09 ŞUBAT 2018 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

BESSEY – RİVERS SON

1.AYAK : Şartlı 1 mücadele Beş isme şans vereceğim. Sıralamam ; 1 AL UQSUR , 2 ALOŞUM , 3 BALCEVAT, 5 WEBLEY RÜZGARI , 6 ALWAYS TRUE daha hazır gördüğüm bu isimler yarış içerisinde tercihimdir.

2.AYAK : Yine bir satış koşusu geçen ki koşuda olduğu gibi pek sevmediğim bir koşu bugün rakiplerine göre ilerleyen yaşına rağmen koşuda ön planda olan isim 2 LEGEND RİNG ilk şans verdiğim isim olup, M.Çiçek idaresinde start alacak olan Favori konumda ki isme sert rakip olabilecek hazırlıklara sahip 1 BABİ, İzmir pistinde ki hazırlıkları bu koşu için yeterli gözüken 5 HERO ADMİRAL , 6 AUBERON,  Son ikinciliğiyle kıpırdama gösteren 8 HARMANDALI , etkili hazırlık aşamasıyla ses getirebilecek 9 JAMAIS SEULE koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Kendisine uygun rakipler içerisinde bugün start alacağı koşuda İstanbul pistinde yapmış olduğu idman görüntüsünde çok hazır olduğunu gözler önüne seren 2 BESSEY uygun rakipler yanında ilk tek tercihim olarak şans veriyorum.

4.AYAK : Bu yarış için yaptığı hazırlıklara bakıldığında yarışın favori konumunda gözüken 1 MY SULTAN kazanmaya en yakın isim olarak gözüküyor. Yanına iki isim daha ilave ederek kupon ikramiye bedeli açısından şansımı deneyeceğim. My sultana en ciddi rakip olarak gördüğüm İzmir pistinde ki etkili hazırlıklara sahip olan 3 ALPTUĞHAN ve 4 ESER şans verdiğim diğer ikilidir.

5.AYAK : Kimilerine göre günün en kolay kimilerine göre karışık gözüken bir koşu bence günün büyük sürpriz ismin çıkacağı bu koşuda imkanlarınız doğrultusunda fazla isme şans vermenizi tavsiye ederim. Özellikle 5 GRUZİYA bugün için sürpriz beklediğim takip isimlerinden bir isim gelmesi durumunda ortalığı kasıp kavuracağı da kesin. Rakipleri şablonumda olacak.

6.AYAK : Şartlı 1 bölünen ayağında bu sefer bir diğer tek tercihimi kullanacağım. Koşacağı rakiplerine göre hazırlık aşaması oldukça iyi olan yapmış olduğu idmanlarında çok hazır durumda olduğunu gözler önüne seren güzel bir pedigriye sahip olup ileride umarım beni yanıltmaz Kum pistte özelikle ismini çok sık duyacağımız, 5 RİVERS SON günün ikinci teki olarak kuponumda yer veriyorum.

Bütün Yarış sever Arkadaş ve Dostlarımıza Başarılar diler. Şansınız ve Bahtınızın açık olmasını temenni ederim.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2,3,5,6

2.AYAK : 2,1,5,6,8,9

3.AYAK : 2

4.AYAK : 1,3,4

5.AYAK : 5,1,2,3,4,6

6.AYAK : 5

TUTAR : 32,40 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
Hamit
Ziyaretçi
Hamit

Bol şans

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans