09 EYLÜL 2016 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İlk yarışında çim pistte sıkıştırılmadan bir yarış gösterilen babası tam bir kumcu olan 5-HAMASET’in ben bugün istikrarsız ve performans yönünden öne çıkan bir isimin bulunmadığı grupta kazanacağını düşünüyorum. Çok riskli de olsa benim bankom.

2.AYAK: Son iki yarışında tabelanın dibinde kendine yer bulan 9-TAMERLANO ilk şans verdiğim isim. 3-SELAHATTİN BEY önde kafayı alma mücadelesinde çok ısrarlı olmayıp iki veya üç giderse şansı artar. 4-SİDELİ ve 10-CİMİNLİ sessizliklerini bu koşuda bozabilirler, 5-KÜLÜNKOĞLU kumu sever, 8-ADONİSİM starttan çıkarsa bu gruptan aşağı değil kazanabilir.

3.AYAK: Uzun mesafeleri seven formda aprantisiyle bu yarışa katılacak olan 2-KEHKEŞAN ve 6-BAYKETENCİ ilk etapta düşündüğüm isimler olup bu ikiliye rakip olarak sadece 5-ESMER EFE olur diyorum.

4.AYAK: Son ikinciliğini çok beğendiğim 6-LARA bugün bu rakiplerini geride bırakabilir. Eksik koşması halinde rakip gördüğüm isimler; ara vermiş olmasına rağmen 4-HAYDE, Kaizbert yavrusu 8-NESLİMEHİR, ilk kez kuma çıkacak olan 7-LİDERBATUR, formda 5-KÜÇÜKŞİLAN ve bomba olarak Özhaber yavrusu 3-ERVA SULTAN.

5.AYAK: Kings Pleasure yavrusu 8-OLIVE KING aradan sonra gördüğü yarışta çok geç hücum etti bugün benim ilk atım. 3-FLY SO FREE gücü yettiği yere kadar kaçacak ilk rakibi. Sonlarda güçlü gelmesi muhtemel 2-FLAWLESS VICTORY ve formda 7-KING YAVUZ sonraki ihtimaller.

6.AYAK: 11-ZORBEZİRGAN ekürisi ile birlikte benim favorim tek rakip olarak son yarışında 63 kg koşan 3-GÖKALTAY’ı görüyorum.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 5

2.AYAK: 9-3-4-10-5-8

3.AYAK: 2-6-5

4.AYAK: 6-4-8-7-5-3

5.AYAK: 8-3-2-7

6.AYAK: 11-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans arda :)

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

5li kesin tutar 6lı için hadi inş :))

Ozer
Ziyaretçi
Ozer

Bol şanslar. 2,4 ve 5. Ayakları kapattım. Son ayak yine sana ve Gökçeye güvenerek 11 tek :))

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

Ozer
Ziyaretçi
Ozer

Tmm üstad son ayakta (3) ü de ekliyorum. Maliyet yükseliyor ama olsun :))) krediden yeriz artık !

Adrian
Üye
Adrian

Başarılar Arda kardeşim

suatico
Üye
suatico

Bol şanslar commandante.
Bombacının İzmir tahminleri olacakmı ???

BaM_BaM
Üye
BaM_BaM

misli izmir altılım

4-7
10
1
5
4-5-6
2-8-11

herkese bol şanslar…

Hikmet
Ziyaretçi
Hikmet

Admin lara 6numara

admin
Yönetici
admin

Düzeltildi, uyarı için teşekkürler.