR

gogo1981

1.Ayak 3.4 //5.7
2.Ayak 2///1.3.4.5.6.8
3.Ayak 3.4.5.7
4.Ayak 1//2.4.5
5.Ayak 2.3.1.7
6.Ayak 4 TEK

HERKESE BOL ŞANS

Tahirowski

Derince senin oyunun yok mu

Aksacli

DERİNCE Yİ Yakaladığımda 6 tutturuyorum..O da tahminlerini geç veriyor..Gene bekleyemeyeceğim.. köydeyim.. zaman dar.Sağlık olsun..

bay uzman

bol şanslar diliyorum herkeze ….3 şerahlıkızını yedili plase için tek tutuyorum…1.ayak
4 karaçelik ilk bankom…..
2.ayak.6lucid..başta hepsini yazacagım.
3.ayak.7 MAGICIAN GOSHA 4 hasanet.3.demirkurt arasında az hata yapan kazanır
4.ayak 1HOPEFUL bankom
5.ayak.1 miseleni.2.3.5. az hata yapan kazanır..
6.ayak2 numara kayatalyaa büyük favorim 1 hızlı kuruş tek ciddi rakibi…bol şanslar…..

Tahirowski

Ankara Altılı oyunum gelecekse boyle gelsin herkese bol şans
1. 3 MONTEGO
2. 6,8,4,2,1
3. 7,3,4
4. 5,4,2,1 Pencere bırakmayı sevmem ama olsundu :)
5. 2,3,1,5,7
6. 3 MİHMANLI
4 numara tumbul çiçeği geleceğine oyunum yatsın daha iyi

Jackal

Sayin admin 5.ayakta sanırım bir yanlışlık var düzenleme yaparsan sevinirim teşekkür…

Hakan

Ilk ayak 4 banko
1,2,4,5,6,8,9
Gecen aksesuari unutuldu 4 numara hasanet banko
1,2,3,4,5
1,2,3,5,7
1,3,4,8

O GEMI BURAYA GELECEK

Kiymetli site takipcileri bugun son ayak gelmesi durumunda baska favori gelmeyecek ki 2 bin lira para versin…bunun icin hic altili ile ugrasmayin TEKDALIN IZI ganyan alin 100 liralik..selametle…

O GEMI BURAYA GELECEK

Kim gelir de verir bilmem ama bu altili 194,28 TL verir adminim:):)

O GEMI BURAYA GELECEK

Bugun tevzii dusuk kalir eger tjk devreye girerse ilk ayak agf son 2 3 siradaki at getirilip 5liye sevk edilebilir yarissever

mymoon

selamlar
ankara
bol şans herkese
1.ayak 7. Turbocu / 4. Karaçelik/ 6. Yakutiye
2.ayak4. Lapregrına bankom
3.ayak 5. Kanekonun Oğlu / 4. Hasanet
4.ayak2,,,,///hepsi
5.ayakhepsi
6.ayak 4-5-6-8
Misli : 1
Bahis Sayısı : 840
Tutar : 58,80 TL
iki tekli oyun
11,76 TL

Bursa m.n.j

Ankara
3.8.4.7
4.8.6.2.5.9
5 kanekonunoğlu banko
Nedenmi bankom bu atı İnan bekiroğulları antre ediyor çok titiz vebaşarılı bir antroner bu gün iki atı koşuyor biri bu diğeride kephıssos ikisinden birinin potayı önde geçeceğini düşünüyorum kaldıki özcan bir yarış önce hasanete bindi adam baş jokey terciğinide bu attan yana kullanmış delikurt Ta iyi bir at bu gurup için bir yarış önce açık yarış koşturuldu yıpranmış olduğunu düşünerek ben kanekonun oğlu tek diyorum
1..5.3
2.1.5.3.7
3.4.5.6

scarface3434

İdmanlarini izledinmi HASANET adeta ezdi idmanında

Bursa m.n.j

Ankara idmanlarını izleme durumum yok kocaeli ve bursa at izleme yönünden bana kolay ben oynadığım kuponları paylaşırım hatta geçen 2500tl lik altılıyı ankara yı yakaladım siteye de attım nedendir bilmem yayınlanmadı o atı neden tek yazdığımı anlattım şöylede oynayalım
4 tek
4.8.6.2.5.9
3.4
1tek
1.2.3.5.7
4tek
Hepsi tutsa 50 tl verir ben cazip kurgu yapıp inandığim atı tek yazdım bu at yarışı bileni olsa bu kadar cazip olmaz saygılarımla

Bursa m.n.j

Nasıl olur admin yolladım

Bursa m.n.j

Estağfirullah siz burda yarış severlere hizmet veriyorsunuz taktir ve tebrikle karşılıyorum başarılarımızın vede başarılarınızın bol olmasını dilerim tüm saygımla

O GEMI BURAYA GELECEK

Adminim şu an son ayak 4 yaristan ciksa ortalik ne karisir bea:)

Derince

Genelin aksine ben bu bultenin kayda deger verecegini dusunuyorum.

