Ana Sayfa / Tahminler / 1 AĞUSTOS 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
kocaeli altili tahminleri bombaci

1 AĞUSTOS 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Benim görüşüm bugün her ayakta supriz aranabilir. Son yarışlarında yerlerde sürünen safkanların toplandığı bu ayakta (3) numaralı HASİMAGA hem form durumu hemde pilot faktörü ile bende ilk safkan. Ancak dediğim gibi supriz aramaya geldiği zaman yazılacak çok safkan var. Yanına sadece İstanbul dan gelen (7) AĞA EFENDİ yazıp bırakacağım.

2.AYAK: Çalışmalarına istinaden tuttuğum ilk üç safkan (6) GOYCOCHEA, (10) SEYİR ve (5) MY FAST BOY. Bunların haricinde iç kulvar avantajını değerlendirir ve startta kalmaz ise (4) JUNİOR DURU diyorum. Ayrıca son yarışlarında ki başarılı performansları ile (9) TEK TEK ve (3) PIYONA sonraki ihtimallerim. 

3.AYAK: Programın tamamına baktığım zaman ilk ayakta zaten formsuz safkanların bir araya geldiği yarışta riskle başladım. Geriye kalan ayaklarda ise bir tane 3 yaş İngiliz bir tane 2 yaş İngiliz, bir tane 3 yaş Arap, son ayakta da 4 yukarı İngiliz'lerin handikap mücadelesi var. Programa göre kalite safkanların bir araya geldiği tek mücadele burası. O yüzden banko tercihimi burada kullanacağım. Kalite anlamında iki safkanı oldukça farklı görüyorum. Bunlardan bir tanesi (4) RAZYANA bir diğeri ise (7) TUMBULZELE. RAZYANA nın açıkçası Kocaeli kumanda ne yapacağından şüpheliyim. (7) TUMBULZELE ise vermiş olduğu aradan sonra apranti ile 1200 çim de bu yarışın hazırlığını yaptı. Kaliteye değilde son yarışlarına da bakarsak buraya (1) BESSEY ve (3) GÜNYÜZÜ de eklemek zorundayız. Bu dört safkan ile öyle tahmin ediyorum rahat yarış seyredilir. Ancak ben her zaman kalitenin yanında olduğum için iki safkana düşürdüm. Birde RAZYANA nin kum performansının eksik olabileceğini düşünerek Mehmet Kaya ile (7) numaralı TUMBULZELE nin de hazır olduğuna inanıyor ve risklide olsa BANKOM diyorum.

4.AYAK: Günün bankosu çıkacak olan (5) numaralı PHUKET ı dileyenler tek atabilir. Benim de alternatif tekim dir. Hele hele istanbul iç pist çalışmaları olsaydı herhalde başka safkanlara bakmazdım. Yanına sadece son birinciliğini çok beğendiğim (1) YENİLMEZ yazacağım.

5.AYAK: 3 yaş Arapların maiden mücadelesinde hemen hemen uzak yemeyen safkan yok gibi. Vermiş oldukları aralara ve son yarışlarından sonra çalışmalarına baktığımda derecelerini ve form durumunu ilerletdiğini düşündüğüm safkanlar (1) ÇETİNBABA, (2) KARTAL ÖMER, (3) KIRMIZIKAYA, (5) PEKSOYUNOĞLU, (8) KONUKSEVER ve (10) STRONG.

6.AYAK: (9) MADEMOİSELLE sanki ufak bir dokunuşa bakıyor gibi. Bu dokunuşun adı Özcan olabilir. (3) OVA KARTALI zorlu gruplardan geliyor, (6) ANDARKAN beklenti olan bir safkan. Sonraki tuttuğum safkanlar  (1) TEARRA, (11) BLUE POWER , (8) MOLU BEYİ ve (10) KÜLÜNK SULTAN diyor ilave etmek isteyenlerin taktirine bırakıyorum. Herkese bol şanslar diliyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 3-7

2.AYAK; 6-10-5-4-9-3

3.AYAK: 7 TEK

4.AYAK: 5-1

5.AYAK: 1-2-3-5-8-10

6.AYAK: 9-3-6 /// 1-11-8-10

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

66 yorum

 1. Slm gunaydin usda bol sans bu gun benim oyun kurgum ama sizinde fikrine ihdiyacim var 46710/68210/7/5/5/11

  • Bombaci

   Taha selam kısaca özetlersek
   …..
   TUMBULZELE: Dediğim gibi son yarışında adeta bu yarışın galobu yaptırıldı. Kısaca vermiş olduğu aradan önce koştuğu rakiplerine bakarsak YILMABAŞAR, GÜMBÜR GÜMBÜR, BİTİRİM KARINCA, GARANTİ, vs Vs. Yani erkek gibi kadın derler ya aynen öyle:)) grupla.alasi yok eğer tamamsa son düzlükte atacağı siprintle boy ölçüşemezler .
   ……
   PHUKET: Bir başka kalite de bu safkan elbette ki birincilik için geldi. Ancak kaba kuma çıkacak olan safkanı en azından neden bir defa olsun İstanbulda iç piste galop yaptırmazlar anlamadım. Kaba kum falan vız gelir giderim derse uzak yapar aksi halde kendimce tek rakibini yazdım. Bu iki safkanın dışına çıkarsa hepsi olur.
   …..
   PEKSOYUNOĞLU: BU safkan adından bahsedilen bir safkan bunu sana net olarak söyleyeyim. Fısıltı gazetesinde önceden ismini görmüşlüğüm var. Burada ki safkanlardan kalite ve beklentisi olan bir safkan. Maiden 3 yaş Arapların mücadelesinde riske edip tek yakalayanlar avantaj sağlar.
   ……
   BLUE POWER : Sıralamam da ilk 3 te olmasa da kesinlikle riske edilir. Kocaeli kumuna seven safkan üzerinde ki pilotu ile de gözümü çıkarıyor.
   …..
   Bol şanslar dilerim

  • Tumbul zele o yarışta galop yapmadiki yarışa gitti fakat önü çok kapandı. Mesafe de kısa olunca birde yarış hızlı gidince olmadı.

