09 ŞUBAT 2020 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Adana Programında tüm takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Mesafenin uzun olması dişi isimlerin fazla olmasıyla dinçlik ve güç ortaya çıktığında erkek isimlerin ön plana çıkacağı bir yarış olarak değerlendiriyorum. Ara sonrası koşacak olmasına rağmen uzun mesafede bekleme yarışıyla beraber güzel bir yarış ortaya koymasını beklediğim idmanlarında ki iyi işleriyle beraber bugün koşunun ön planda olmasını hak eden 1 RÜZGARHANBEY kazanmaya yakın isim olup rakip olarak , uzunda ki gördüğü yarışta iyi bir performans sergilemese de o gün ki derecesi bu yarış için yeterli olabilecek gözüken gülerce ekürisine ait 5 THUNDER ROAD arasında ki mücadelenin en az hata yapanın kazanmasını beklediğim bir yarış. Bu ikilinin dışına çıkması halinde koşunun oldukça karışacağını kapamaya kadar gideceğini düşünüyorum.

2.AYAK : Günün sürprize açık bir koşusu ön plana çıkacak isimler olsada yarışı oldukça zorlu geçeceğini düşünüyorum. Son yarışında ki uzun mesafeli yarışında ki ikinciliğinden sonra bugün çıkacağı yarışta ön planda ve başta değerlendirilmesi gereken uyumlu kantarmasıyla 8 ATLIKAN başta olmak üzere, son iki startını kazanarak ivme yakalayan artan formuyla beraber bugün de koşuda söz sahibi olabilecek 4 ÇIKMAZOĞLU,  bugün çok geri planda kalabilecek isimlerden olmasına rağmen uzun bir aranın ardından yarış gören ve kazandığı kondisyonla beraber çıkacağı uzun mesafeli yarışta rakiplerini geride bırakabilecek güce sahip olduğunu düşündüğüm koşunun sürpriz isimlerinden 9 YANAR TAŞ, ağır kilosuna rağmen etkili hazırlıklarıyla beraber sevdiği mesafede yarışı kazanmayı başarabilecek 1 MAVİ ATEŞ , Kazanmasının belki de vakti geldiğini düşündüğüm bir türlü özlediği birinciliğe ulaşamayan hazırlıkları kusursuz 3 BAYÇINAR ve son yarışında sonlarda çok diri gelerek yarıştan ikincilikle ayrılan mesafe bugün uzamış olsada rakipler kendisine uygun 7 ANADOLUKAN koşuda şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Günün koşu seyri ve zevk açısından sonlarının mükemmel geçeceğini düşündüğüm bir yarış. Kupon şablonum da Banko tercihimi burada yapmayı tercih ediyorum. Uzayan mesafelerde daha başarılı koştuğunu düşündüğüm bugün ki koşacağı rakiplerinin yanında kendisine oldukça iyi tanıyan kantarması Deniz Yıldız idaresinde yarışı çelmesi çok doğal olacak olan hazırlıklarında ki kolay işlerinde çok fazla zorlanmadan bu yarış hedef gösterilen 1 AŞEMEZ günün kazanırı olur diyor ve BANKO tercih ediyorum.

4.AYAK : Günün zorlu geçmeye aday bir başka koşusu mesafenin uzamasıyla birlikte ilk kez bu mesafeye çıkacak isimlerin fazla olması ve nasıl bir taktik doğrultusunda koşacaklarını kestirmek zor. Uzun deneyimleri olan ve yarış içerisinde iyi hazırlıklarıyla dikkat çeken 1 BERDAR , 4 ROYALİZ bir adım ön planda tuttuğum isimler olup, orijin bakımından uzun bir aranın ardından gösterişli bir birincilikle yarışı kazanarak Maidene veda eden kan hattı itibarıyla uzunu da çok rahat çıkarabilecek 7 SUZİ DIAMOND , üç yarış koşarak ikisini kazanmasını bilen form olarak iyi durumda ki 5 AFTER TULİP , Ara sonrası koşacak olmasına rağmen ocak ayından beri idmanlarda olan ve iyi işler ortaya koyan 2 HEVA , son iki kum performansında oldukça iyi işler çıkaran 3 MISS KARNELYAN , artan form grafiğiyle beraber bu tip mesafeler de etkili koşabilen Jokeyiyle 6 SERAP GIRL koşuda şanslı görüp HEPSİ tercihinin bu koşu için doğru adım olduğunu düşünüyorum.

5.AYAK : Son startında çılgınca ön tarafta tempoyu yükselten Jokeyinin kurbanı olduğunu düşündüğüm 1 BECERİKLİHAN bugün yamak koşuda şans vereceğim birinci at olup, hazırlıklarında dikkat çekici işleriyle 4 SHUTKA, Bu kez ekürisine fedailik yapmayacak olan bu tip mesafelerde etkili isim 3 PALAWAN ve yarışın sürpriz potansiyelini barındırdığını düşündüğüm bu tip mesafeleri seven 7 FAST NAVY koşuda şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Kalabalık bir koşu handikap mücadele ve uzun mesafe sıyrılan isimler arasından seçtiğim isimlerle burayı geçmeyi çalıcağız. Son startını orta mesafede kazanırken gayet akıcı gözüken bugünde yarışın favori konumunda olan 1 GÜVENAĞA , son startını görmezden gelmemiz gereken hazırlıkları güzel olan 5 GÜNPINAR, ekürisi isimlerden bu mesafede etkili olabilecek 12 KURUŞUNOĞLU , Yakın ara koşacak olmasına rağmen es geçilmemesi gereken 14 HIZLIŞİMŞEK , Son startını kazanırken güzeL bir görüntü ortaya koyan 16 KEŞTEBATA  koşuda şans verdiğim isimlerdir.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,5

2.AYAK : 8,4,9,1,3,7

3.AYAK : 1 AŞEMEZ

4.AYAK : 1,4,7,5,2,3,6

5.AYAK : 1,4,3,7

6.AYAK : 1,5,12,14,16

TUTAR : 117,60 TL

Yazar: yavuzhan41

Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
murat akfırat

selamlar biraz geçte olsa yatırdığım kuponu paylaşayım sayfada yerim olsun sevgili yavuzhan :)

1.5
1.3.4.6.7.8.9
1
1.2.3.5.6.7
1
1.5

admin

Tebrikler, Miss Karnelyan son koşusunda yanıltınca notunu erken vermişim.

admin

Son ayak çorbaydı zaten. Kazançlı çıktığına sevindim.

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x