İlk ayak .

Boztepebeyi cimde ne isi var dedim.1/1 yaptigi pilotu ile temponun yuksek olacagi icin bir bildikleri vardir..yine tempo yu seven yakutiye ve turbocu ilk rakipleri
267834

İkinci ayak

Kosulari ust usge gelen lucid bu kez dogru pilot ile gelebilir.
6189

3.ayak gunun kilit ayagi

Kalabalik gecicegim

9768341

4.ayak ideal binicisi ile hopefull bankom

5.ayak starta kalma ozelligi olsada bu riski aliyorum glen ikinci bankom

Son ayak 1438 yazip biraktim.

Bol sans

Metoo

ANKARADAN SELAMLAR
ANKARA 6Lİ ŞABLONUM
1.AYAK Uzun zamandır Takibimde Olan Bu 5 numaralı ÖZYEL Sonunda kısa Mesafe Koşuyor burada İlk Şansı Ona Veriyorum Rakipleri Olarak İlk Rakibi 4 Numara KARACELİK ağır Kilosuna Rağmen 1 Numaralı AKARNEJAT 3 MONTEGO 7 TURBOCU
2.AYAK Bir Önceki Koşusunda Önü Kapandığı için Sprinte Kalkamayan 3 Numaralı PEAR GEM ilk Olarak Şans Verdiğim İsim Rakipleri 4 Numaralı LAPEGRİNA 6 NUMARA LUCİD 8 NUMARALI İSMİHA
3.AYAK TAKI DEĞİŞİKLİĞİNE GİDEN 5 NUMARALİ KANEKONUN OĞLU Ö.YİLDİRİMİN ISRARLA BİNMESİYLE 1.ATİM RAKİPLERİ bı önceki koşusunda dısâ açılmasına rağmen 4.gelen 4 NUMARALI HASANET son yarısına anlam vermediğim kendinden güçlü grupta yarışan 3 numaralı DEMİRKURT yetenekli Pilotuyla Kuponlarda Bulunması gereken 6 Numaralı WOUND HURF FULL İlk Koşusunda 4.Olan Takibime Giren 9 Numaralı NO CONTROL sürpriz Atimdir
4.Ayak Son Kuşunda Üst Grup Atlarla Koşan Güzel Bir 4.Yapan 1 Numaralı HOPEFULL Binicisi Ö.Yildirim İle Bankomdur
5.Ayak Son Yarışlarını Tabela İçerisinde Bitiren MİSS ELENİ Favorim Starttan Düzgün Çıkması Hâlinde 3Numrali GLENN ilk rakibi Bu Mesafedeki İyi Dereceleriyle 5 Numaralı TESLA önde Boş Kalırsa 6 Numaralı MADENCİ Beyaz Bayrak Ayna Yapabilir
Son Olarak 7NUMARA MADE İN FOÇA iyi bir Yarış Yapabilir
6.Ayaak Kazandığı Son Koşusunu Çok rahat Bir Şekilde Kazanan 4 Numaralı TOMBOL ÇİÇEĞİ BANKO ATİMDIR

Çulsuz

Guzel kurgu yapmışsınız Tebrikler Bol Sanslar

Osman

1.ayak 4
2.ayak 1 4 5 6 8
3.ayak 4 7
4.ayak 1 2 4 5
5.ayak 1 2 3 5 6 7
6.ayak 1 2 3 4 6 8
100 tl kupon yatırıldı.bol şanslar

Kavas

Ankara
4-3-7-2
3-4-7-1
3-5-4
4-1
5-6-2-3
4

nal kesen

kendi yorumumda söylemiştim türkiyenin en iyi orjinlerinden olan turbo ve lokum yavrusu turbocu ile hiç tabeladan düşmeyen kara çelik yeterli diye umarım birilerine faydamız olmuştur

Derince

Kocaeli Beşli.

12345
123468
.123
My goksu
15328-10

51
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x