09 ŞUBAT 2018 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : Arapların dişilere ait Maiden mücadelesinde biraz denk ve yakın isimlerin bir araya geldiğini düşünüyorum. Bu yüzden kalabalık tutacağım ; İlk şansı verdiği aranın ardından start aldığı yarışından üçüncülükle ayrılmış olan grubun yüksek handikaplısı 7 HELİNTAY‘a veriyorum. Kocaeli pistinin hafif nemli olması halinde bu ismin şansının daha da yüksek olacağını belirtmek isterim. Yakın zaman içerisinde ilk şans verdiğim ismin önünde koşuyu bitirip ikincilikle ayrılan hazırlık aşaması etkili gözüken 5 GÜLÜCÜK ikinci şanslı gördüğüm isim olup Helintayın ciddi rakibi konumundadır. Son startında koşunun favorisi olmasına rağmen çok fazla yarış içerisinde etkili olmasa da daha önce koşmuş olduğu Kocaeli pistinde Burun farkıyla kaybettiği yarışından sonra tekrar Kocaeli pistine çıkacak olan üzerinde U.polat gibi seçici bir jokeyle avantaj arayacak 10 KIZIMMELTEM, Her zaman dile getirdiğim başarılı olarak istikrarlı gördüğüm jokeylerden T.yıldız idaresinde sahaya çıkacak olan ve son üçüncülüğünde etkili gözüken 12 SEVDA TÜRKÜSÜ,Adeta her yarışında tabela içerisinde kendisine yer bulan bir türlü Maidene veda edemese de formunu koruyan 8 İLBÜKE, bu isimlerin yanında her yarışına neredeyse favori çıkıp bir türlü kazanamayan 13 ŞERİFEBACI’yı da ekleyerek ilk ayağı geçmeye çalışacağım.

2.AYAK : Biraz cesaret edebilseydim muhtemelen gelmesi durumunda altılının diğer ayakları için büyük bir şifre konumunda olacağını düşündüğüm bir ayak olacaktı. Fakat malesef cesaret edemesem de koşu içerisinde çok şanslı gördüğüm ismi ilk isim olarak değerlendirmek istiyorum. Bu rakipleri arasında dikkat çeken sevdiği orta mesafeyi bulan ve bugün çok uygun sıklet avantajıyla İstanbul iç pistinde yaptığı muntazam idman görüntüsünü de göz önünde bulundurduğumda bu rakiplerini geride bırakabilecek forma sahip gözüken 10 ÇINARLI koşu içerisinde önde gördüğüm isim olup, Henüz maiden bir isim olmasına rağmen yarış hayatına başladığında beklentilerin fazla olduğunu düşündüğüm ve güzel yarışlar sergileyen Ankara pistinde daha çok çim performansı olarak yarış koşan bugün ilk kez çıkacağı Kocaeli pistinde koşu günü pistin hafif nemli olması halinde şansının artacağını düşündüğüm, Kocaeli pistindeki çalışmalarına bakıldığında etkili hazırlıklara sahip olduğunu gördüğüm 9 GARNET, vermiş olduğu kısa bir aranın ardından bugün start alacağı koşuda dinçlik yarışı yapabilecek etkili isimlerden olan 5 FAİRY DANCER, Bursa idman pistinde  yaptığı hazırlıklarında oldukça dikkat çeken son koşularına bakıldığında formunda artış gözüken 6 BALKA ve bu tip mesafeli yarışlarda her zaman yarış içerisinde etkili bir sonuç almayı başarabilen 1 MENINA sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Son dakika adminim yorumlarında gördüğüm ve dikkatimi çeken isimle birlikte son iki startını kazanarak formunun zirvesinde olan ismide yazarak bu koşuyu geçmeye çalışacağım. İki startını kazanırken güzel işlere imza atan devam eden formunu koruduğunu yapmış olduğu idman görüntüsünde de gösteren 3 BATI SİHİRBAZI ilk şans verdiğim isim olup, Son startında çok kolay bir görüntü içerisinde olup rakiplerine uzak fark gösteren kazandığı koşu ardından Kocaeli pistinde yapmış olduğu muntazam idman görüntüsüyle bugün favori konumunda ki ismin en ciddi rakibi olabilecek 5 WİNNER FACE ikilisi koşu içerisinde şans verdiğim ikilidir.

4.AYAK : Günün tek kupalı koşusu oldukça zevkli geçmeye aday bir koşu olarak görüyorum. Son dört startını kazanırken form sıçraması yapan ve son kazandığı koşuda İzmirin etkili isimlerinden el ninoya fark atan bugün daha çok sevdiği Kocaeli pistinde tekrar sahaya çıkacak olan 1 MY FREEDOM koşuda ilk şanslı isim olsada, ara sonrası gördüğü yarışla bu rakipleri arasında kendisinin her zaman şanslı olabileceğine inandığım Bursa idman pistinde ki idman görüntüsünde etkili hazırlık aşaması içerisinde olan 5 MONTANA ve Ankara pistinde etkili yarışlarına sahne olduğumuz bu tip mesafeli yarışlarda etkili koşabilen verdiği aranın kendisine çok fazla etkilemeyeceğini düşündüğüm bugün ilk kez çıkacağı Kocaeli pistinde ismini duyurabilecek güce sahip olan 2 AKON diyerek üç ismin yeterli olduğunu düşünüyorum.

5.AYAK : Bugün sığındım liman burası oldu. Çok riskli olabilir belki ara sonrası çıktığı ilk yarışını kazanırken güzel görüntü sergileyen ilerleyen yaşına rağmen genç atlar kadar iyi koşabilen üzerinde kendisini çok iyi tanıyan kantarmasıyla sahaya çıkacak olan Kocaeli pistinde yapmış olduğu muntazam idman görüntüsüyle koşu içerisinde tek rakip olarak gördüğüm ismin bugün aranın ardından nefes yönünden biraz etkileneceğini düşündüğüm bu sebeple kendisinin şansının bir kademe daha arttığından koşu içerisinde kazanmaya yakın olan 3 BAYDARŞAH’ı kuponumda tek olarak yer veriyorum.

6.AYAK : Kapanış ayağı maiden mücadele kadar karışık ve zorlu geçmeye aday bir koşu gibi gözüküyor. İlk şansı tam mesafesini bulan ve Kocaeli pistinde ki idman görüntüsüyle koşuyu kazanmasını beklediğim 5 JİMFED‘e veriyorum. Kazandığı ve sürprize imza attığı koşu sonrası toparlandığını bir diğer koşusunda da gösteren 4 BEYNAM , bu rakipleri yanında şanslı olabilecek 1 KUPALIM, eküri safkanlardan 3 OVA KARTALI, İstanbul pistindeki hazırlıkları oldukça etkili olan 9 LUXEMBURG, Kocaeli pistini seven 10 ROYAL STORY ve çok uzun aranın ardından iki koşu görerek form tutmaya çalışan koşması halinde büyük ses getirebilecek 7 NO PARSADAN diyerek kapanışı yapıyorum.

Bütün Yarış sever Arkadaş ve Dostlarımıza Başarılar diler. Şansınız ve Bahtınızın açık olmasını temenni ederim.

KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 7,5,10,12,8,13

2.AYAK : 10,9,5,6,1

3.AYAK : 3,5

4.AYAK : 1,5,2

5.AYAK : 3

6.AYAK: 5,4,1,3,9,10,7

TUTAR : 75,60 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

İlk düşündüğüm şablon böyleydi. İlk ayak tek seçince durum değişti. Kısmet diyelim bol şanslar.

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans. batı sihirbazının numara yanlış olmuş. mazaratı tek mi atsak :)