  • Bombaci

   Peki :) bence de hiç sıkılmadı. Hayatında en son 2013 te 1200 koşmuş olan safkan 5 ay aradan sonra apranti ile riske edilmedi diyeyim o zaman elbette ki figüran değil koşacak ancak riske edilmediği ve sıkılmadığı benim icin çok net.

  • Bombacı antrenör un dediği ni diyorum abim kendisi :)

  • Bombaci

   O zaman saygımız sonsuz :))) tuyo var mı tüyo 😂😂😂😂

 2. Barışçı

  bol şans bombacı

 3. Tumbul zele nin ön sol kolunda incinme vardı tedavi gördü şimdi çok iyimis . Büyük ihtimal kazanir. Geçen yarış ta apranti bindirmeselerdi 60 kilo kosacakti ondan yoksa yarışa gitmedikleri için değil yani

 4. silivrili

  Bol şanslar bombacı
  Birazdan tahminlerimi senin sayfandan paylaşmak isterim uygunmudur?

 5. Adrian

  Başarılar Barış kardeşim

 6. Adrian

  Başarılar bombacı kardeşim

 7. Selam bombaci 7 tek 4 ayakta phukte 5 numarali ati tek atsam olurmu

  • Bombaci

   Selam bilocan..her ayakta banko adayım safkanlar var.
   ….
   1.ayak: (3) HASİMAGA banko adayım eğer bu yarışta (7) AĞA EFENDİ olmasaydı tek atardım. Bu gibi İstanbulda koşan birçok safkanın kaba kum performansı çok merak ediliyor. Ve bu safkanın kaba kum beklentisinin yüksek olduğunu bildiğim için şans verdim.
   …..
   2.ayak: (6) GOYCOCHEA kesinlikle banko adayım. 
   ….
   3.ayak: (7) TUMBULZELE banko adayım.
   …..
   4.ayak: (5) PHUKET banko adayım

   5.ayak: (5) PEKSOYUNOĞLU banko adayım. 
   ….
   6.ayak: (9) MADEMOİSELLE banko adayım. 

 8. silivrili

  Selamlar arkadaşlar.
  1. Ayak: 5,7,1,3
  2. Ayak: 6,3,4,10,5
  3. Ayak: 4,7
  4. Ayak: 5,2
  5. Ayak: 5 tek
  6. Ayak: 11,1,9,3,6

  Dün çalışılmış tahminlerdir internetimdeki aksaklık sebebi ile yayına alamadım büyük usta bombacının sayfasında paylaşmaktan mutluluk duyarım saygılarımla. :)

 9. Eyvallah cok saol ertan bey yok mu tahmin atmamis

 10. sheva

  1–ağaefendi kazandı şimdiden :)
  2–8-9-2-4-6-10
  3– 1-7-4 ayırmam
  4– 2-1-5-3
  5– 2-5-8-1
  6– 11 numara güvendiğim safkan ama tek atmam mecburiyetten, yanında yazacagım her at kocaeli bütçemin üstüne çıkar herkese bol şans gözüktüğü kadar kolay olmayan program var bence o yüzden herkesin şansını denemesi lazım çok güvenilen kuponlar 2 de kalıp riskli olanlar başarı elde edebilir.

 11. Herkese bol sanslar buda benim altili kuponum:
  1: ayak. Cankuzey
  2: ayak.Goycochea
  3:ayak,1,2,3,4,7
  4:ayak.1,4,5,6
  5:ayak:2, 5, 10
  6: ayak: 1.2.3.5.9.10

 12. Bol şanslar Bombacı

 13. bol sanslar herkese.

 14. Hawk

  Zorlu program sona kadar yarış izleme isteğim var , bol şans herkese =)

 15. Hawk

  Kafada 4-İrlanda Kartalı çıkınca yerine 2-Double Steel ekledim.

 16. sheva

  Ağaefendiler bol şans :))

 17. Hawk

  Helal olsun çok güzel yarış çıkardı ilgilileri Kaba kuma daha erken çıkarsalardı ne pişman olmuşlardır şimdi =)

 18. 1.Ayak : 7 – T.ZELE
  2.Ayak : 2 – BURGUNDY BLUE
  3.Ayak : H
  4.Ayak : 1 – TEARRA

 19. ERKAN

  Bize ekmek yok burdan belli oldu misli 4 lude ziyan oldu

 20. ERKAN

  2
  2
  1 ‘de ben yaptım hadi bakalım :)

 21. ERKAN

  İzlemedim.321 yapmak lazimmis

 22. ERKAN

  2 senin ısrarın için yazdım :)

  • Dereceye göre oynadık. Kazandığı yarışa göre 3 sn daha hızlı gitmiş yarış. 2 kere koştu 2 sinde de zarar ettirdi. Hayırlısı bakalım.

 23. ERKAN

  Burdada 2 den çok emindim tek atamadım kısmet

 24. ERKAN

  Adana program güzel bakalım orda ne olacak

 25. Savasci

  Selam ben geldim.Allahtan oynamamısım.)))) Son ayak Molu beyi oynardım.))

 26. ERKAN

  Atarım bende birazdan oraya

 27. Savasci

  6’lı ganyan 40.698,10 t vermiştir. :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir