09 MART 2015 PAZARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Beklentisinde olduğum birkaç tatlı sürprizle İstanbul programıyla haftaya başlangıç yapıyoruz. Tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Son derece riskli görünen bu ayakta Maalesef starttan çıkma sorun olması nedeniyle 10 (ÖZÜMTATAR)’ ı tek atamıyorum, ama ilk önceliğimde olup yanına son yarışına nazaran kg indirimi alan 11 (MİRHABER), sık pist değişikli olan ama iyi işler yapabilen 4 (SEVİMLİ) küçük kuponlara yeterli olup Bursa’da zaman zaman iyi işler çıkartan 9 (YİĞİT HORSE), eküri destekli 2 (GUTİ) ve 5 (BALDAR)’ı arzu edenler değerlendirsin.

2.AYAK: Formunu seri 4.lüklerle sürdüren 7 (TUNCAGÜN) ve elde ettiği ikincilik sonrası çalışmalarını sürdüren 4 (KURNAZ) küçük kuponlara yeterlidir. Yarış tecrübesiyle 9 (ESRALI) sürprizde değerlendirilebilir.

3.AYAK: Tabelada istikrarı ve formuyla eküri desteğiyle 4 (RAİN OVER ME) oldukça önde görünüyor. Sentetikte bu binicisiyle daha uyumlu görünen 6 (TEARRA), diğer bir istikrarlı tay binicisini yadırgamzsa 1 (NEARLY GREEN) ve startta kendini öne atabilirse 5 (EL AZRA) ayrımsız yazılmalıdır.

4.AYAK: Aynı mesafede ve binicisiyle aldığı dereceli 1.liğiyle 2 (NATİONAL) günün banko tercihi olacaktır.

5.AYAK: Uzun mesafe Şartlı mücadelede öne çkan atlar olsa da kesinlikle şu gelmez deyip eleyebileceğim isim olmadı. Ekürilerin de çok olmasıyla yazılacak toplamda 6 isim var HEPSİ diyorum.Sıralamam Şablondadır.

6.AYAK: Formu üst seviyede olan 2 (BEYAZ GÖLGE) ve 1 (MUCİT) küçük kuponlar için yeterli olsa da burada sürpriz olabileceği düşüncesiyle 11 (BERKAYHAN) ve düzenli idmanlarıyla 6 (RADİKAL STAR) ve bir süre ara vermesine rağmen yarışlarındaki iyi görünümüyle 9 (SAMBA) önerilerim arasında yer alacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 10-11-4 /// 9-5-2
2.Ayak: 7-4 /// 9
3.Ayak: 4-6-1-5
4.Ayak: 2
5.Ayak: 1-6-4-7-2-8
6.Ayak: 2-1-11-6-9

Kupon Tutarı: 43,20 TL (/// sonrası 1.Ayakta 9-5-2 ilavesi veya 2.ayakta 9 ilaveleriyle şablon kurgu değişikliğini takdirinize bırakıyorum)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Tebrikler, kurgu süper olmuş.

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x