izmir altili tahminleri can911

09 NİSAN 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Yine İzmir’imde orta karar bir yarış programı. Hele bir de miting günü olunca alabildiğine soru işaretleri beraberinde geliyor. Biraz daha sürprize kaçacak şekilde hazırladım tahminlerimi. Her zamanki gibi son sözün takdirinize ait olacağını hatırlatarak yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimin eşliğinde İzmir tahminlerime geçiyorum… can911

1.Ayak: Son dört yarışına üç 1.lik, bir de 2.lik sığdıran 4 (İRFAN) vitesi küçültmek istemeyecektir. Mesafenin gediklisi diyebileceğimiz 5 (ESRAR DEDE), kazandığı son koşunun sürpriz olmadığını ispatlamak isteyecek olan 1 (HORASANGÜNEŞİ) ve grup içerisinde idman performansı en iyisi olarak görünen sürpriz tercihime tam uyumluluk gösteren 6 (ZAMAN YOLCUSU) bu ayaktaki son tercihim.

2.Ayak: Son koşusunu kazanan formda isim 3 (KRONOS) yine kazanabilir. İdeal mesafesine çıkacak olan 1 (SULTANBATUR) bugün seri ikinciliklerine son verebilir. Çalışmasında rakiplerine göre daha istekli görünen 2 (PİLEVNELİ) küçük kuponlara ayrımsız yazılmalı. Sürpriz tercih olarak da 8 (KAYNAK BEY) ve 7 (GÜÇLÜBERKAY) ilave tercihlerim.

3.Ayak: Uyumlu binicisiyle start alacak olan 2 (HARZEMŞAHLI) favorim. Dereceli idman performansıyla 5 (YEŞİL YOL) bu ayakta sınırlı tutacağım isimlerdir.

4.Ayak: Gelelim güzel İzmir’imin mitolojik ismi adına düzenlenen KV koşuya. İzmir’den sonra dün de İstanbul’da adından söz ettiren Barış Kurdu ile start alacak olan 3 (DOMBRA) daha uygun grubu bulmuşken ilk şans vereceğim isimdir. Tek dezavantajı, önden kaçan ismi biraz uzak takip etmesi nedeniyle arkasına atıyorum 4 (FAST FLYİNG STAR)‘ı. İdmanda iyi bir derece çıkaran 1 (RED EYE) kuponlarında bulunanlar için ikramiyeye tebessüm getirir.

5.Ayak: Ardı ardına start aldığı 1900’lerden sonra bugünkü mesafenin stiline göre çok daha uygun olacağını düşündüğüm 3 (PREDESTİNATİON) BANKO tercihim.

6.Ayak: Form ve çalışma durumlarına göre beş isme yer veriyorum kapanışta. Sıralamam 7 (QUİCK RATE), 2 (BABİ), 8 (AİRTOUCH), 9 (LONG WAY) ve 4 (YILDIRIM ŞAH) diyerek ganyanı en yüksek olanı bekleyelim..

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4-5-1-6

2.Ayak: 3-1-2-8-7

3.Ayak: 2-5

4.Ayak: 3-4-1

5.Ayak: 3

6.Ayak: 7-2-8-9-4

Kupon Tutarı: 36,00 TL

 

Yedili Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 3

2.Ayak: 4-5-1

3.Ayak: 3-1-2

4.Ayak: 2

5.Ayak: 3-4

6.Ayak: 3

7.Ayak: 7-2-8-9-4

Kupon Tutarı: 22,50 TL

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Can bey

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar iyi pazarlar…

Güven hoca
Ziyaretçi
Güven hoca

Selamlar, ilk ayakta 50-70 arasında puana sahip atlar çoğunlukla kazanmış, bu da sürpriz ihtimalini arttırıyor sıralamam 6,3,5,4,1,2/// sultanbatur son birinciliğini 1400 de yapmıştı, geçen yarışındaki sert rakipleri de yok. Bankom(1)///Yeşilyol için fazla söze gerek yok ikinci bankom (5)////Denk güçler bir arada 4,3,5,6–1 //// 1400 mt tamda badegülün (1) dişine göre, ille rakip arayanlar 3′ ü yazabilirler.///son koşusunda altılımı 8 kusur ganyanla yatıran mister storm birinci atım. Ama yine da yatmama adına 10,7,12 ve bana iyi para kazandıran zaman zaman etkili yarışlar yapan kısa mesafe atı hakuna matata olmazsa olmazım. Yazdıklarınızın ganyan olması dileğiyle iyi pazarlar.

Ayhan
Ziyaretçi
Ayhan

Guven hoca adana varmi

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar can bey

ATÇI
Ziyaretçi
ATÇI

İlk ayakta 2 olsaydı çok güzel olurmuş tebrikler kupon kurgusu için