1 AĞUSTOS 2015 CUMARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) ZEVKLİ PROGRAM..

1. Ayak Henüz tam olarak kendini gösterememiş olan safkanların mücadelesinde : (7) LINDORA, (6) LADY ROZA, (1) ALAS ALAS, (10) YAĞIZ KIZ , (3) DEMİR KÖYLÜ ve (2) BLACK FOX yazacağım.

2. Ayak DB eklentisi kendisinde büyük bir değişikliğe yol açan (3) COŞANMERİÇ favorim olsa da karışık bulduğum koşuya : (10) ZAİSALAM, (6) NASUHOĞLU, (4) DESTİÇAĞ, (2) BÜYÜKDÜŞÜN yazacağım.

3. Ayak Grubun en süratli ismi olan (5) ALİ RUHİ son yarışıyla formunda yükselme olduğunu gösterdi. Kendisi kadar ayağına seri isim göremediğim bu safkanın beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını yakın buluyorum. Bu safkana ilk rakip son yarışını çok beğendiğim (1) SERAMİS yazacağım. Yarışı gerilerden gelip vurabilecek (3) VURALTAY, verdiği araya rağmen grubun üzerinde olan (6) DORABEY son olarak ise (8) KADERŞAH yazacağım.

4. Ayak Son yarışında ki mücadelesini bu yarışın çok üzerinde gördüğüm (5) ONDÖRTBAHAR kesinlikle BANKOM olacaktır. Süratli gitmesini beklediğim koşuda ön gruba yakın yürümesini beklediğim safkanın düzlük üzerinde rakiplerinden sıyrılıp emin adımlarla kazanmasını bekliyorum. Bu koşuda ki tek çekincem GİZEMİM umarım formsuzluğunu korur.

5. Ayak Geçen sezon bu pistte iyi işler çıkartan sevdiği pistte tekrardan kendini gösterme fırsatını yakalayan (4) HASRETİMKAYA sonlarda rakiplerini avlayabilir. Bu yarış çok tuttuğum isimler arasında yer alan (1) CENGAVERİM son yarışında bir sonra ki yarışına göz kırptı. Sonrasında ise (2) YEDİKARANFİL ve (3) BÜYÜLÜTAY yazacağım.

6. Ayak Verdiği ara sonrası gördüğü yarışların ardından son yarışında güçlü rakiplerini yanına yaklaştırmayan 1400 metre mesafede rahat bir şekilde beyaz bayrak ayna yapan (6) BABA DÖKER ciddi rakiplerinin vermiş olduğu ararlar olsun veya kilo fazlalığı olsun bütün avantajları elinde bulunduruyor. Bugün ayağına seri safkanın starttan ok gibi fırlayıp öne düşüp kısa mesafede bir solukta bitirmesini bekliyorum BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 7,6,1,10,3,2

2. Ayak : 3,10,6,4,2

3. Ayak : 5,1,3,6,8

4. Ayak : 5 TEK

5. Ayak : 4,1,2,3

6. Ayak : 6 TEK

ŞABLON TUTARI : 36,00 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan YILMAZ

bol şanslar creed

sincap

Selam BYCREED,

Hocam oncelike emegine saglik. Yorumlarinda birde yedili ganyan ve plase icin onerebilecegin atlar varsa yazarsan sevinirim. Ben altili yani sira birde misli yedili plase tutkunuyum. Senden ricam yedili plase icin ilk kosuya birkac tavsiye vermen.

Tesekkurler.

kuziko

Tabelada dayı dayı Furkan Yukselle iddalı olabilir

Bombaci

(1..ayak: 1-5-6-8-10) (2.ayak: 1-2-3-4) (3.ayak: 5-6-8)
(4.ayak: 4-5-6) (5.ayak: 1-2-3-4) (6.ayak: 7 TEK) ankara deli etti beni gelsin artik.

Ramazan YILMAZ

Kocaeli kuponum:
H
4
1.3.5.6.7.8
5
H
8
herkese bol şanslar

admin

Bol şanslar

Ramazan YILMAZ

admin bey İstanbul için çıktı mı birşeyler :)

admin

Bakamadım henüz, sizde bankolar sırada sanırım :)

Ramazan YILMAZ

ben simitçi altılılarını oynamıyorum :D

admin

Pek simitçiye benzemiyor, bugünkü Ankara gibi olmasın sonra :)

13
0
Tahmin paylaş.x
()
x