Ana Sayfa / Tahminler / 1 AĞUSTOS 2013 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 AĞUSTOS 2013 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Eski tahmindir..

1. AYAK
8 – TORUN CALLAS uygun grupta bankomdur.

2. AYAK
Son koşusunda yarışın hiç bir yerinde rol almayan 4 – VALLEY OF THE SUN yine bankomdur. Bitirici sprinti ile kazanmasını bekliyorum.

3. AYAK
2 – TOZAN mükemmel form tuttu. Günün son bankosudur.

4. AYAK
6 – SURHATIN KIZI kum pistte de etkili koşacaktır, favorim. Kaba kumda rakip tanımayan 1 – KIYAMET Ankara’da koşu gördü, yükselen form grafiği ile favorinin sıkı rakibidir. 2 – ÇİSİL, 3 – SEVDAMSINCAN, 5 – AL ŞALLI, 4 KINALIGEKLİN ve 7 – YAKŞIGÜZEL ile bu ayak kapanır.

5. AYAK
1 – DARK MAGIC ve rakip farketmeksizin iyi yarışlar koşan 3 – PERFECT STRIKE favorilerim. Plasede dinçlikle iyi koşabilen 5 – VIRGIN PEARL ve 7 – SYRIANA.

6. AYAK
8 – AKINEFE ve 4 – KAHRAMAN BEY favorilerim. 3 – ÖZTÜKEL ve 7 – SÜRRSE ilk rakipleridir. 1 – SEN SALVADOR uzunda eksik koşacak gibi ama sürprizciler için iyi bir seçimdir.

BOL ŞANSLAR
GÜNÜN ALTILI KUPONU

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.